اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Mostafa 11 نمایش پست ها
    الان شما ايپد اير دارى ؟؟؟
    اينا ٢تا رو كنار هم بزارى تست بگيرى يكى نشون ميده ؟!؟
    اخه من مثال بازى كلش رو با ايپد اير و ايفون ٥اس باز ميكنم تو قسمت باز كردن و مخصوصاً سرچ زمين متاسفانه ايفون اينقدر زمان ميبره ولى ايپد اير نه ، راحت و بدون مشكل .
    الان رو ايفون ٦ اينطور نى ؟
    ممنونم .
    مشکل انگار فقط روی ایفون 5 اس هست
    اره من هم ایر دارم هم 6 و هیچ تفاوتی هم بین صفحه باز کردن و کلش اونقدر که شما عرض میکنید نمیبینم

نظر

• با سلام دوستانبنده تا 2 ماه اینده قصد خرید ایفون6 دارم اما سوالی ذهنمو مشغول و اشفته کردههمه ی ایفون6 های ll/aموجود در بازار دارای iccid هستند وقتی یکم تو اینترنت رو نگاه کردم فهمیدم t-mobile نسخه انلاک هست ایا درسته؟ایا ورژنt-mobile هم باید iccid داشته باشهواینکه از کجا باید بفهمیم ایفونی که میخریم ماله t-mobile هست شاید ماله at&t باشه چطور باید تشخیص بدیم؟الان یک ایفون6 انلاک فکتوری باید دارای چه مشخصاتی پشت جعبه اش داشته باشهباتشکر

نظر

• معمولاً اگر فروشنده محترم باز نکرده باشه سیمکارت اپراتور داخل گوشی اکتیو نشده هست و میتونید رؤیت کنید خودتون ، هر موقع هم خریدید بگید من اکتیو نشده میخام ( یعنی گوشی پلمپ پلمپ) والسلام

نظر

• نوشته اصلی توسط zhovan نمایش پست ها
          معمولاً اگر فروشنده محترم باز نکرده باشه سیمکارت اپراتور داخل گوشی اکتیو نشده هست و میتونید رؤیت کنید خودتون ، هر موقع هم خریدید بگید من اکتیو نشده میخام ( یعنی گوشی پلمپ پلمپ) والسلام
          ممنونم از پاسختون
          اما من دقيقا توضيح ندادين از كجا ميشه فهميد كه براي t-mobile هست
          يعني سيم كارت t-mobileباشه توش درسته؟ بعد از ريستور هم انتن ميده

با تشكر

نظر

• نوشته اصلی توسط shayan-mo نمایش پست ها
            ممنونم از پاسختون
            اما من دقيقا توضيح ندادين از كجا ميشه فهميد كه براي t-mobile هست
            يعني سيم كارت t-mobileباشه توش درسته؟ بعد از ريستور هم انتن ميده

با تشكر
            دوست عزیز مدل T-mobile هم یک سیمکارت توش هست که iccid پشت جعبه به اون مربوط میشه.
            آیفون ای که لاک بوده بعد آنلاک شده هیچ فرقی با آنلاک فکتوری نداره.بهتره اهمیت ندین به این موضوع.
            الان هم چون بیشتر آیفون های بازار ll/a هست و توی آمریکا آنلاک فکتوری نیومده،اکثرا iccid دارن به جز اونایی که پارت نامبرشون برای جا های دیگه هست

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
              دوست عزیز مدل T-mobile هم یک سیمکارت توش هست که iccid پشت جعبه به اون مربوط میشه.
              آیفون ای که لاک بوده بعد آنلاک شده هیچ فرقی با آنلاک فکتوری نداره.بهتره اهمیت ندین به این موضوع.
              الان هم چون بیشتر آیفون های بازار ll/a هست و توی آمریکا آنلاک فکتوری نیومده،اکثرا iccid دارن به جز اونایی که پارت نامبرشون برای جا های دیگه هست
              وقعا ممنونم دوست عزيز
              معذرت ميخوام كه انقد سوال ميپرسم
              جايي كه من هستم به احتمال زياد پارت نامبر امارات هست
              ايا پارت نامبر امارات(انلاك شده) iccid داشته باشه طبيعي هست؟
              يعني تو پارت نامبر امارات (انلاك) هم بايد سيم كارت باشه؟
              يا اينكه بايد بدون iccid و سيم كارت باشه؟

