اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mavericks بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نشد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط mohsen ameri نمایش پست ها
      شايد همين باشه

دوست عزیز شما که از آپ استور دانلود کردی بیزحمت برو رو فایل نصب و روش کلیک راست کن و show pakages رو بزن بعد برو تو پوشه هاش یه عکس از پوشه های زیر بزار.

شما حجم فایلت چقدره؟
      و اینکه وقتی دانلود کردی فایل با پسوند .dmg بود یا app?

نظر

نوشته اصلی توسط saeid_ms نمایش پست ها
        دوست عزیز شما که از آپ استور دانلود کردی بیزحمت برو رو فایل نصب و روش کلیک راست کن و show pakages رو بزن بعد برو تو پوشه هاش یه عکس از پوشه های زیر بزار.

شما حجم فایلت چقدره؟
        و اینکه وقتی دانلود کردی فایل با پسوند .dmg بود یا app?
        من متاسفانه الان ندارمش چون باهاش فلشم رو ساختم بعدش هم هاردم رو فرمت كردم. ولي پسوند فايل دانلوديم dmg بود

نظر

ba hamon dmg ham sakhtin
          be .app tabdilesh nakardin?

نظر

من متاسفانه الان ندارمش چون باهاش فلشم رو ساختم بعدش هم هاردم رو فرمت كردم. ولي پسوند فايل دانلوديم dmg بود

حداقل اسمشو یادته؟وقتی دانلود کردی اسمش چی بود؟

نظر

نه ببخشيد پسوند فايل app بود

نظر

نوشته اصلی توسط navid 007 نمایش پست ها
                ba hamon dmg ham sakhtin
                be .app tabdilesh nakardin?
                اسم فایل Install Osx Mavericks.app بود دیگه.و بله با همون فایل ساختم.
                به چیزی تبدیلش نکردم

نظر

سلام به همه
                  بالاخره از سده این ارورای چرت و پرت رد شدم البته بازم unibeast کمکم نکرد. (وقتی وارد محیط مک شدم آموزش رو براتون میذارم. یه خورده دندون رو جیگر بذارید). حالا هم میخوام یه پارتیشن بسازم و مک رو نصب کنم.
                  مشخصات پارتیشنی که میخوام بسازم باید چی باشه؟ آموزشی ازش دارید دوستان

نظر

نوشته اصلی توسط abbas.ir نمایش پست ها
                    سلام به همه
                    بالاخره از سده این ارورای چرت و پرت رد شدم البته بازم unibeast کمکم نکرد. (وقتی وارد محیط مک شدم آموزش رو براتون میذارم. یه خورده دندون رو جیگر بذارید). حالا هم میخوام یه پارتیشن بسازم و مک رو نصب کنم.
                    اگه میخوای فقط مک نصب کنی GUID
                    اگه میخوای مک + ویندوز داشته باشی mbr که البته تا اونجا که میدونم باس فایلهای سیستمی مک رو هک کنی با این روش تا بتونی رو پارتیشن mbr نصب کنی

نظر

نوشته اصلی توسط saeid_ms نمایش پست ها
                      اگه میخوای فقط مک نصب کنی GUID
                      اگه میخوای مک + ویندوز داشته باشی mbr که البته تا اونجا که میدونم باس فایلهای سیستمی مک رو هک کنی با این روش تا بتونی رو پارتیشن mbr نصب کنی
                      سلام به همه
                      دوست عزیز من میخوام هم مک داشته باشم و هم ویندوز. کوبونتو رو هم میخوام نصب کنم(حالا فعلا مک باشه با ویندوز تا ببینم این یکی چی میشه. فعلا بیخیال کوبونتو). مشکلم اینه که تو همه آموزشها میگه باید کل هارد رو فرمت کنی و بعد دوتا پارتیشن بسازی که یکی برای مک باشه و یکی برای ویندوز ولی من فایلهای زیادی رو هادم دارم و جایی هم ندارم که این فایلها رو ذخیره کنم. حالا با این پچ دیگه نیاز به فرمت کل هارد نیست؟ این پچ رو باید تو محیط اولیه نصب مک وارد کنم؟ یادمه یه جایی نوشته بود کنسول، همون جا؟ فایل دانلودی رو کجا بریزم؟

