اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mavericks بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط reza1699 نمایش پست ها
    ضمنا من وقتی از همین یو اس بی بر روی سیستمی که باهاش یو اس بی رو ساختم (پی سی - مک مونیش لاین) بوت میکنم به راحتی منوی نصب و ... میاد بالا!
    چه دلیلی میتونه داشته باشه؟
    یعنی این لب تاب هماهنگ نیست با مک؟باید بیخیالش بشم کلا؟
    دوست عزيز لپ تاپ دوستم asus هستش با usb ميخواستم بالا بيارم ميومد رو مارك اپل و سريع رستارات ميشد. منم براش رو سي دي رايت كردم و راحت اومد بالا. البته من نسخه iatkos رو دان كردم و براي خودم با usb نصب كردم و همه چي كار ميكنه به غير از app stor و icloud

نظر

• نوشته اصلی توسط fardin9 نمایش پست ها
      دوست عزيز لپ تاپ دوستم asus هستش با usb ميخواستم بالا بيارم ميومد رو مارك اپل و سريع رستارات ميشد. منم براش رو سي دي رايت كردم و راحت اومد بالا. البته من نسخه iatkos رو دان كردم و براي خودم با usb نصب كردم و همه چي كار ميكنه به غير از app stor و icloud
      برای کار کردم اپ استور یه کاری من یادمه انجام دادم توی شیر کوهی با جستجو توی فروم های خارجی پیدا کردم و آموزشش هم نوشتم ! ولی مربوط میشه به دو سال پیش دقیق یادم نیستش !
      اینکه میگی روی دی وی دی رایت کردی چجوری؟یعنی محتویات فلش رو روی دی وی دی رایت کردی؟یا از همون اول بوت رو روی دی وی دی ریختی؟
      من نمیخوام نسخه آی اتکوس رو ! من نسخه اصلی و دستکاری نشده رو میخوام که از طریق بوت با فلش میاد بالا ! میشه محتویات فلش رو روی دی وی دی ریخت؟

نظر

برای کار کردم اپ استور یه کاری من یادمه انجام دادم توی شیر کوهی با جستجو توی فروم های خارجی پیدا کردم و آموزشش هم نوشتم ! ولی مربوط میشه به دو سال پیش دقیق یادم نیستش !
        اینکه میگی روی دی وی دی رایت کردی چجوری؟یعنی محتویات فلش رو روی دی وی دی رایت کردی؟یا از همون اول بوت رو روی دی وی دی ریختی؟
        من نمیخوام نسخه آی اتکوس رو ! من نسخه اصلی و دستکاری نشده رو میخوام که از طریق بوت با فلش میاد بالا ! میشه محتویات فلش رو روی دی وی دی ریخت؟
        اون اموزشي كه شما ميگي به وسيله efi studio بود. من چندبار امتحان كردم سيستم بالا نميومد همين الانم رفتم سراغش بالا نمياد دارم دوباره هكينتاش نصب ميكنم
        رايت سي دي رو فقط براي iatkos گفتم. روشي كه شما ميخواي نسخه اصلي رو سي دي رايت بشه كار نميكنه. نسخه iatkos رو دانلود كن و خلاص. هيچ دردسري نداره. من نسخه هاي قبليش رو دان كردم يكم مشكل داشت و جديده خيلي خيلي روون كار ميكنه. خودت همه پست هاي قبلي رو بخون. همه مشكل داشتن. ولي من راحت نصب كردم بدون هيچ مشكلي. اگه لينك فايل رو ميخواي بگو تا برات پ خ كنم. فايل تورنت هستش. اگه تو سايتش بري براي دانلود بايد چند دلار پرداخت كني تا لينكش رو بده. ولي تو نت گشتم و تورنتش رو پيدا كردم. هيچ فرقي با نسخه اصلي نداره. همه چي كار ميكنه