با تشكر

نظر

• نوشته اصلی توسط shayan-mo نمایش پست ها
                وقعا ممنونم دوست عزيز
                معذرت ميخوام كه انقد سوال ميپرسم
                جايي كه من هستم به احتمال زياد پارت نامبر امارات هست
                ايا پارت نامبر امارات(انلاك شده) iccid داشته باشه طبيعي هست؟
                يعني تو پارت نامبر امارات (انلاك) هم بايد سيم كارت باشه؟
                يا اينكه بايد بدون iccid و سيم كارت باشه؟

با تشكر
                نه مال امارات نباید iccid داشته باشه

نظر

• من اخرش متوجه نشدم یعنی سیم کارتو انداختیم توی ایفون انتن داد حله یعنی؟ کافیه برای انلاک دایمی بودن؟ بعد ریستور لاک نمیشه دیگه؟ چجوری از روی جعبه بفهمم گوشی انلاک تی موبایله؟

نظر

• نوشته اصلی توسط yahya7 نمایش پست ها
                    من اخرش متوجه نشدم یعنی سیم کارتو انداختیم توی ایفون انتن داد حله یعنی؟ کافیه برای انلاک دایمی بودن؟ بعد ریستور لاک نمیشه دیگه؟ چجوری از روی جعبه بفهمم گوشی انلاک تی موبایله؟
                    اره همینه
                    نه لاک نمیشه
                    اصلا شما زیادی ریز شدی بابا.بخر حالشو ببر...

نظر

• ببخشید کسی اطلاع داره که ایفون 6 آنلاک فکتوری الان تو ایران اومده یا نه؟
                      و اینکه اگه اومده قیمتش بالاتره از اونایی که لاک بودن بعد انلاک شدن؟

نظر

• نوشته اصلی توسط payam358 نمایش پست ها
                        ببخشید کسی اطلاع داره که ایفون 6 آنلاک فکتوری الان تو ایران اومده یا نه؟
                        و اینکه اگه اومده قیمتش بالاتره از اونایی که لاک بودن بعد انلاک شدن؟
                        هنوز پارت نامبر ll/a آنلاک فکتوری نداره به جز مدل T-Mobile.
                        اما اکثر پارت نامبر های دیگه که توی ایران هستند آنلاک فکتوری هستند

نظر

• دوستان فرق آنلاک فکتوری و آنلاک اپراتور چیه؟؟
                          میدونم آنلاک اپراتور لاک اپراتور بوده ولی توسط خریدار با مبلغی انلاک شده فقط میخوام ببینم توی چی تفاوت دارن ساپورت اپستورها؟؟ مثلا انلاک فکتوری توری که نمایندگی های دنیا میشه مشکل برطرف کرد ولی انلاک اپراتور رو نه؟؟ کلا منظورم تفاوتشون از این بابتاس

نظر

• نوشته اصلی توسط __saeed__ نمایش پست ها
                            دوستان فرق آنلاک فکتوری و آنلاک اپراتور چیه؟؟
                            میدونم آنلاک اپراتور لاک اپراتور بوده ولی توسط خریدار با مبلغی انلاک شده فقط میخوام ببینم توی چی تفاوت دارن ساپورت اپستورها؟؟ مثلا انلاک فکتوری توری که نمایندگی های دنیا میشه مشکل برطرف کرد ولی انلاک اپراتور رو نه؟؟ کلا منظورم تفاوتشون از این بابتاس
                            هیچ تفاوتی نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط __saeed__ نمایش پست ها
                              دوستان فرق آنلاک فکتوری و آنلاک اپراتور چیه؟؟
                              همونطور که ابتین عزیز گفت فرقی نداره
                              اما یه فرق خیلی خیلی کوچیک داره
                              اینکه داخله جعبه انلاک فکتوری سوزن سیم کارت وجود داره
                              iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• بچه‌ها میخوام 6 بگیرم.گوشی فعلی هم ام 8 بنظرتون تو دیوار بفروشم و اینکه چه قیمتی بفروشم.

نظر

صبر کنید ..
                                X