اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط tailles_jackal نمایش پست ها
    repair کردم.همون جوریه.روی desktop پارتیشن windows نمیاد.
    روی دسکتاپ الان Macintosh HD رو دارید؟
    برنامه ی NTFS چی نصب کردید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
      روی دسکتاپ الان Macintosh HD رو دارید؟
      برنامه ی NTFS چی نصب کردید؟
      lion نصب کردم باز همون جوریه دوباره snow نصب کردم ولی باز هم درست نشد.بله Macintosh HD هست.ولی وقتی با bootcamp پارتیشن windows می سازم پارتیشن windows روی desktop نمیاد.برای NTFS برنامه TUXERA NTFS نصب کردم.

نظر

lion نصب کردم باز همون جوریه دوباره snow نصب کردم ولی باز هم درست نشد.بله Macintosh HD هست.ولی وقتی با bootcamp پارتیشن windows می سازم پارتیشن windows روی desktop نمیاد.برای NTFS برنامه TUXERA NTFS نصب کردم.
        ببين شما قبل نصب برنامه ntfs با بوت كمپ ويندوز بريز من الان يه سرچي زدم ديدم اين مشكل معمولا براي برنامه هاي ntfs هست

You could do it in this way (no risk of erasing your Boot Camp partition):

open the NTFS-3G control panel in System Preferences;

authenticate with the lock icon on the lower left;

select your Boot Camp partition in "Mounted NTFS-3g volumes" (it should already be selected if it is the only NTFS partition);

select "Disable NTFS-3G for the volume";

exit System Preferences;

drag your Boot Camp partition to the Trash/Wastebasket (i.e., unmount it);

open Disk Utility and remount (activate) it from there (or simply logout/in or reboot).

That should do it...

نظر

• نوشته اصلی توسط Posiedon نمایش پست ها
          ببين شما قبل نصب برنامه ntfs با بوت كمپ ويندوز بريز من الان يه سرچي زدم ديدم اين مشكل معمولا براي برنامه هاي ntfs هست

You could do it in this way (no risk of erasing your Boot Camp partition):

open the NTFS-3G control panel in System Preferences;

authenticate with the lock icon on the lower left;

select your Boot Camp partition in "Mounted NTFS-3g volumes" (it should already be selected if it is the only NTFS partition);

select "Disable NTFS-3G for the volume";

exit System Preferences;

drag your Boot Camp partition to the Trash/Wastebasket (i.e., unmount it);

open Disk Utility and remount (activate) it from there (or simply logout/in or reboot).

That should do it...
          اقا درست شد.خیلی ممنون از راهنمایی ها و پی گیری هاتون.فقط کلیک راست تو windows کار نمی کنه.چی کارش کنم.

نظر

اقا درست شد.خیلی ممنون از راهنمایی ها و پی گیری هاتون.فقط کلیک راست تو windows کار نمی کنه.چی کارش کنم.
            درايورهاي بوتكمپ رو نصب كن كار ميكنه

نظر

• من وقتی میخوام با Boot camp نصب کنم به مرحله پارتیشن بندی که میرسه این خطا رو میده

بعضی ار دوستان گفتن این خطا وقتی رخ میده که پارتیشن 1تیکه نباشه یا 2تا باشه ولی اینجا که رفتم هم دیدم پارتیشن یکی بیشتر نیست!

دیسک رو هم Verify disk Premission کردم هم Repair disk Premission ولی باز هم نشد! چی کنم؟

نظر

• آقا مشکل رو شانسی حل کردم، حالا لپتاپم مکبوک ایره، که DVD هم نداره ، کدوم BootCamp رو دانلود کنم که درایور ها رو نصب کنه؟

نظر

• سلام
                  ببخشید این سی دی boot camp واسه نصب درایور ها رو باید از کجا گیر بیارم؟

نظر

• سلام دوستان، شاید سوالم تکراری باشه ولی گشتن ت،ی ۳۴ صفحه یکم مشکله!
                    من روی شید کوهی هستم و میخام ویندوز نصب کنم و همونطور که میدونید شیر کوهی دی وی دی نداره! برای نصب درایور صدا روی ویندوز چکار باید بکنم
                    ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• کسی از دوستان ویندوز ۸ ریخته؟

نظر

• توجه:شما باید تنها یک پارتیشن داشته باشید تا کار کند در غیر اینصورت ارور میدهد مبنی بر اینکه>>>>استارت آپ دیسک شما بصورت جورنالد نمیباشد و قابل پارتیشن بندی نیست!!!

