اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من ویندوز ریختم منتهی یه مشکلی دارم اونم اینکه اولش که روشن میشه ۳تا کزینه میاد مک ویندوز یه چیز دیگه به اسم recavry Hd چی این؟؟؟

یه سوال دیگم دارم رو سیستم خودم ۲تا پارتیشن دارم که یکیش همون مک یکی دیگشم یه پارتیشن ۸۰ گیگ واس تایم ماشین به مشکل برمیخورم اگه بخوام وین بریزم؟؟؟ یا میشه؟؟؟ چون گفته بودین باید یه پارتیشن داشته باشید!
    ویرایش توسط OMIDAM : https://i-phone.ir/forums/member/49595-omidam در ساعت 30-10-2011, 07:28 PM

نظر

• upppp

نظر

• یکی از دوستام میخواد ویندوز نصب کنه
        دوتا پارتیشن داره
        یکی لاین روش نصبه اون یکی برا اطلاعاتش هست
        اگه بخواد با bootcamp ویندوز ۷ نصب کنه باید فرمت شن درایو هاش؟

نظر

• بوت کمپ من اینجوری شده من می*خوام ویندوز xp بریزم ولی* نمی*شه چه باید کنم?
          ۳ تا گزینه داره میگه یا ویندوز ۷ و یا آخرین آپدیت اولی* هم که خاموشه !

نظر

• نوشته اصلی توسط yammi نمایش پست ها
            بوت کمپ من اینجوری شده من می*خوام ویندوز xp بریزم ولی* نمی*شه چه باید کنم?
            ۳ تا گزینه داره میگه یا ویندوز ۷ و یا آخرین آپدیت اولی* هم که خاموشه !
            در حال حاضر bootcamp داری یا نه ؟ با bootcamp فقط میشه windows 7 ریخت.
            " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
            TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

• نوشته اصلی توسط e h s a n نمایش پست ها
              در حال حاضر bootcamp داری یا نه ؟ با bootcamp فقط میشه windows 7 ریخت.
              من الان رو شیر هستم ! ولی* سری اول که خواستم با بوت کمپ ویندوز ۷ بریزم مثل قبل بود که لینوکس هم می*ریختم و ویندوز اکس*پی ولی* الان فقط تو اون ۳ تا گزینه میگه ویندوز ۷ !

نظر

• دوستان من تو نصب مشکلی نداشتم !!!!! فقط الان می خوام ویندوز رو پاک کنم چه کنم ؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• مرسی دوست عزیز من این آموزش رویه lion 10.7.2 , boot macp 4.1اجرا کردم جواب داد ( البته یه تغییراته کوچکی هم داشت ولی سادست ) به هر صورت ممنون از زحماته شما

نظر

• با سلام،

زمانی* که ویندوز ۷ رو نصب می*کنیم(boot camp)،فقط یک پارتیشن درایو c رو در اختیار داریم،

آیا می*توان بهش حداقل یک پارتیشن دیگر مثلا درایو D رو اضافه کرد؟
                    اگر امکانش هست، به چه نحوی؟

با سپاس.

نظر

• من یه مک بوک پرو mb375 دارم لیون هست البته لیون رو خودم ریختم
                      می خواستم ویندوز بریزم در کنار مک
                      اگه میشه تغییراتی که تو نصب ویندوز 7 در کنار لیون هست بگید
                      توجه: بگید که به چه چیز هایی نیاز دارم در ضمن من هاردم 2 درایو دارد یکی که لیون نصب هست و اون یکی اطلاعات رو دارم روش
                      بعد این که برای کرک ویندوز از چی باید استفاده کنیم

و اینکه ایا برای چند برنامه مثل آفیس که بعضی موقع ها باهاش کار دارم ارزش داره boot cam نصب کنم یا همون parall خوبه؟
                      بعد اینکه پارالل انگار نمیشه از تمامی امکانات ویندوز استفاده کرد

با تشکر از همگی دوستان

نظر

• سلام من از طریق bootcam امدم نصب کنم این ارور رو میده The startup disk must be formatted as a single Mac OS Extended (Journaled) volume or already partitioned by Boot Camp Assistant for installing Windows.

