اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط afshin1980 نمایش پست ها
    من بوت كمپم ٣.٠.١ هست تو اين بوت نميشه ٧نصب كرد خودشم اولي پيغام ميده پس چجوري نصب كنم .بوت ٣.٢ رو هم دانلود كردم وفتن إز اول ويستأذن نصب كردم بعدش بوت ٣.٢ولي بازم اخر كار خاموش ميشه لطفا راهنمايي بفرماييد
    یعنی هنگام پارنیشن بندی خاموش میشه؟!؟!
    اروری چیزی نمیده؟!

نظر

بوت نشدن

اخر كار كه ميرسه كامپلينينگ ريست ميشه وقتي انيميشن ويندوزو نشون ميده خاموش ميشه.رو مك بوك پرو نصب كردم اصلا مشكل نداشت ولي رو اي مك نميشه
      اي مك mb952
      مك بوك mc374

نظر

خوب یکدور بورو از مک توی Disk utility کلا" ویندوز رو پاک کن!
        پارتشن یدونه کن دوباره بریز!
        حتما" پارتیشنت یکدونه باید باشه!

نظر

٢٠ بار تا حالا انجام دادم ولي بازم نشده اين بوت كمپ ٣.٢ وقتي تو مك نصب نميشه به چه درد ميخوره فكر كنم مشكل إز بوت كمپ و درايور ويندوز ٧براي اي مك ليت ٢٠٠٩ باشه

نظر

من كه دوباره برگشتم رو ويستا . دوستاني كه ميخوان 7 نصب كنند حواسشون باشه ورژن مك بايد بالاي 10.6.3 باشد و موقعي كه بوت كمپ اجرا ميشه حتما تو متن قبل از استارت جهت نصب ويندوز نسخه هايي كه قابل نصب ميباشد را چك نماييد .

نظر

السلام علیک یا ابا عبد الله با عرض تسلیت و قبولی سوگواری شما دوستان : سلام من ویندوز سون را نصب کردم ولی فقط مشکل کوچکی دارم اونم اینکه وقتی ویندوز بالا اومد صدا قطعه و بصورت اتوماتیک بعد از ده پانزده ثانیه خودش باز میشه لطفا راهنمایی کنید
              ویرایش توسط sajad99 : https://i-phone.ir/forums/member/28876-sajad99 در ساعت 19-12-2010, 01:18 PM

نظر

مشکل در بیرون دادن سی دی

من نمیدونم مشکل چیه ولی تا حالا چنتا سی دی ویندوز رو روی مک مینیم چک کردم بعد از اینکه میگه سی دی ویندوز رو بزار و ریاستارت میکنه . دستگاه که میخواد بوت بشه از روی سی دی بعد از چند ثانیه سی دی رو میندازه بیرون از درایو و دوباره همون مک بالا میاد . کسی تا حالا این مشکل رو نداشته؟ بنظرتون مشکل چیه؟

نظر

با تشکر از آموزش عالی و کاملتون ، به راحتی نصب شد. فقط یه سوال ، اگه یه روزی تصمیم بگیرم که دیگه ویندوز نداشته باشم و این پارتیشن رو هم نخوام ، چه کاری باید انجام بدم؟

نظر

نوشته اصلی توسط bardya27 نمایش پست ها
                    با تشکر از آموزش عالی و کاملتون ، به راحتی نصب شد. فقط یه سوال ، اگه یه روزی تصمیم بگیرم که دیگه ویندوز نداشته باشم و این پارتیشن رو هم نخوام ، چه کاری باید انجام بدم؟
                    با خود bootcamp میتونید ویندوز و پارتیشنش رو پاک کنید.

نظر

• سلام میشه حذف ویدوز۷ رو از بگینن؟ یه جورایی بلدما میخوام مطمين شم مرسیییییییییی

نظر

• نوشته اصلی توسط nastaran_h نمایش پست ها
                        سلام میشه حذف ویدوز۷ رو از بگینن؟ یه جورایی بلدما میخوام مطمين شم مرسیییییییییی
                        قبلا گذاشته بودم ولی به آخر پست دوم اضافه شد.

نظر

• دوستان به احتمال زیاد براتون به صورت ویدیو آماده میکنم منتظر باشید

نظر

• دوستان تا حالا این مشکل رو نداشتید؟
                            من نمیدونم مشکل چیه ولی تا حالا چنتا سی دی ویندوز رو روی "مک مینیم" امتحان کردم. بعد از اینکه میگه سی دی ویندوز رو بزار و ریاستارت میکنه . دستگاه که میخواد از روی سی دی بوت بشه بعد از چند ثانیه سی دی رو میندازه بیرون از درایو و دوباره همون مک بالا میاد . کسی تا حالا این مشکل رو نداشته؟ بنظرتون مشکل چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbehborna نمایش پست ها
                              دوستان تا حالا این مشکل رو نداشتید؟
                              من نمیدونم مشکل چیه ولی تا حالا چنتا سی دی ویندوز رو روی "مک مینیم" امتحان کردم. بعد از اینکه میگه سی دی ویندوز رو بزار و ریاستارت میکنه . دستگاه که میخواد از روی سی دی بوت بشه بعد از چند ثانیه سی دی رو میندازه بیرون از درایو و دوباره همون مک بالا میاد . کسی تا حالا این مشکل رو نداشته؟ بنظرتون مشکل چیه؟
                              نمیدونم چرا اینجوری میشه
                              اما وقتی روشن شد صدای مک اومد دکمه ی option رو نگاه دارید عکس سی دی میاد!

نظر

• من کامل نصب کردم ولی یه مشکلی دارم توی ویندوز صدا خیلی کمه با اینکه تمام درایورها هم نصبه.قبلا هم که xp نصب بود همین مشکلو داشتم.کمک کنین لطفا

نظر

صبر کنید ..
                                X