اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان سیستم عامل من هم لاین هست. اما متاسفانه هر با که اقدام به دانلود درایور ها از طریق بوت کمپ کردم دانلود موفقیت امبز نبود. لینک مستقیم نیست که بشه از اونجا دانلود کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sanih نمایش پست ها
      دوستان سیستم عامل من هم لاین هست. اما متاسفانه هر با که اقدام به دانلود درایور ها از طریق بوت کمپ کردم دانلود موفقیت امبز نبود. لینک مستقیم نیست که بشه از اونجا دانلود کرد؟
      پکیج درایورهای Boot Camp

نظر

• مرسی بابت جواب سریع، ولی منظور من لینک واسه دانلود بود!

نظر

• من وقتی میخوام نصب کنم تو این قسمت قفل میشه!!

http://www.pic.iran-forum.ir/images/...xv8ddawyz7.jpg

نظر

• من وقتی میخوام نصب کنم تو این قسمت قفل میشه!!

http://www.pic.iran-forum.ir/images/...xv8ddawyz7.jpg

نظر

• کسی نیست کمک کنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad759 نمایش پست ها
                کسی نیست کمک کنه؟
                يكم صبر و شكيبايي به خرج بدين خودش اون مرحله رو رد ميكنه شايد زياد طول بكشه . مثلا ٣٠الي ٤٠دقيقه

امير.

نظر

• سلام
                  روی یه Lion میخوام ویندوز 7 نصب کنم
                  چند تا مشکل وجود داره
                  اول اینکه اونجا که دو تا تیک وجود داره یکی دانلود آپدیت هست و دیگری Install Windows 7 که گذینه Install Windows 7 برای من غیر فعاله چرا؟
                  زیرش نوشته باید اون درایو رو erase کنیم من هم کردم ولی بازم فرقی نکرد
                  سوال بعدی فرمت درایوی که فرمت میکنیم باید چی باشه؟ منظورم ntfs و اینجور چیزاست
                  ممنون

نظر

• من از طریق بوت کمپ با موفقیت نصب کردم فقط به من گفتن بعد از نصب ویندوز میتونم از طریق مک یه پارتیشن بسازم من هم این کار رو کردم اما بعدش ویندوز بالا نیومد دوباره از اول نصب کردم ویندوز رو لطفا یک نفر من رو راهنمایی کنه که به چه طریق پارتیشن بندی کنم

از طریق ویندوز هم نتونسم بسازم

نظر

• نوشته اصلی توسط ali.nikyar نمایش پست ها
                      من از طریق بوت کمپ با موفقیت نصب کردم فقط به من گفتن بعد از نصب ویندوز میتونم از طریق مک یه پارتیشن بسازم من هم این کار رو کردم اما بعدش ویندوز بالا نیومد دوباره از اول نصب کردم ویندوز رو لطفا یک نفر من رو راهنمایی کنه که به چه طریق پارتیشن بندی کنم

از طریق ویندوز هم نتونسم بسازم
                      شما زمانی که از بوت کمپ استفاده میکنین نباید اصلا پارتیشن رو دست بزنین .

نظر

• سلام
                        میتونم خواهش کنم راهنمایی بفرمایید
                        من در همون مرحله اول که فرمودید
                        توجه:شما باید تنها یک پارتیشن داشته باشید تا کار کند در غیر اینصورت ارور میدهد مبنی بر اینکه>>>>استارت آپ دیسک شما بصورت جورنالد نمیباشد و قابل پارتیشن بندی نیست!!!
                        بهم اعلام میکنه این ارور رو. باید چیکارکنم برای رفع این ارور و اینکه فقط یک پارتیشن داشته باشم من فکر نمیکنم بیشتر از یک پارتیشن داشته باشم از کجا اینو بفهمم و چطوری این ارور رو اصلاح کنم. ممنون میشم کمک کنید چون توی مک تازه کارم
                        ضمنا نوت بوک من مک پرو ۷۲۴

نظر

• سلام مجدد
                          ببخشید پیغامی که میده اینه
                          استارتاپ دیسک باید مانند یک سینگل مک او اس اکتند توی پرانتز جورنالد ولوم فرمت شده باشد یا بوسیله بوت کمپ اسیستانت پارتیشن بندی شده باشد برای ویندوز
                          چجوری میتونم درستش کنم
                          ممنون اگه راهنمایی بفرمایید

نظر

• سلام میشه لینک دانلود bootcamp رو بزارین

نظر

• من لیون رو روی هارد اکسترنال دارم میشه نصب کرد یا حتما باید رایت بشه؟
                              یکی از دوستام نصب کرده ولی خیلی طول میکشه که ویندوز بالا بیاد بش گفتن بخاطر ویندوز هست یعنی ورژن ویندوزش درسته؟

نظر

• عزیزان من پست ۱ و ۲ رو خوندم ولی خود لایون رو ندارم و ۱۰.۷.۱ هستم الان باید چیکار کنم؟
                                اولین کار چیه؟ آپدیت به ۱۰.۷.۲؟ یا دانلود درایوای بوت کمپ
                                ممنون میشم یکم راهنماییم کنین(کلا راهنماییم کنین) که چیکار باید بکنم
                                ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X