برای من همون اول کار این ارور رو می ده . باید چی کارش کنم ؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط pashaie.ashkan نمایش پست ها
                          سلام دوستان، شاید سوالم تکراری باشه ولی گشتن ت،ی ۳۴ صفحه یکم مشکله!
                          من روی شید کوهی هستم و میخام ویندوز نصب کنم و همونطور که میدونید شیر کوهی دی وی دی نداره! برای نصب درایور صدا روی ویندوز چکار باید بکنم
                          ممنون میشم راهنمایی کنید
                          باید bootcamp رو دانلود و نصب کنید
                          در سایت خود اپل هم هست

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط syaleni نمایش پست ها
                          توجه:شما باید تنها یک پارتیشن داشته باشید تا کار کند در غیر اینصورت ارور میدهد مبنی بر اینکه>>>>استارت آپ دیسک شما بصورت جورنالد نمیباشد و قابل پارتیشن بندی نیست!!!

برای من همون اول کار این ارور رو می ده . باید چی کارش کنم ؟؟؟؟
                          توضیحتون خیلی گنگه
                          شما در ابتدا یه پارتیشن HFS مک دارین
                          بعد خودتون میاین و با استفاده از bootcamp assistant درایو ویندوز رو ایجاد و روی اون نصب می کنید

نظر

• The disk cannot be partitioned because some files cannot be moved.

Back up the disk and use Disk Utility to format it as a single Mac OS Extended (Journaled) volume. Restore your information to the disk and try using Boot Camp Assistant again.

اروری که می ده اینه زمانی که فضا برای ویندوز رو انتخاب میکنم و اینستال رو میزنم

نظر

• نوشته اصلی توسط syaleni نمایش پست ها
                              The disk cannot be partitioned because some files cannot be moved.

Back up the disk and use Disk Utility to format it as a single Mac OS Extended (Journaled) volume. Restore your information to the disk and try using Boot Camp Assistant again.

اروری که می ده اینه زمانی که فضا برای ویندوز رو انتخاب میکنم و اینستال رو میزنم
                              شما هارد رو به صورت دستی دارین پارتیشن بندی می کنید؟ یا با bootcamp assistant?
                              ببینید اگر در محیط disk utility هستید و هارد رو به دو پارتیشن قسمت کردید دقت کنید اطلاعاتی روی پارتیشن دوم نباشه
                              روی علامت منها در قسمت پارتیشن بندی کلیک کنید دوباره به یه پارتیشن تبدیل بشه
                              بهد در utilities ابزار bootcamp assistant رو اجرا کنید مراحلش ساده س حجم پارتیشن ویندوز رو انتخاب می کنید و بقیه مراحل ادامه پیدا میکنه در مرحله نصب (مراحل بعدی )پارتیشن bootcamp رو انتخاب می کنید
                              ویرایش توسط dandelion : https://i-phone.ir/forums/member/23496-dandelion در ساعت 07-09-2012, 11:37 PM

نظر

• من اصلا به disk utilities کاری نداشتم . توی boot camp assistant همون مرحله اول می خواد که مشخض کنم چقدر فضا برای win میخوام که خودش روی ۲۰ گیگ هستش و مثلا من کردمش ۵۰ گیگ و بعد اون **بایین یه دکمه install داره که اون رو میزنم این ارور رو میده
                                تو همین اموزشی که اولین صفحه هست میشه عکس دوم

نظر

صبر کنید ..
                                X