اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• 64 رو انتخاب کردم..الان هم چک کردم 64 هست
    چون گفته بودبن برای 64bit بوت کمپ 5 رو دانلود کنم
    ویرایش توسط gef07 : https://i-phone.ir/forums/member/132011-gef07 در ساعت 16-08-2013, 12:30 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط gef07 نمایش پست ها
      64 رو انتخاب کردم..الان هم چک کردم 64 هست
      چون گفته بودبن برای 64bit بوت کمپ 5 رو دانلود کنم
      مک بوک شما باید مدل ۲۰۱۰ به قبل باشه، ورژن ۴ و دانلود و نصب کنید

نظر

• توی مک bootcamp assistant ورژن 5 هست...این مشکلی نیست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط gef07 نمایش پست ها
          توی مک bootcamp assistant ورژن 5 هست...این مشکلی نیست؟
          ورژن Bootcamp Assistant مک ربطی به ویندوز نداره. شما اول مدل مک بوک و مشخص کنید و بعد نسخه ۴ و دانلود کنید. مشکلتون حل خواهد شد.

نظر

• سلام من به تازگی مک خریدم و میخواستم که با بوت کمپ 7 رو نصب کنم طبق راهنمای سایت هم رفتم اما موقع نصب ویندوز وسطش ارور داد some file missing or interrupt و از صفحه نصب خارج شد و من الان توی مکم هم نمیتونم برم و فقط یه صفحه سیاه میاد ممکنه منو راهنمایی بفرمایید که مشکل کجا بوده و چه کار میشه کرد الان؟

نظر

• درود...
              مکبوک من وقتی روشن میکنم به طور پیش فرض وارد ویندوز میشه و حتما باید option رو بزنم تا بتونم برم مکینتاش... ایا راهی هست که به طور پیش فرض اتوماتیک وارد مکینتاش بشه ؟
              مرسی.

نظر

• یافتم.... system prefence.......> startup disc

شاید به درد بعضی دوستان بخوره نوشتم . معذرت
                ممنونم.

نظر

• نوشته اصلی توسط koosha202002 نمایش پست ها
                  درود...
                  مکبوک من وقتی روشن میکنم به طور پیش فرض وارد ویندوز میشه و حتما باید option رو بزنم تا بتونم برم مکینتاش... ایا راهی هست که به طور پیش فرض اتوماتیک وارد مکینتاش بشه ؟
                  مرسی.
                  درود
                  از تو مک به System Preferences برید و بخش Startup Disk رو باز کنید. حالا هر دیسکی رو که میخواید به صورت پیشفرض بوت شه رو انتخاب کنید.
                  اگه گزینه ها غیر فعال بودن روی علامت قفل در سمت چپ پایین کلیک کنید و پسورد رو وارد کنید تا فعال بشن.
                  .:amgr:.

نظر

• نوشته اصلی توسط carioeternal نمایش پست ها
                    سلام من به تازگی مک خریدم و میخواستم که با بوت کمپ 7 رو نصب کنم طبق راهنمای سایت هم رفتم اما موقع نصب ویندوز وسطش ارور داد some file missing or interrupt و از صفحه نصب خارج شد و من الان توی مکم هم نمیتونم برم و فقط یه صفحه سیاه میاد ممکنه منو راهنمایی بفرمایید که مشکل کجا بوده و چه کار میشه کرد الان؟
                    صفحه سفید اول بوت هم نمیاد؟
                    یک بار NVRAM رو ریست کنید:
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post848894
                    .:amgr:.

نظر

• نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
                      صفحه سفید اول بوت هم نمیاد؟
                      یک بار NVRAM رو ریست کنید:
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post848894
                      ممنون از پاسخ سریعتون NVRAM رو ریست کردم مکم بالا اومد اما همجنان با ریختن ویندوز مشکل دارم من با استفاده از فلش bootable خواستم نصب کنم که فایل iso رو هم از اینترنت یه سایتی گرفتم ممکنه بگید اشکال نصب ویندوزم کجاست و چه کار باید بکنم؟

نظر

ممنون از پاسخ سریعتون NVRAM رو ریست کردم مکم بالا اومد اما همجنان با ریختن ویندوز مشکل دارم من با استفاده از فلش bootable خواستم نصب کنم که فایل iso رو هم از اینترنت یه سایتی گرفتم ممکنه بگید اشکال نصب ویندوزم کجاست و چه کار باید بکنم؟
                        در کدام مرحله از نصب مشکل دارید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sinaonee نمایش پست ها
                          در کدام مرحله از نصب مشکل دارید؟
                          در مراحلش مشکلی نداشتم وقتی شروع به install میکنه وسطش ارور some files missing or interrupt میشه و از صفحه نصب خارج میشه الان هم اون 40گیگ هاردی که برای ویندوز اختصاص دادم روی دسکتاپ مک اومده اما از خود ویندوز خبری نیست ...

نظر

در مراحلش مشکلی نداشتم وقتی شروع به install میکنه وسطش ارور some files missing or interrupt میشه و از صفحه نصب خارج میشه الان هم اون 40گیگ هاردی که برای ویندوز اختصاص دادم روی دسکتاپ مک اومده اما از خود ویندوز خبری نیست ...
                            مشکل از فایل ویندوز شماست. ویندوز جدیدی تهیه کرده و مجدد نصب کنید.

نظر

• سلام دوستان گرامی - من خیلی مشکل دارم موقع پارتیشن بندی بوت کمپ برنامه کرش میکنه و نمیدونم مشکل چیه !! راستی یکبار قبلا نصب کردم ویندوز ولی هیچ ارروری نداده ! اگه میشه کمک کنید - هرکی کمکش کار کنه یه جایزه کوچیک پیشه من داره

نظر

• نوشته اصلی توسط NimAD3MoN نمایش پست ها
                                سلام دوستان گرامی - من خیلی مشکل دارم موقع پارتیشن بندی بوت کمپ برنامه کرش میکنه و نمیدونم مشکل چیه !! راستی یکبار قبلا نصب کردم ویندوز ولی هیچ ارروری نداده ! اگه میشه کمک کنید - هرکی کمکش کار کنه یه جایزه کوچیک پیشه من داره
                                ســــلام
                                چه پیغامی میده عزیز؟

نظر

صبر کنید ..
                                X