نظر

اون اموزشي كه شما ميگي به وسيله efi studio بود. من چندبار امتحان كردم سيستم بالا نميومد همين الانم رفتم سراغش بالا نمياد دارم دوباره هكينتاش نصب ميكنم
          رايت سي دي رو فقط براي iatkos گفتم. روشي كه شما ميخواي نسخه اصلي رو سي دي رايت بشه كار نميكنه. نسخه iatkos رو دانلود كن و خلاص. هيچ دردسري نداره. من نسخه هاي قبليش رو دان كردم يكم مشكل داشت و جديده خيلي خيلي روون كار ميكنه. خودت همه پست هاي قبلي رو بخون. همه مشكل داشتن. ولي من راحت نصب كردم بدون هيچ مشكلي. اگه لينك فايل رو ميخواي بگو تا برات پ خ كنم. فايل تورنت هستش. اگه تو سايتش بري براي دانلود بايد چند دلار پرداخت كني تا لينكش رو بده. ولي تو نت گشتم و تورنتش رو پيدا كردم. هيچ فرقي با نسخه اصلي نداره. همه چي كار ميكنه
          برادر آموزشی که زدم اینجا نبوده ! توی یک انجمن دیگه بودش !
          در خصوص آی اتکوس ! ممنون میشم لینک دانلودش رو بهم بدی ! من میخوام ایکس کد رو نصب کنم ! روی آی اتکوس به درستی نصب میشه؟
          من خیلی وقت پیشا یک نسخه نصب کرده بودم ازش که اصلا راضی نبودم !
          این نسخه ایکس کد رو جواب میده درست و حسابی؟

نظر

• دوستان از نیرش استفاده کنید

نظر

برادر آموزشی که زدم اینجا نبوده ! توی یک انجمن دیگه بودش !
              در خصوص آی اتکوس ! ممنون میشم لینک دانلودش رو بهم بدی ! من میخوام ایکس کد رو نصب کنم ! روی آی اتکوس به درستی نصب میشه؟
              من خیلی وقت پیشا یک نسخه نصب کرده بودم ازش که اصلا راضی نبودم !
              این نسخه ایکس کد رو جواب میده درست و حسابی؟
              منم نسخه ليون كه از ايتوكس گرفتم ازش راضي نبودم. ولي نسخه شير كوهي بهتر شده بود. اين نسخه جديد واقعاً ازش راضيم. سيستم خيلي روون داره كار ميكنه. لپ تاپم رو 5 سال قبل خريدم ولي مكينتاش روش روون اجرا ميشه. من xcode نصب نكردم و نميدونم روش كار ميكنه يا نه.
              اينم لينك فايل

http://thepiratebay.se/torrent/90860...l_PCs_(13A603)
              اگه مشكلي بود بگيد تا كمكتون كنم

نظر

• سلام دوستان من این iaktos m 10.9 دانلود کردم سپس با فلش بوتیبل کردم ولی میاد رو ارم اپل گیر میکنه -v -x هم زدم باز گیر میکنه
                لطفا راهنمایی کنید مدل لبتاپ هم asus s550 هست

نظر

• نوشته اصلی توسط mehrdadx8 نمایش پست ها
                  سلام دوستان من این iaktos m 10.9 دانلود کردم سپس با فلش بوتیبل کردم ولی میاد رو ارم اپل گیر میکنه -v -x هم زدم باز گیر میکنه
                  از لينك بالا دانلود كرديد؟

نظر

سلام دوستان من این iaktos m 10.9 دانلود کردم سپس با فلش بوتیبل کردم ولی میاد رو ارم اپل گیر میکنه -v -x هم زدم باز گیر میکنه
                    يه سايت خارجي ديدم اينو گفته بود امتحان كنيد

v PCIRootUID=0 GraphicsEnabler=No acpi=off-

نظر

• نه این همون نسخه پولی iaktos بود که چند روز پیش در اومده بچه ها گذاشتن تو انجمن تو سایت سافت 98 هم هست لینک مستقیم

نظر

يه سايت خارجي ديدم اينو گفته بود امتحان كنيد

v PCIRootUID=0 GraphicsEnabler=No acpi=off-
                        اینجا گیر میکنه

نظر

• x-

............

نظر

اینجا گیر میکنه

من چيزي ننوشتم خودش بدون مشكل بالا اومد

- - - - - - - - - -

تو ويندوز macdrive نصب كردم ولي درايوي كه مك نصب شده رو نشون نميده. مشكل از كجاست؟

نظر

• دوستان ماله من با هر کرنل فلاگ که میخوام بیارم رو نصب این ارور رو میده:
                              بعد از اینکه زبان رو واسه نصب انتخاب میکنم این پنجره نمایش داده میشه:

نظر

• من هكينتاش lion دارم چجوري ميتونم آپگريد كنم ك kext هام و اطلاعاتم نپره؟!

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X