اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mavericks بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط harika85 نمایش پست ها

دوست عزیز
    احتیاجی نیست که اون دو تا فایل رو شما پاک کنید! شما باید اول از همه مطمئن بشی که کارت مینی وای فای شما در لیست سفید ساپورت شده مک او اس هست یا نه ! این طبیعی هست که کار نکنه توصیه من به شما این هست برید دریچه زیرین لپ تاب رو بردارید و مدل وبرند قطعه مینی وای فای لپ تاب رو چک کنید .
    باید یا از برندathreos باشه... مدل Atheros AR5B195 اگر که نه باید از فروشگاه لوازم کامپیوتر تهیه کنید....دقت کرده باشی توی پرو بوک اینستالر هم فایل نصب این مدل هست بعلاوهBroadcom ....اگر این رو بتونی پیدا کنی هم وای فای کار می کنه وهم بلوتوث.... برای خریدن اش هم من خودم از مجتمع کامپیوتر پایتخت میر داماد تهران مراجعه و خریدم ... من
    Atheros AR5B95 رو پیدا کردم که یک 35 هزار تومنی شد....ولی بلوتوث رو نداشت در هر دو سیستم عامل ویندوز و مک هم کار میی کنه.... راستی وبکم شما توی مک کار کرد؟
    ممنون از راهنماییت
    اره، کار میکنه، اتفاقا بلوتوث هم کار میکنه، فقط وای فای کار نمیکنه.
    مدلش اینه Qualcomm Atheros AR9485
    فکر کنم یه بار تو سایت tonymac دیدم که جزو اونایی است که ساپورت نمیشن.
    الان من باید مدل AR5B195 رو بگیرم !؟؟!
    بعد یه سوال دیگه این که من هنوز باید با فلش راهش بندازم، چجوری میشه دوئل بوت کنم ؟!؟!
    الان یه 8.1 روش نصبه یه مک، که هربار باید با فلش وارد شم وگرنه ارور میده، حتی تو ویندوز هم باید از طریق فلش واردش شم.

نظر

• نوشته اصلی توسط bolt نمایش پست ها
      ممنون از راهنماییت
      اره، کار میکنه، اتفاقا بلوتوث هم کار میکنه، فقط وای فای کار نمیکنه.
      مدلش اینه Qualcomm Atheros AR9485
      فکر کنم یه بار تو سایت tonymac دیدم که جزو اونایی است که ساپورت نمیشن.
      الان من باید مدل AR5B195 رو بگیرم !؟؟!
      بعد یه سوال دیگه این که من هنوز باید با فلش راهش بندازم، چجوری میشه دوئل بوت کنم ؟!؟!
      الان یه 8.1 روش نصبه یه مک، که هربار باید با فلش وارد شم وگرنه ارور میده، حتی تو ویندوز هم باید از طریق فلش واردش شم.
      اگر بوت لودر chameleon رو نصب کردی و لی از روی مک بوت نمی شی و با اروری مواجه میشی ... و حتما با فلش بوتیبل بوت باید بکنی با لینکی که بهت میدم باید قبلش یک سری دستور العمل رو اجرا کنی توی کامنتها تصویری دوستان کاربر آموزش دادند .... فقط باید با فلش بوتیبل با همون فلگ بوت سابق بری صفحه اینستالر و اونجا طبق تصاویر عمل کنی بهتر اسم فلش بوتیبل ات هم USB باشه ....

boot0 Error: The Official Guide - tonymacx86.com

اینهم لیست مینی وای فای کارت های ساپورت شده در مک ....
      Wi-Fi (and Bluetooth) cards for laptops with Mac OS / OS X - tonymacx86.com
      http://www.tonymacx86.com/attachment...-60449-001.jpg
      ویرایش توسط harika85 : https://i-phone.ir/forums/member/118330-harika85 در ساعت 18-11-2013, 10:47 PM

نظر

[SIZE=3]