راستی دوستان من یادم رفت بگم که من تونستم هکینتاش iaktos ml3u رو بالا بیارم. فایل ماوریکسم مشکل داره و کسی هم بهم جواب نمیده مشکلش چیه و اون ارورا به چه خاطر ولی به احتمال خیلی زیاد برای مکینتاش هم کار میکنه.
                      برای این ورژن هم این پچ هستش؟
                      ویرایش توسط abbas.ir : https://i-phone.ir/forums/member/55758-abbas-ir در ساعت 28-10-2013, 11:02 AM

نظر

من وقتي ميزنم رو 10.7.xx نصب كنه (از توي مك) بعد اينكه نصبش تموم ميشه ريستارت ميشه
                        وقتي ماوريكس رو از تو بوت منو انتخاب ميكنم مينويسه:
                        Cann't finde match kernal
                        چيكار كنم؟

نظر

سلام
                          دوستان یه کمکی به ما بکنید
                          من میخوام روی لپ تاپ سونی f121 مک نصب کنم
                          اما در مرله که فلش رو وصل میکنم و لوگو اپل می یاد صفحه سیاه میشه
                          حالا باید چی کار کنم ؟

نظر

سلام به همه
                            دوستانی که میخوان مک رو روی فلش بریزن و با unibeast مشکل دارن و با نرمافزار هایی مثل myhack و .... هم مشکل پا بر جا هستش از نرمافزار carbon copy cloner استفاده کنن. من برای iaktos ml3u استفاده کردم و جواب میده. وارد محیط نصب میشید حالا اینجا یه مشکلیه که باید کل هارد رو فرمت کنید تا بتونید مک رو نصب کنید. یکی از دوستان یک پچ معرفی کردن که دارم روش کار میکنم و خبرتون میدم.
                            دوستان برای Mavericks تست کنن ببینن جواب میده یا نه.
                            برای استفاده از cloner که نرمافزاری برای mac os هستش ابتدا باید فایل image مک ای که دان کردید رو با دابل کلیک باز کنید و بعد هم کلونر رو باز کنید.
                            Open your downloaded iAtkos disk image by double-clicking it; this file will probably be named "iATKOS_ML2.dmg". Then, start Carbon Copy Cloner, and set the iAtkos disk image as the "Source" and your USB drive as the "Destination"

تنظیمات رو با توجه به عکس انجام بدید(یو اس بی Whatever هستش) و برای من یه علامت خطر پایین سمت راست میومد ولی مشکلی برای بوتیبل کردن یو اس بی پیش نیومد. بعد هم باید نرمافزار multi beast رو اجرا کنید و تو قسمت deriver شاخه bootable تیک chimera رو بزنید( توی ورژن جدید multibest 3 تا chimera هستش که من آخرین ورژن رو نصب کردم). بعد هم فلشتون رو انتخاب کنید تا این فایل هم نصب بشه.
                            آموزش کامل برای iaktos ml2 هستش و من برای ml3u استفاده کردم و جواب داد.
                            دوستان این روش رو تست کنن و خبر بدن
                            راستی آدرس منبع آموزش که دوستان میتونن بهش مراجعه کنن MACBREAKER هستش ولی عکسها رو برای من بدون قند شکن باز نمیکنه
                            با تشکر
                            ویرایش توسط abbas.ir : https://i-phone.ir/forums/member/55758-abbas-ir در ساعت 28-10-2013, 04:15 PM

نظر

نوشته اصلی توسط abbas.ir نمایش پست ها
                              سلام به همه
                              خسته نباشي عزيز. پارتيشني كه ميخواي بسازي بايد با فرمت Mac os Journaled باشه حتما و اينكه وقتي واسه اولين بار ميخواي مك رو بالا بياري فقط وفقط رو حالت سيف مد بيار بالا چون در حالت عادي بالا نمياد.
                              موفق باشيد

نظر

من الان تو ویندوز 7 هستم ، روشی هست که بدون از دست دادن اطلاعات تو پارتیشنهای دیگه ام ( c درایو مهم نیست پاک بشه )، بتونم مک رو نصب کنم ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X