اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    من مک بوک ایر دارم وقتی با استفاده از bootcamp assistant به قسمت پارتیشن بندی می رسم ، مثلا حجم ویندوز روی 20 گیگ است ، اولا اون پایین دکمه ی پارتیشن نداره و بجاش دکمه ی install داره ، وقتی روی دکمه ی اینستال کلیک می کنم اررور میده و مینویسه the installer disk could not be found و سپس پایینش مینویسه دیسک اینستال ویندوز رو در دستگاه قرار داده و چند لحظه منتظر بمانید تا لود بشه .

این کار رو هم کردم ولی باز هم فرقی نکرد ، مشکل از کجاست ؟؟؟

ممنون

نظر

• تا اونجایی که یادمه باید ۳۰ گیگ باشه(min)
      دسک ویندوزتون رو تو مک بگذارید قبل از این که bootcamp رو اجرا کنید،بعد تست کنید.
      دیسک ویندوز سالمه!؟

نظر

• هر دو کار رو انجام دادم ولی باز هم نشد .

در مورد دیسک ویندوز هم ، اول از سی دی ویندوز 7 image گرفتم و بعدش روی فلش bootable ساختم ، فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه ، چطوری میتونم مطمئن بشم سالمه یا نه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط s.b نمایش پست ها
          هر دو کار رو انجام دادم ولی باز هم نشد .

در مورد دیسک ویندوز هم ، اول از سی دی ویندوز 7 image گرفتم و بعدش روی فلش bootable ساختم ، فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه ، چطوری میتونم مطمئن بشم سالمه یا نه ؟
          دوسته عزيز،أصلا نيازي به image گرفتن و ...از ويندوز نيست!
          شما DVD كامل ويندوز رو قرار بديد!

نظر

• گفتم که مک بوک ایر دارم ، dvd رو کجاش بزارم ... :دی

بهر حال یه گشتی تو اینترنت زدم و فهمیدم خیلی هایی که میخواستن روی مک شون ویندوز 7 sp1 با بوت کمپ 4 نصب کنن این مشکل رو داشتن ، خلاصه تصمیم گرفتم با disk utility هارد رو پارتیشن بندی کردم و ریبوت کردم ، وقتی که سیستم بالا اومد دکمه ی option رو گرفتم و ویندوز رو نصب کردم . البته الان یه حس بدی دارم احساس می کنم با نصب ویندوز روی مک در حق مک ظلم کردم :دی

اما الان با اینکه windows support رو هم نصب کردم ولی ترک پدم تو ویندوز مثل مک نیست یعنی برای کلیک کردن حتما باید ترک پد رو فشار بدی با ضربه زدن ( لمس کردن ) انجام نمیشه ، راه حلی هست ؟؟؟

نظر

• با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

نوشته اصلی توسط s.b نمایش پست ها
              گفتم که مک بوک ایر دارم ، dvd رو کجاش بزارم ... :دی

بهر حال یه گشتی تو اینترنت زدم و فهمیدم خیلی هایی که میخواستن روی مک شون ویندوز 7 sp1 با بوت کمپ 4 نصب کنن این مشکل رو داشتن ، خلاصه تصمیم گرفتم با disk utility هارد رو پارتیشن بندی کردم و ریبوت کردم ، وقتی که سیستم بالا اومد دکمه ی option رو گرفتم و ویندوز رو نصب کردم . البته الان یه حس بدی دارم احساس می کنم با نصب ویندوز روی مک در حق مک ظلم کردم :دی

اما الان با اینکه windows support رو هم نصب کردم ولی ترک پدم تو ویندوز مثل مک نیست یعنی برای کلیک کردن حتما باید ترک پد رو فشار بدی با ضربه زدن ( لمس کردن ) انجام نمیشه ، راه حلی هست ؟؟؟
              اره راه حلش بوت کمپ نصب کن و وارد تنظیماتش بشو تیکشو بزن

نه وین لازمه مخصوصا واسه بازی 🌻

Tapatalk  !Pod

نظر

گفتم که مک بوک ایر دارم ، dvd رو کجاش بزارم ... :دی

خب اره دیگه،چون تو دیفالت مک هم(اول)باید فشار میدادی!
                تو تنظیمات میتونی اینو عوض کنی

نظر

سلام
                  من قبلا ويندوز روي اسنو لئوپارد نصب كرده بودم، ولي نميدونم چرا الان روي لاين به مشكل خوردم.
                  توي همين آموزش در مرحله ٥ كه مي خواد پارتيشن بندي كنه، اول كه گير ميده به اينكه بايد سي دي ويندوز تو دستگاه باشه وگرنه اصلا شرو نميكنه، بعدش كه سي دي ويندوزو ميزارم، شرو ميكنه ، يكم كه جلو رفت بعد از چند دقيقه، اين ارور رو ميده:
                  The disk cannot be partitioned because some files cannot be moved.
                  Backup the disk and use disk utility to format it as a single mac os extended (journed) volume. Restore your information to the disk and try using boot camp assistant again.
                  حالا اين در حاليه كه توي ديسك يوتيليتي من غقط يك پارتيشن دارم!
                  لطفا راهنمايي كنيد
                  ممنون

نظر

• لطفا من رو کمک کنید خیلی گیرم
                    من وقتی میخوام برای ویندوز پارتیشن کنم این ارور رو دارم چجوری باید ازش رد کنم

- - - - - - - - - -

لطفا من رو کمک کنید خیلی گیرم
                    من وقتی میخوام برای ویندوز پارتیشن کنم این ارور رو دارم چجوری باید ازش رد کنم

نظر

• هاردتون ضربه نخورده!؟(يا بد سكتور!؟)

نظر

• سلام

من ویندوز نصب کردم
                        حالا وقتی مکبوک ریست میشه به حالت دیفالت ویندوز میاد بالا چیکار کنم دیفالت مک بیاد بالا ؟

نظر

نوشته اصلی توسط power of نمایش پست ها
                          سلام

من ویندوز نصب کردم
                          حالا وقتی مکبوک ریست میشه به حالت دیفالت ویندوز میاد بالا چیکار کنم دیفالت مک بیاد بالا ؟
                          وارد ستینگ بشید و بوت کمپ رو باز کنید ' دیفالت رو عوض کنید و ریست کنید ( مک یا ویندوز )

Tapatalk  !Pod

نظر

• سلام
                            می خوام حجم پارتیشن ویندوز رو زیاد کنم چجوری باید این کار رو بکنم ؟

نظر

سلام
                              می خوام حجم پارتیشن ویندوز رو زیاد کنم چجوری باید این کار رو بکنم ؟
                              راهي نيست!
                              بايد ويندوز را پاك كنيد سپس با مقدار حجمي كه ميخواين،دوباره نصب كنيد!

نظر

• سلام از کجا بوت کمپ جدید رو آپدیت کنم میخوام درایور رو بدون cd دانلود کنم

نظر

صبر کنید ..
                                X