یعنی اگر دوست عزیز بتونی این مشکل وب کم رو حل کنی یک کمک بزرگ کردی .... توی منتاین لاین کار می کرد ولی در ماوریکس از کار افتاد.! من این مسئله دوربین وبکم رو با فروم Tonymacx86 در میون گذاشتم عده ای اشاره داشتند که برای ماها کار کرده ولی سازنده دوربین وبکم اونها Chicony Electronics Coبود مال لپ تاب من Sunplus بود..... که در نهایت گفتند از اطراف گیر بیار و تعویض اش کن!
        البته فکر نکنم بشه کارت گرافیک دوم Ati radeon 7650 رو بشه فعالش کرد ... لا اقل تا اونجاییی که من می دونم و اطلاع دارم خود مدیر Tonymacx86 اشاره به این داشته که نمیشه ازش استفاده کرد ... ولی جدیدا در این مورد چیزی گفته که من اطلاع ندارم یا این که شما رو دست اون ها زدی!
        این فایل رو دانلود کنید اول وب کم رو با برنامه photo booth یا هر برنامه دیگه ایی فعال کنید بعد این برنامه رو باز کنید، البته یکم کار داره میخوام بصورت پچ یا ککست درش بیارم، گرافیک سری 6xxx ati رو تونستم فعال کنم اما یسری کارا مونده دارم رو سری 7xxx و 8xxx کار میکنم.

لینک دانلود : CameraControl

نظر

اگر بوت لودر chameleon رو نصب کردی و لی از روی مک بوت نمی شی و با اروری مواجه میشی ... و حتما با فلش بوتیبل بوت باید بکنی با لینکی که بهت میدم باید قبلش یک سری دستور العمل رو اجرا کنی توی کامنتها تصویری دوستان کاربر آموزش دادند .... فقط باید با فلش بوتیبل با همون فلگ بوت سابق بری صفحه اینستالر و اونجا طبق تصاویر عمل کنی بهتر اسم فلش بوتیبل ات هم USB باشه ....

boot0 Error: The Official Guide - tonymacx86.com

اینهم لیست مینی وای فای کارت های ساپورت شده در مک ....
          Wi-Fi (and Bluetooth) cards for laptops with Mac OS / OS X - tonymacx86.com
          http://www.tonymacx86.com/attachment...-60449-001.jpg

دمت گرم،
          دیدمش، مال منم ساپورت نمیشه،
          مرسی بازم.
          مشکل booot0 نیست،
          مشکل اینه که اصلا ویندوز هارو تشخیص نمیده، یعنی میگه bootDevice not found
          please install an oporating system on your hard disk
          الان فقط با فلش میتونم به سیستم عامل هام دسترسی پیدا کنم، حتی به ویندوز که از اول روش نصب بود

نظر

• نوشته اصلی توسط bolt نمایش پست ها
            دمت گرم،
            دیدمش، مال منم ساپورت نمیشه،
            مرسی بازم.
            مشکل booot0 نیست،
            مشکل اینه که اصلا ویندوز هارو تشخیص نمیده، یعنی میگه bootDevice not found
            please install an oporating system on your hard disk
            الان فقط با فلش میتونم به سیستم عامل هام دسترسی پیدا کنم، حتی به ویندوز که از اول روش نصب بود
            [IMG]C:\Users\mohsen\Desktop[/IMG]
            داداش اصلا برای یک بار هم که شده این ترفندی که گفتم رو اجرا کردی یانه؟ اگر که نه شما یکبار طبق تصاویر انجام بده ضرری برای سیستم نداره...

نظر

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
              این فایل رو دانلود کنید اول وب کم رو با برنامه photo booth یا هر برنامه دیگه ایی فعال کنید بعد این برنامه رو باز کنید، البته یکم کار داره میخوام بصورت پچ یا ککست درش بیارم، گرافیک سری 6xxx ati رو تونستم فعال کنم اما یسری کارا مونده دارم رو سری 7xxx و 8xxx کار میکنم.

