اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ali.rad30 نمایش پست ها
    قیمت 64 گیگ به حدی گرونه که ادم جرات نمیکنه بره طرفش... از طرفی 16 گیگ بخوای بگیری همه میگن نه...کم میاری...موندم چیکار کنم....
    خیلی واضحه 64 گیگ فعلا فعلاها تا 2700 نخواهد رسید...
    اقا ۱۶ نخر،صبر کن.
    تا ۱ ماه کمترم می رسه.
    منم تو شرایط شمام.
    ولی اصلا سراغ ۱۶ نمی رم.

نظر

• دوست عزیز فکر شرایط اقتصادی باش و سوم آذر که شک نکن توافقی صورت نخواهد گرفت و بعدش حتی همین 16 گیگ هم گرون میشه.
      ویرایش توسط ali.rad30 : https://i-phone.ir/forums/member/159068-ali-rad30 در ساعت 15-11-2014, 10:48 AM

نظر

• دوستان تو ايفون ٦ جي اس ام و سي دي ام ا نداريم ؟ وقتي ايفونم رو به ايتونز ميزنم مينويسه Iphone 7.2

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• اينم عكس از بنچماركرگوشيم ، من نميفهمم خوبه يا كه نه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوست عزیز فکر شرایط اقتصادی باش و سوم آذر که شک نکن توافقی صورت نخواهد گرفت و بعدش حتی همین 16 گیگ هم گرون میشه.
            دوست عزیز دقت داشته باشید درسته امکان توافق نهایی کم به نظر میرسه اما اینم توجه کنید که امکان شکست مذاکرات هم کم برآورد میشه. احتمال بسیار بالا ( باتوجه به اظهارات ۵+۱ و ایران) مذاکرات تمدید میشه و نباید دلار تغییر کنه مگر تغییر اندکی برای یکی دو روز. وقتی امکان بالا رفتن دلار هست که مذاکرات شکست بخوره که قطعا به این زودی شکست نمی خوره و تمدید میشه و همین شرایط یکسال اخیر چند ماه دیگه ادامه پیدا خواهد کرد.

نظر

• فرق اینا چیه؟
              • Model A1549 (GSM model)
              • Model A1549 (CDMA model)
              • Model A1586

نظر

• سلام دوستان آیا جایی قابل اطمینان تو تهران برای خرید ایفون 6 سراغ دارید ؟

نظر

من دارم میگم تو خرید ایفون 6 -64 ناتوانم شما داری میگی 64 هم کمه...خوبه والا
                  اگر ١٦ گيگ خريدي بد ضرر كردي،همون هفته اول ميفهمي پولتو ريختي دور ،شك نكن،از ما كه چندتا گوشي و ايپد عوض كرديم گفتن!!!

نظر

• دوستان عزیز یه سوال:
                    آیفون 6 از لحاظ مقاومت بدنه (به خصوص کناره ها) چطوره؟ مثل آیفون 5 نیست که از هفته اول رنگ و لعاب گوشه کناره هاش بره که؟

نظر

• نوشته اصلی توسط pourya1369 نمایش پست ها
                      دوستان عزیز یه سوال:
                      آیفون 6 از لحاظ مقاومت بدنه (به خصوص کناره ها) چطوره؟ مثل آیفون 5 نیست که از هفته اول رنگ و لعاب گوشه کناره هاش بره که؟
                      كناره هاش چون تيزهنيس حالت گرد داره كمتر ميپره اما جنسش و پشتش مثلي قبليه

نظر

• آی سی سی یعنی چی ؟

دوستان عزیز
                        می خواهم یک آیفون 6 بخرم
                        رفتم بازار
                        دیدم بعضی ها می گویند گوشی laa هست ومال آمریکاست

ولی هنوز بدون icc نیومده وهمه با icc هستند.

می گفت یعنی اینهایی تو بازاره توسط خود اپل آنلاک شده (با icc )

لطف می کنید این اصلاحات وفرق ها را توضیح دهید

ممنون

نظر

• اونایی که icc دارن و با هر سیمکارتی هم آنتن میده قبلا لاک بوده اما رسما آنلاک شده. تا وقتی آنتن میده هیچ مشکلی نداره.
                          .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام دوستان محترم منم چنتا سوال داشتم ؟؟؟
                            امروز رفتم علاءدين تمام نظرها دوستان رو تا آنجا ميشه خوندم منم رفتم ايفون ٦ lla t-mobile بخرم ولي بعد از كلي جستجو به هر يك از فروشگاه ها كه ميگفتم بهم ميگفتن ما نميدونيم چه سيم كارتي توش هست كه اكثرا گفتن وريزون هست ولي الان سيم بندازي كار ميكنه بعضي هاشم يك سال گارانتي وقايع گستر داشت ..
                            خلاصه يكسري هم مسخره كردن مارو منم كلن از خريد منصرف شدم .
                            گفتن انلاك هست كه الان كار ميكنه پس اگه انلاكه چرا سيم وريزون توشه ؟ چجورى متوجه بشيم سيم كارت t-mobile داخل جعبه هست؟ دو اگه لاك بوده و الان انلاكش كردن بدون اينكه جعبه اش باز بشه ممكنه؟ و اينكه الان من اين رو بخرم بعدن دوستان اشاره كردن شايد به مشكل انتن بعد از اپديت بر بخورم ؟
                            يا وقتي مي خوام بفروشم به مشكل ميخورم؟
                            ممنون ميشم جواب بدين .

نظر

• شما امتحان کنید اکه با سیمکارت شما آنتن داد هیچ مشکلی نیست.
                              شماره سریالش رو هم تو سایت اپل چک کنید که قبلا اکتیو نشده باشه. تاپیک نکات حائز اهمیت قبل از خرید رو تو بخش سولات قبل از خرید بخونید.
                              اون سیمکارت هم اشانتیون حساب کنید که البته به درد ما نمیخوره.
                              در کل توصیه میکنم از علاالدین خرید نکنید!!
                              .There is no knowledge that is not power

نظر

• ممنون از جواب قبلاً خوندم . شما جايي رو براي خريد ميشناسين كه بهتر از علاءدين باشه چون منم خوشم نيومد.
                                فقط يجا نرفتم اونم همين شركت وقايع گستر هست؟
                                انونم دوستان ميگن قيمتان بالاست ؟

- - - - - - - - - -

ممنون از جواب قبلاً خوندم . شما جايي رو براي خريد ميشناسين كه بهتر از علاءدين باشه چون منم خوشم نيومد.
                                فقط يجا نرفتم اونم همين شركت وقايع گستر هست؟
                                انونم دوستان ميگن قيمتان بالاست ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X