اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام دوستان گرامی من یک دستگاه macbook mc516 تهیه کردم چند تا سوال داشتم اول اینکه ویندوز 7 اولتیمیت 32 بیتی روی این سیستم نصب میشه و اگر نصب شد به طور کامل نرم افزار های ایرانی را اجرا میکنه ؟ منظورم از این سوالها اینه که چون من یک نرم افزار حسابداری استفاده میکنم و فقط در ویندوز 7 با این مشخصاتت کار میکنه و میخوام لپ تابی که دارم ردش کنم بره لطفاا راهنمایی فرمایید متشکرم
    ویرایش توسط sajad99 : https://i-phone.ir/forums/member/28876-sajad99 در ساعت 29-11-2010, 11:39 AM

نظر

بله نصب میشه و اگر اون برنامه روی ویندوز ۷ نصب بشه بله (احتمال ۸۰ درصد برنامه ها مخصوصا روی ۳۲ بیتی نصب می شوند)

نظر

نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها
        بله نصب میشه و اگر اون برنامه روی ویندوز ۷ نصب بشه بله (احتمال ۸۰ درصد برنامه ها مخصوصا روی ۳۲ بیتی نصب می شوند)
        سلام از راهنمایی شما متشکرم وقت بخیر

نظر

سلام دوستان

من حدود۳بار باbootcampویندوز۷ ریختم.اما هروقت با اپل کیبورد یامجیک موس رارد شدم،اگربه کیبورد یا موس بعد ازچندلحظه دست نزنم دیگه نه کیبوردونه موس کارنمیکنه.درایور هاشم نصب کردم.

مشکل کجاست؟

نظر

یکی از دوستام چنین مشکلی داشت با آپدیت ویندوز حل شد.

نظر

نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها
              یکی از دوستام چنین مشکلی داشت با آپدیت ویندوز حل شد.
              اپدیت هم کردم.نشد

نظر

سلام ، من چجوری میتونم ویندوز رو پاک کنم ؟

بعد من ان cd درایو ها رو ندارم ، میتونم دانلود کنم ؟ اصلان هم مهم نیست حجمش چقدر باشه

این هم کامپوتر من هست > Apple (Canada) - MacBook - The notebook for everyone. Now with more speed, power, and battery life.

بعد کلان وقتی من partion میکنم ، چقدر از ون حجم میره برای ویندوز ۷ ، اگه که من xp وصل کنم ، کمتر حجم میگیره ؟
                ویرایش توسط peyman_351 : https://i-phone.ir/forums/member/30977-peyman_351 در ساعت 03-12-2010, 07:12 AM

نظر

هرچه قدر موقع نصب انتخاب کنید استفاده میشه.
                  روش پاک کردن هم صفحه قبل گفتم:
                  http://www.i-phone.ir/forums/post259781-56.html

نظر

cdدرایو ها چی شد ؟

نظر

من ویندوز ۷ داشتم پاکش کردم حالا که میخواهم دوباره با بوت کمپ نصبش کنم وقتی میخواهم ۲ تا پارتیشنو واسش تعریف کنم اروری میده به اینصورت:
                      The disk cannot be partitioned because some files cannot be moved.
                      Back up the disk and use Disk Utility to format it as a single Mac OS Extended (Journaled) volume. Restore your information to the disk and try using Boot Camp Assistant again.

نظر

راهی برای روشن نشدن نور صفحه کلید و وایرلس و بلوتوث بعد از هر بار restart نیست ؟

نظر

ببخشید
                          من میخوام win 7 رو اکتیوش کنم،اخه پیغام میده ویندوز genuine نیست. صفحه desktop سیاه شده!
                          هر کاری کردم با win loader هم تست کردم نشد. یعنی وقتی وارد سایت مایکروسافت میشم و روی validate windows کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته و این صفحه مربوط یه active control کار نمیکمه یاید چیکار کنم؟؟

نظر

اقا از این استفاده کن راحت و بی دردسر.... خیلی عالیه!
                            التماس دعا
                            http://www.mediafire.com/?7i75z1ccdyukc3u

نظر

من ویندوز ۷ انداختم ، بعد درایوش هم وصل کردم ، بعد یه ۲ روزی کار کرد ولی بعدش صداش قط شد ، من یه بار دیگه درایو هارو پاک کردم و دوباره ریختم ، بعد دوباره کار کرد، ولی دوباره بعد از ۲ روز دیگه صداش کار نمیکنه ، میگه قطه

نظر

باسلام
                                1.من ویندوز رو که ریختم درست بود کار هم می کرد بعد پارالل دسکتاپ رو که ریختم اشتباهی بعدا که می خواستم آنیستالش کنم بوت کمپ رو هم پاک کرد.ویندوز جدید که ریختم مشکلش اینه که
                                دی وی دی درایور ها رو اصلا باز نمیکنه .منم بوت کمپ رو دیلیت کردم 2.حالا وقتی دکمه ی پاورو میزنم به صورت پیش فرض نمیره تو مک یکم طول می کشه بعد میره تو یه صفحه ی سیاه اگر هم بخوام درست کار کنه حتما باید آبشنو نگه دارم و بعد مکینتاش اچ دی رو انتخاب کنم .کسی میدونه باید چیکار کنم که این مشکلا حل بشه (فعلا دومی مهمتره) لطفا کمک کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X