لینک دانلود : CameraControl
              این لینکی که شما دادید من نرم افزار رو دان و اجرا کردم نر افزار Camera Conteol کار می کنه ولی برای من مهم این هست که وبکم در فیس تایم و اسکایپ یا حالا هر جای دیگه که نیاز به وبکم باشه دوربین کار کنه... که متاسفانه وقتی که فیس تایم رو که اجرا می کنی Camera Conteol تصویری که نشون میده فریز می کنه و میره حالت هنگ و در فیس تایم یا جاهای دیگه که هم زمان اجرا شده هیچ چیز نشون نمیدند و در واقع بی تاثیر در کار کرد این نرم افزارها بود و فقط انحصارا دوربین وبکم فقط درCamera Conteol کار می کنه که اونهم کاری برای من از دست اش نمیاد . یک چیز دیگه که من متوجه شدم اگر قبل اش فیس تایم اجرا شده باشه وبعد Camera Conteol رو اجرا کنی تصویر توی فیس تایم میاد ولی وقتی میری سراغ فیس تایم تا باهاش کار کنی تصویر در هر دو هم کمرا کنترل و هم فیس تایم فریز میشه! آیا ورژن جدید تر از Camera Conteol موجود نیست ؟شاید تداخلی پیش نیاد... حالا نظر شما چیه؟
              سپاس
              ویرایش توسط harika85 : https://i-phone.ir/forums/member/118330-harika85 در ساعت 18-11-2013, 11:52 PM

نظر

این لینکی که شما دادید من نرم افزار رو دان و اجرا کردم نر افزار Camera Conteol کار می کنه ولی برای من مهم این هست که وبکم در فیس تایم و اسکایپ یا حالا هر جای دیگه که نیاز به وبکم باشه دوربین کار کنه... که متاسفانه وقتی که فیس تایم رو که اجرا می کنی Camera Conteol تصویری که نشون میده فریز می کنه و میره حالت هنگ و در فیس تایم یا جاهای دیگه که هم زمان اجرا شده هیچ چیز نشون نمیدند و در واقع بی تاثیر در کار کرد این نرم افزارها بود و فقط انحصارا دوربین وبکم فقط درCamera Conteol کار می کنه که اونهم کاری برای من از دست اش نمیاد . سپاس
                برای کار کردن برنامه اول برنامه ی موردنظر مثل فیس تایم یا فوتو بوس رو اجرا کنید و بعد camera control رو اجرا کنید بعد میبینید که در برنامه دیگه دوربین کار میکنه به ناچار باید برای کار کردن دوربین هربار باید اینکار رو انجام بدید البته دارم روش کار میکنم که بشه بصورت دیفالت وب کم ازش استفاده کرد، دقیقا مراحل رو به اینصورت انجام بدید در غیر اینصورت کار نمیکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
                  برای کار کردن برنامه اول برنامه ی موردنظر مثل فیس تایم یا فوتو بوس رو اجرا کنید و بعد camera control رو اجرا کنید بعد میبینید که در برنامه دیگه دوربین کار میکنه به ناچار باید برای کار کردن دوربین هربار باید اینکار رو انجام بدید البته دارم روش کار میکنم که بشه بصورت دیفالت وب کم ازش استفاده کرد، دقیقا مراحل رو به اینصورت انجام بدید در غیر اینصورت کار نمیکنه
                  من مشکلی برای اجرای هر بار این کمرا کنترل ندارم بحث سر این هستش که وقتی میخوای بری با نرم افزار فیس تایم.فوتو بوث یا اسکایپ به صورت تصویری کار کنی یا غیره تصویر در هر دوشون CameraControl و نرم افزار مورد نظرت فریز میشه و ناچارا باید از هر دوشون خروج کنی ! یعنی تداخل دارند.
                  ویرایش توسط harika85 : https://i-phone.ir/forums/member/118330-harika85 در ساعت 19-11-2013, 12:13 AM