بعد اینکه من یه پارتیشن ساختم که یه سری فایل ها رو ریختم توش
                        فکر می کنم از اون ایراد میگیره

نمبشه بدون اینکه اون رو پاک کرد وین ۷ ریخت یا اگر باید پاک بشه بعد از نصب میتونم پارتیش ایجاد کنم
                        دوستان در مورد کرک ویندوز هم کمک کنید بگید از چه طریق باید وین رو کرک کنم

سپاس

نظر

• دوستان یکی جواب سوال من رو بده لطفا

نظر

• نوشته اصلی توسط ali.nikyar نمایش پست ها
                            سلام من از طریق bootcam امدم نصب کنم این ارور رو میده The startup disk must be formatted as a single Mac OS Extended (Journaled) volume or already partitioned by Boot Camp Assistant for installing Windows.

بعد اینکه من یه پارتیشن ساختم که یه سری فایل ها رو ریختم توش
                            فکر می کنم از اون ایراد میگیره

نمبشه بدون اینکه اون رو پاک کرد وین ۷ ریخت یا اگر باید پاک بشه بعد از نصب میتونم پارتیش ایجاد کنم
                            دوستان در مورد کرک ویندوز هم کمک کنید بگید از چه طریق باید وین رو کرک کنم

سپاس
                            سلام
                            قبل از نصب هر OS دیگه ایی اول Mac OS رو نصب کنید، به این ترتیب که کل هارد رو از اول و در disk utility پارتیشنبندی کنید و option رو GUID Partition Table انتخاب کنید که بعد از نصب Mac OS میتونید از هر ویندوزه دیگه ایی نظیر 7، xp یا linux ... استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر: http://www.i-phone.ir/forums/thread29259.html

نه - (با توجه به پیغام داده شده) - بله میتونید.

در مورد جدیدترین کرک windows 7 or Xp هم میتونید از سایت زیر دانلود کنید (موقع اجرایی کرک به اینترنت متصل نباشید).

شرکت داده پردازان مدیا | خانه

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
                              سلام
                              قبل از نصب هر OS دیگه ایی اول Mac OS رو نصب کنید، به این ترتیب که کل هارد رو از اول و در disk utility پارتیشنبندی کنید و option رو GUID Partition Table انتخاب کنید که بعد از نصب Mac OS میتونید از هر ویندوزه دیگه ایی نظیر 7، xp یا linux ... استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر: http://www.i-phone.ir/forums/thread29259.html

نه - (با توجه به پیغام داده شده) - بله میتونید.

در مورد جدیدترین کرک windows 7 or Xp هم میتونید از سایت زیر دانلود کنید (موقع اجرایی کرک به اینترنت متصل نباشید).

شرکت داده پردازان مدیا | خانه

موفق باشید
                              مرسی از راهنماییتون
                              اما من مک بوک پرو دارم در حال حاضر هم لیون نصب هست روش می خوام کنارش ویندوز نصب کنم با bootcamp

مان الان کنار درایو خود مک یک پارتیشن دارم که الان نمیزاه ویندوز نصب کنم اگه درایور رو پاک کنم بعد با bootcamp ویندوز رو بریزم دوباره میتونم پارتیشن بساز برای فایل های شخصیم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ali.nikyar نمایش پست ها
                                مرسی از راهنماییتون
                                اما من مک بوک پرو دارم در حال حاضر هم لیون نصب هست روش می خوام کنارش ویندوز نصب کنم با bootcamp

مان الان کنار درایو خود مک یک پارتیشن دارم که الان نمیزاه ویندوز نصب کنم اگه درایور رو پاک کنم بعد با bootcamp ویندوز رو بریزم دوباره میتونم پارتیشن بساز برای فایل های شخصیم؟
                                بله میتونید.

نظر

صبر کنید ..
                                X