اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mavericks بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان

من فایل DMG رو دانلود کردم. آیا می شه با همین فایل کار رو انجام داد؟؟؟ راستی هیچ راهی نداره که Bootable رو دانلود یا در win7 بساازیم. آخه من هیچ سیستم Mac ندارم.

باتشکر

نظر

• در اينصورت شما بايد با نرم افزار trans mac كار كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط Hameeeeed نمایش پست ها
        در اينصورت شما بايد با نرم افزار trans mac كار كنيد
        دوست عزیز امکانش هست کامل توضیح بدین؟؟؟

نظر

• نرم افزار trans mac رو دانلود و نصب كنين
          اموزش كار هم تو همين انجمن هست .

نظر

• من می خوام کنار ویندوز نصبش کنم واسه بوتش مشکلی پیش نمی آد

نظر

• ممكنه مجبور شيد با usb بوت كنيد

نظر

• سلام.یه سوال. من mai x460 dx دارم با مشخصات زیر
                cpu : core i5
                ram : 8GB
                graphic : 2GB
                میخواستم ببینم میتونم مک روش نصب کنم یا نه؟؟
                وه اینکه تو پایتخت جایی یا کسی هست که بدم برام نصب کنه که مطمئن باشه ؟ ممنون

نظر

• بله ميتونيد خيلي هم خوب ساپورت ميشه
                  ویرایش توسط Hameeeeed : https://i-phone.ir/forums/member/117804-hameeeeed در ساعت 10-01-2014, 06:14 PM

نظر

• جایی نیست بدم بریزه؟ من مک ندارم که usb رو باهاش بوت کنم

نظر

• سلام بر دوستان من مک نسخه ماوریکس از بیرون تهیه کردم و امکان دانلود ندارم چه کار کنم گیر کردم ؟
                      از طریق ویندوز میشه بوتیبل کرد چجوری اموزشی تو سایت ندیدم با transmac هم ریستور کردم فایل dmg سیستم عاملو نشد

من نسخه پلنگبرفی رو دارم لایونم دارم تو لایون همون اول ریستارت میشه تو پلنگ برفیم موسمو نمیشناسه خیلی تحقیق کردم فکر کنم در یونی بیست تیک usb legacyرو بزنم شاید موسم کارد کرد Cpu Intel pentium ivy bridge هست

نظر

• نوشته اصلی توسط ezafekar نمایش پست ها
                        جایی نیست بدم بریزه؟ من مک ندارم که usb رو باهاش بوت کنم
                        در اين صورت ابتدا اقدام به نصب ورژن ١٠.٦.٢ بكنيد (به مك نيازي نيست ) و بعد از اون اقدام به نصب نسخه بالاتر بكنيد

نظر

• با عرض سلام
                          من تونستم از روش myhack نصب کنم و همه درایورها رو راه انداختم بجز گرافیک که اسم هر دو گرافیک اینتل 2000 و amd 6750 رو مینویسه توی hardware اما رزولیشن فقط 1024*768 میاره . وتوی کارهای گرافیکی سیستم تصویر پرش داره.
                          در ضمن از اساتید خواهش میکنم آموزش نصب دول بوت ویندوز و مک را قرار بدن .
                          من خودم دیروز 10 بار ویندوز و مک رو نصب کردم اما موفق نشدم 2 سیستم عامل رو روی یک هارد نصب کنم. از توی سایتهای خارجی هم سر در نیاوردم.لطفا کمک کنید.
                          با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط aliex نمایش پست ها
                            با عرض سلام
                            من تونستم از روش myhack نصب کنم و همه درایورها رو راه انداختم بجز گرافیک که اسم هر دو گرافیک اینتل 2000 و amd 6750 رو مینویسه توی hardware اما رزولیشن فقط 1024*768 میاره . وتوی کارهای گرافیکی سیستم تصویر پرش داره.
                            در ضمن از اساتید خواهش میکنم آموزش نصب دول بوت ویندوز و مک را قرار بدن .
                            من خودم دیروز 10 بار ویندوز و مک رو نصب کردم اما موفق نشدم 2 سیستم عامل رو روی یک هارد نصب کنم. از توی سایتهای خارجی هم سر در نیاوردم.لطفا کمک کنید.
                            با تشکر
                            شما اگر میخواهید رو یک درایو نصب کنید باید پاریتشن mbr رو نصب کنید و برای این باید کار باید تویه نصب myhack گزینه yes بزنید راه دیگه اینه که توسط یونی بیست و macdrive فایل mbr مخصوص ماوریکس دانلود کنید و تو پوشه مورد نظر بریزید

واس گرافیکم چند راه دارید تویه ماوریکس اینتل اچ دی 2000 ساپورت نمیشه
                            1- اینکه از طریق مادربرد سوعیچ کنید رویه کارت ati
                            2-یا اینکه بایوس تون رو فلش کنید به ورژن کاستوم شده و اینکه بتونید رویه کارت ati سوعیچ کنید
                            3- یا اینکه از طریق برنامه سوعیچ کنید که راحت ترین کار هست

متوجه نشدی بگو تا لینک بدم بیشتر راهنمایی کنم

نظر

• من با هر دو روش فلش و بوت می کنم ولی وقتی می خواد بوت بشه قبل از اینکه به محیط نصب وارد شه ریست می شه نمی دونم چی می گه مثل اینکه با گرافیک نمی تونه جور در بیاد چیکار کنم
                              مدل لپ تاپ asus n550jv cpu cori7 nvidia 750m

نظر

• نوشته اصلی توسط peyman_mi نمایش پست ها
                                شما اگر میخواهید رو یک درایو نصب کنید باید پاریتشن mbr رو نصب کنید و برای این باید کار باید تویه نصب myhack گزینه yes بزنید راه دیگه اینه که توسط یونی بیست و macdrive فایل mbr مخصوص ماوریکس دانلود کنید و تو پوشه مورد نظر بریزید

واس گرافیکم چند راه دارید تویه ماوریکس اینتل اچ دی 2000 ساپورت نمیشه
                                1- اینکه از طریق مادربرد سوعیچ کنید رویه کارت ati
                                2-یا اینکه بایوس تون رو فلش کنید به ورژن کاستوم شده و اینکه بتونید رویه کارت ati سوعیچ کنید
                                3- یا اینکه از طریق برنامه سوعیچ کنید که راحت ترین کار هست

متوجه نشدی بگو تا لینک بدم بیشتر راهنمایی کنم

سلام دوست عزیز
                                من توی ساخت فلش 1 بار mbr رو yes زدم که نصب نشد دوباره فلش رو ساختم که mbr رو no زدم که نصب شد. توی یونی بست هم که کلا ارور میده و فلش رو نمیسازه.حلا به نظرت من چکار کنم؟

در مورد برنامه سویچ لطفا راهنمایی میکنی؟
                                ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X