نظر

من مشکلی برای اجرای هر بار این کمرا کنترل ندارم بحث سر این هستش که وقتی میخوای بری با نرم افزار فیس تایم.فوتو بوث یا اسکایپ به صورت تصویری کار کنی یا غیره تصویر در هر دوشون CameraControl و نرم افزار مورد نظرت فریز میشه و ناچارا باید از هر دوشون خروج کنی ! یعنی تداخل دارند.
                    درسته، تو این مورد اینجوره، دارم روش کار میکنم

نظر

• من روی PC مادربورد Intel و NVIDIA و CPU Intel Core i7 و Ram 16GB نصب کردم . خیلی سریع نصب شد. و خیلی خوب داره کار میکنه دیوانه وار...فقط توجه داشته باشید هکینتاش ممکنه دستکاری های دیگری هم شده باشه (KeyLoger,Trojan,و...) کارهای مهم و امنیتی باش انجام ندید...باز خودم چک میکنم این موضوع رو...ممنون از آموزش...

نظر

• سلام
                        تو رو خدا کسی کمکم کنه, من از طریق برنامه myHack تونستم Bootable USB Mavericks رو بسازمولپتاپم رو ریستارت و از طریق USB بوت کردم و بعد از بوت کردن (صفحه خوش آمدگویی) ظاهر شد اما بعد از اون صفحه با این ارور روبرو شدم.

مشخصات لپ تاپم:
                        MSI
                        Intel Core i7 CPU 2.20 GHz
                        NVIDIA GeForce GT 540M 2GB DDR3
                        RAM: 8gb DDR3

این هم عکس ارور :

نظر

• دوست عزیز من هم نصب کردم با همین مشخصات البته مادربوردم INTEL بود و PC...
                          مشکلی نداشتم .
                          شاید فایل MAVERICKS تون مشکل داشته.
                          ویا به سوالات myhack توجه نکردین...
                          دوباره boot بسازید و قدم به قدم آموزش پیش برید.

- - - - - - - - - -

دوست عزیز من هم نصب کردم با همین مشخصات البته مادربوردم INTEL بود و PC...
                          مشکلی نداشتم .
                          شاید فایل MAVERICKS تون مشکل داشته.
                          ویا به سوالات myhack توجه نکردین...
                          دوباره boot بسازید و قدم به قدم آموزش پیش برید.

- - - - - - - - - -

قسمت Enregy Saver و Network از کار افتاده....!!!!!!

نظر

• سلام
                            خیلی ممنون که جواب بنده را دادید. من طبق آموزش قدم به قدم پیش رفتم اما باز هم با این ارور روبرو شدم فکر کنم تقصیر قسمت Network لپتاپم باشه.
                            در ضمن من از طریق PC تونستم نصبش کنم اما با لپتاپم مشکل داره......

نظر

• سلام

من هم همین مشکل دوستمون رو دارم
                              با myhack فلش رو درست کردم چون با اون یکی ارور می داد
                              این هم عکسش

این هم نوع فرمت های هارد دیسکم

لپ تاپم هم msi ge620 هست
                              البته به disk utility دسترسی دارم اما نمی خوام کل هاردم رو پاک کنم چون ویندوز اوریجینال شرکت برای ریکاوری توی اولین درایو هست
                              ویرایش توسط Ghandeasal : https://i-phone.ir/forums/member/145327-ghandeasal در ساعت 27-11-2013, 07:02 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Ghandeasal نمایش پست ها
                                سلام

من هم همین مشکل دوستمون رو دارم
                                با myhack فلش رو درست کردم چون با اون یکی ارور می داد
                                این هم عکسش

این هم نوع فرمت های هارد دیسکم

لپ تاپم هم msi ge620 هست
                                البته به disk utility دسترسی دارم اما نمی خوام کل هاردم رو پاک کنم چون ویندوز اوریجینال شرکت برای ریکاوری توی اولین درایو هست
                                ================================================== ================================================== =============================

سلام دوست عزیر
                                من هم همین مشکل شما را داشتم. اما بعد تونستم مشکل را حل کنم.
                                شما مجددا از برنامه Myhack بوتیبل رو درست کنید و mbr رو yes نزنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X