اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ali.rad30 نمایش پست ها
    دوستان ایفون 6 رو آپدیت کردم بعد وصلش کردم به ایتوینز ، هیچی تو گوشی ندارم ولی تو نوار حافظه که توی ایتوینز میاد زده یک گیگم پر شده!!!! وفضای اشغال شده بصورت زرد رنگ نوشته other
    میشه بگید چرا اینطور شده؟!!؟
    سلام
    نمیشه گفت که هیچ برنامه ایی ندارید ....!
    همین iOS و بقیه برنامه های اورجینال روی گوشی پس کجا ذخیره شده.
    به طبع هر چقدر برنامه دانلود و نصب کنید ، حجم این قسمت ( Other ) کم کم بیشتر میشه ، البته نه خیلی زیاد.

نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
    دوستان من همه سایتهای خارجی و مربوط به مشکلات اپل رو دیدم اون نوع حافظه و مشکل اگرم باشه نوشتن مربوط به ۱۲۸ توی ایفون ۶پلاس هست
    اینطور که من دیدم و نوشته بودن
    ولی اگه میخوایم خیالمون راحت باشه باید سری جدید بگیریم
    یه جا خوندم از کجا میشه فهمید سری قدیمه یا جدید
    ولی یادم نیست
    کسی یادش هست؟
    سلام
    بدون باز کردن گوشی امکان چنین کاری نیست.
    اینطوری که تو نت خوندم با استفاده از برنامه IOKit Tools و یک سری دستورات هستش و باید گوشی جیلبرک باشه.

نظر

• سلام
      دوستان من این 4S خودم رو فروختم و میخوام حدود 1 تومن بزارم روش و مدل جدید بخرم. الان موندم 5S 32 GB بخرم یا iphone 6 16 GB ؟؟
      الان مشکلی که هست می ترسم از این 6 هایی بحرم که مشکل داره و یه مشکل دیگه این که اگه 5ُ بخرم میتونم 32 گیگ بخرم و کمتر هم مجبورم هزینه کنم ولی 6 حدود 300 تومن هم گرونتر هست. الان با این حال ارزش داره 6 یخرم؟(اینم بگم من زیاد رو گوشی چیزی نمی ریزم و گوشی قبلیم هم کلا از 27 گیگ جا خالی 6 گیگ پر بود)

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed_1989 نمایش پست ها
        سلام
        دوستان من این 4S خودم رو فروختم و میخوام حدود 1 تومن بزارم روش و مدل جدید بخرم. الان موندم 5S 32 GB بخرم یا iphone 6 16 GB ؟؟
        الان مشکلی که هست می ترسم از این 6 هایی بحرم که مشکل داره و یه مشکل دیگه این که اگه 5ُ بخرم میتونم 32 گیگ بخرم و کمتر هم مجبورم هزینه کنم ولی 6 حدود 300 تومن هم گرونتر هست. الان با این حال ارزش داره 6 یخرم؟(اینم بگم من زیاد رو گوشی چیزی نمی ریزم و گوشی قبلیم هم کلا از 27 گیگ جا خالی 6 گیگ پر بود)
        با تشکر
        سلام
        این مشکلاتی که شما شنیدی احتمالا مربوط به نوع رم استفاده شده هستش که شامل iPhone6 - 16GB نمی شه.
        به نظر بنده iPhone6 - 16GB بخرید بهتره.

نظر

• دوستان کسی تا بحال از دیجی کالا آیفون خریده؟ آیا معتبره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonestevejobs نمایش پست ها
            دوستان کسی تا بحال از دیجی کالا آیفون خریده؟ آیا معتبره ؟
            از دیجی کالا معتبر تر الان وجود نداره!

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonestevejobs نمایش پست ها
              دوستان کسی تا بحال از دیجی کالا آیفون خریده؟ آیا معتبره ؟
              بله من ۵ اس خریدم و خیلی راضیم. کمی از بازار گرونتر میده اما همون یکم باعث میشه به مشکلاتی که دوستان برمیخورن مواجه نشید! علاوه بر ۵ اس چند گوشی دیگه هم ازش خریدم و اینم در نظر بگیرید اگرگوشی مشکل دار باشه بدون چون و چرا براتون با نو عوض میکنه. خودم پارسال تجربشو داشتم تازه از ۷ روز مهلت تست خود دیجی هم گذشته بود اما با نو عوض کردن ظرف یک روز.

نظر

• دوستان من میخام برم استانبول و قصد خرید ایفون 6 انلاک فکتوری 64 گیگ رو دارم،

اونجا چه مدلی رو باید بگیرم که انلاک فکتوری حساب بشه؟پارت نامبر و سریال نامبرش باید چه جوری باشه؟مدل نامبرش باید چی باشه که انلاک باشه؟
                64 گیگ بخرم یا نه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط emadf نمایش پست ها
                  دوستان من میخام برم استانبول و قصد خرید ایفون 6 انلاک فکتوری 64 گیگ رو دارم،

اونجا چه مدلی رو باید بگیرم که انلاک فکتوری حساب بشه؟پارت نامبر و سریال نامبرش باید چه جوری باشه؟مدل نامبرش باید چی باشه که انلاک باشه؟
                  64 گیگ بخرم یا نه؟
                  سلام. اگر اشتباه نکنم از همین ایران بخرید ارزون تر براتون میفته تا ترکیه٬ کشور های اروپایی مخصوصا ترکیه از نظر قیمتی گرون تر هستند.

نظر

• مگه همون 700 800 $ نیست؟ چه فرقی داره؟

نظر

مگه همون 700 800 $ نیست؟ چه فرقی داره؟
                      نخیر
                      خیلی گرونتره،خیلی
                      تو سایتشون هم می تونین چک کنین.
                      همین از ایران بخرین

نظر

مگه همون 700 800 $ نیست؟ چه فرقی داره؟
                        تفاوت واحد پولی باعث میشه تو ترکیه گرون تر از ایران باشه

نظر

• چون تو ایران اغلب قاچاق وارد میشه و برا فروشش هم مالیاتی تعلق نمیگیره قیمتش مناسب تر میشه.
                          .There is no knowledge that is not power

نظر

• الان چک کردم
                            قیمتش ۲۶۴۹ لیر می شه
                            هر لیر هم ۱۶۵۰
                            ناقابل ۴۱۳۲ برای ۶-۶۴ گیگ

iPhone 6 - Yeni 4.7 inç iPhone 6 ve 5.5 inç iPhone 6 Plus satın alın - Apple Store (Türkiye)

نظر

• اقا خیلی ممنون لطف کردی

نظر

• سلام
                                از امریکا ایفون 6 اپراتور وریزون برام میخوان بیارن به قیمت 199 دلار .
                                اینجا میشه آنلاکش کرد ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X