اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mavericks بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام مجدد من هر کاری میکنم بازم ریستارت میشه بعد از لوگو اپل
    میشه اول muntiuon lion 10.8.5 رو بوتیبل بسازم وقتی نصب شد بصورت دستی اپگرید کنم به این ورژن؟

نظر

• بله ميشه

نظر

• دوستان کسی نیست به من کمک کنه وقتی لوگو اپل میاد سیستم ریستارت میشه لطفا کمک کنید 12 گیگ الکی دانلود کردم یعنی؟

نظر

• با v- بوت كنيد و اخرين سطر ها رو اينجا بذاريد

نظر

• دوست عزیز مشکل اینه که با -v همبوت مینکنم نوشته های متن به سرعت میادو سیستم ریستارت میشه
            با ib00t هم رفتم اما رو لوگو هنگ کرد با -v هم رفتم رو iboot صفحه سیاه شد بعد لود شدن نوشته ها

نظر

• اين كد رو امتحان كنيد
              GraphicsEnabler=No

نظر

• نمیشه دیگه بیخیالش شدم مثله اینکه کلا با لب تاپ hp مشکل داره مخصوصا cpu های هیوسل خیلی دنبالش تو سایت های خارجی هم گشتم اما مثل اینکه فایده نداره میترسم از appstore دانلود کنم بازم نشه فقط گیگ حروم کنم بازم ممنون از کمکتون

نظر

• سلام دوستان. من هر كارى ميكنم بعد از صفحه انتخاب زبان اين eroor ميده. نورو خدا بگيد چه كار كنم. ممنون ميشم كمكم كنيد. واقعا به كمكتون نياز دارم.

http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...ab153caf9b.jpg

نظر

• هیچ راهی نیستش که بدون یه سیستم عامل مک بشه اینو ریخت؟؟
                    چون من هیچکشو ندارم دورم که مک داشته باشه.
                    راهی هست؟

نظر

• بله راهش اينه كه ورژن قديمي تر مك رو نصب كنيد و بعد از طريق اون اگه خواستين ورژن جديدشو نصب كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط Arash0 نمایش پست ها
                        بله راهش اينه كه ورژن قديمي تر مك رو نصب كنيد و بعد از طريق اون اگه خواستين ورژن جديدشو نصب كنيد

دوست عزیز ورژن
                        Mountain Lion میخوام نصب کنم موقع فرمت پارتیشن Mac OS Extended Journaled ارور میده. هرکاریم بگی کردم. اگه میشه راهنماییم کنید.

نظر

• دوست عزيز تو پست هاى قبل گفتم اشكال از burn فايل هست يكبار ديگه usb رو بوتيبل كنيد .
                          اگه نشد يه dvd 9 بگير رو اون burn كن خودتو راحت كن

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza.mf30 نمایش پست ها
                            دوست عزیز ورژن
                            Mountain Lion میخوام نصب کنم موقع فرمت پارتیشن Mac OS Extended Journaled ارور میده. هرکاریم بگی کردم. اگه میشه راهنماییم کنید.

سلام دوست عزيز

از اول كامل بگو كجا مشكل داري و چه جوري usb رو درست كردي. ان شاء الله بتونيم كمكت كنيم

نظر

• نوشته اصلی توسط fardin9 نمایش پست ها
                              سلام دوست عزيز

از اول كامل بگو كجا مشكل داري و چه جوري usb رو درست كردي. ان شاء الله بتونيم كمكت كنيم

دوست عزيز من usb با برنامه myhack ساختم. وقتي ميخوام با usb بوت كنم با اين كرنل بوت ميكنم IGPEnabler=No GraphicsEnabler=No necpi=0x3000 PCIRootUIDI=1 -v -x
                              بعد لز صفحه انتخاب زبان كه بايد هاردو پارتيشن بندي و فرمت كنم به اين erorr ميخورم.

http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...0905d8593a.jpg

نظر

• صدبار گفتم عزيز من burn يو اس بي مشكل داره با برنامه ى ديگه اى مثل unibeast يا disk utility دوباره بوتيبل كن

نظر

صبر کنید ..
                                X