اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

وحید جان مرسی از توضیحت،کلی فسفر سوزوندم تا اینها را انجام دادم!!!!، فقط الان هرچی فکر می کنم یادم نمی آید از کجا ترک پد را فعال می کردم!!!!!

نظر

برو توی bootcamp ( میتونی از سرچ ویندوز استفاده کنی اگه رو دسکتاپ نیست) اونجا فکر کنم فسمت ترکپد هست بالاش!!

نظر

نوشته اصلی توسط ali007 نمایش پست ها
        برو توی bootcamp ( میتونی از سرچ ویندوز استفاده کنی اگه رو دسکتاپ نیست) اونجا فکر کنم فسمت ترکپد هست بالاش!!

خیلی گشتم دنبالش٫ نیست شده انگار!!!!! من بوت کمپو ۲ دفعه ارتقا دادم( از ۲.۱ به ۳ و بعد هم به ۳.۱ ربطی نداره٫ نه؟؟؟

نظر

سلام.من این بوت کمپ ۳.۲ رو برای ۶۴ بیت دانلود کردم.درست دانلود کردم؟چرا exe هستش؟

نظر

نوشته اصلی توسط iLOST نمایش پست ها
            سلام.من این بوت کمپ ۳.۲ رو برای ۶۴ بیت دانلود کردم.درست دانلود کردم؟چرا exe هستش؟
            سلام
            دوست من ، خوب باید exe باشه تا بشه تو ویندوز اجراش کرد ... شما در اصل بوت کمپی رو که تو ویندوزه آپدیت میکنید که شامل درایور های سخت افزاری و بعضی ارتباطات درایوری بین مک و ویندوزه ...
            ویرایش توسط vahid_hv : https://i-phone.ir/forums/member/409-vahid_hv در ساعت 23-11-2010, 04:30 PM

نظر

نوشته اصلی توسط ilost نمایش پست ها
              چون بوت کمپ برای ویندوزه

نظر

خب منکه ویندوز ندارم ولی وقتی سرچ میکنم یه نرمافزار bootcamp.app دارم تو لپتاپم.وقتی اجراش میکنم یه ویزارد میاد که میخاد win نصب کنه
                حالا این ۶۴ بیت که گرفتم درسته یا باید ۳۲ بگیرم؟؟؟؟؟؟

نظر

با سلام بوت کمپ 3.2 برای 32 بیتی جواب می ده؟
                  64 بیتی بهتره یا 32 بییتی؟
                  با تشکر

نظر

برای هردوش جواب میده.
                    بستگی داره لپ تاپتون چه مشخصاتی داشته باشه و این که مسلما ۶۴ بیت بهتره.

نظر

وقتی ویندوز نصب شد بعدا چطوری میشه بوت کمپ ساخته شده رو از درون مک پاک کرد و ویندوز رو از بین برد؟

نظر

خیلی ساده هست وقتی bootcamp رو اجرا کنید اولی رو انتخاب کنید:

بهدشم restore رو بزنید به همین سادگی:

نظر

من mc374 دارم.ویندوز ۶۴ بیتی میشه نصب کنم؟

نظر

من هنوز مردد هستم.نمیدونم اصلا ویندوز نصب کنم یا نه؟!!!یه جورایی احساس میکنم خیلی ضایست که ارم apple بدرخشه و ویندوز بیاد بالا!!! بنظرتون چیکار کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط ilost نمایش پست ها
                              من هنوز مردد هستم.نمیدونم اصلا ویندوز نصب کنم یا نه؟!!!یه جورایی احساس میکنم خیلی ضایست که ارم apple بدرخشه و ویندوز بیاد بالا!!! بنظرتون چیکار کنم؟
                              این که تصمیم سختی نیست.
                              شما اگر کار ویندوز دارید که اون رو نصب کنید
                              و اگر هم زیاد کار ویندوز ندارید لزومی به نصب اون نیست.

خود من برای اجرای چند برنامه احیاج به ویندوز داشتم و اون رو نصب کردم اما در مواقعی که احتیاجی به اون برنامه ها ندارم میام تو مکینتاش و از اون استفاده میکنم.

نظر

نوشته اصلی توسط iLOST نمایش پست ها
                                من mc374 دارم.ویندوز ۶۴ بیتی میشه نصب کنم؟
                                بله میشه.
                                شما می تونی با fusion ویندوز رو توی مک بیاری بالا

نظر

صبر کنید ..
                                X