اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Sajad1435 نمایش پست ها
    دوست عزیز الکی مردم رو گمراه نکنید من آیفون 6 ازش خریدم جنس مشکلدار و مرجوعی کسه دیگه رو واسم فرستاد و ریز بار هم نرفت منم به ضرر فروختم و رفتم از بازار خریدم. چندین مورد دیگه ام تو همین سایت مطرح شده.
    دوست گرامی در صورت که گوشی را خریداری کنید و دارای مشکل فنی یا هر مشکلی باشد تا 7 روز تعویض می کنند براتون.

نظر

• دوستان سعی کنید حضوری خرید انجام بدید ( با توجه به اینکه در خصوص خرید ایفون 6 از دیجی کالا بعضی از خریداران با مشکلاتی همراه بودند) از دیجیکالا همه چی و همه مدل گوشی بخرید فقط ایفون 6 نخرید
      من توی این ضمینه خیلی تحقیق کردم.
      حضوری برید فروشگاه همونجا سریال رو چک کنید که اکتیو نباشه
      من همین کارو کردم و تست کردم اکتیو نشده بود پس از باز کردن پلمب و روشن کردن 5 دقیقه بعد دباره سریال رو چک کردم که اکتیو شده بود.
      بازم میگم من خودم از مشتری های دیجی کالا هستم و تاحالا برام هیچ مشکلی پیش نیومده ولی به هر حال توی آیفون 6 خیلی بحث یا شایعه زیاد شده. ریسک نکنید. نظر های کاربرهایی که خرید کردن مث چند پست بالا میتونه مفید باشه

- - - - - - - - - -

دوستان سعی کنید حضوری خرید انجام بدید ( با توجه به اینکه در خصوص خرید ایفون 6 از دیجی کالا بعضی از خریداران با مشکلاتی همراه بودند) از دیجیکالا همه چی و همه مدل گئشی بخرید فقط ایفون 6 نخرید
      من همین کارو کردم و تست کردم اکتیو نشده بود پس از باز کردن پلمب و روشن کردن 5 دقیقه بعد دباره سریال رو چک کردم که اکتیو شده بود.
      بازم میگم من خودم از مشتری های دیجی کالا هستم و تاحالا برام هیچ مشکلی پیش نیومده ولی به هر حال توی آیفون 6 خیلی بحث یا شایعه زیاد شده. ریسک نکنید. نظر های کاربرهایی که خرید کردن مث چند پست بالا میتونه مفید باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط vmollz نمایش پست ها
        دوستان سعی کنید حضوری خرید انجام بدید ( با توجه به اینکه در خصوص خرید ایفون 6 از دیجی کالا بعضی از خریداران با مشکلاتی همراه بودند) از دیجیکالا همه چی و همه مدل گوشی بخرید فقط ایفون 6 نخرید

- - - - - - - - - -

دوستان سعی کنید حضوری خرید انجام بدید ( با توجه به اینکه در خصوص خرید ایفون 6 از دیجی کالا بعضی از خریداران با مشکلاتی همراه بودند) از دیجیکالا همه چی و همه مدل گئشی بخرید فقط ایفون 6 نخرید
        دوست عزیز یه لطفی میکنی مسئله رو باز تر کنی و دقیق و واضح مشکل رو بیان کنی که کجاش مشکل داره و چرا آیفون ۶ از دیجیکالا نخریم؟علتش چیه؟ از این فروشگاه،شاید شما مسئله ای رو میدونید که همگی ما بی خبریم ازش
        اگر چیز خاصی هست بفرمایید که ما هم از دیجیکالا گرفتیم ببریم پس بدیم
        دوستان خواهشا با دلیل قانع کننده و مدرک در مورد دیگران صحبت کنید، از روی تعصب و یک سری شایعات صحبت نکنید
        اگر واقعا مسئله ای است بفرمایید تا حداقل دیگران این اشتباه رو نکنند.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط vmollz نمایش پست ها
        دوستان سعی کنید حضوری خرید انجام بدید ( با توجه به اینکه در خصوص خرید ایفون 6 از دیجی کالا بعضی از خریداران با مشکلاتی همراه بودند) از دیجیکالا همه چی و همه مدل گوشی بخرید فقط ایفون 6 نخرید

- - - - - - - - - -

دوست عزیز یه لطفی میکنی مسئله رو باز تر کنی و دقیق و واضح مشکل رو بیان کنی که کجاش مشکل داره و چرا آیفون ۶ از دیجیکالا نخریم؟علتش چیه؟ از این فروشگاه،شاید شما مسئله ای رو میدونید که همگی ما بی خبریم ازش
        اگر چیز خاصی هست بفرمایید که ما هم از دیجیکالا گرفتیم ببریم پس بدیم
        دوستان خواهشا با دلیل قانع کننده و مدرک در مورد دیگران صحبت کنید، از روی تعصب و یک سری شایعات صحبت نکنید
        اگر واقعا مسئله ای است بفرمایید تا حداقل دیگران این اشتباه رو نکنند. همگی مارو به شک انداختید
        ویرایش توسط amir oscar : https://i-phone.ir/forums/member/77205-amir-oscar در ساعت 21-05-2015, 12:48 AM

نظر

• دوست عزیزی که فرمودند
          شایعه نکنید ، چندین بار در همین انجمن خوندم که برای مشتری کالا مرجوعی ارسال شده ، دوست عزیزی که داری سنگ سینه فروشگاه دی جی کالا رو میزنی ، من کل خریدارم از همین فروشگاه هستش ، فقط در این
          مورد که خرید ایفون 6 هست رو توصیه کردیم از شهر خودتون به شرط بگیرین و..... دیگه نیازی نیست بقیه دوستان اینقدر بحث کنند

ویرایش توسط sajjadmra : https://i-phone.ir/forums/member/183857-sajjadmra در ساعت 22-05-2015, 12:47 AM

نظر

• سلام

1-من اگه بخوام آیفون 6 "کارکرده" بخرم باید به چه نکاتی توجه کنم؟
            فیلم تشخیص هندزفری اصل و فیک رو دیدم و فک کنم موردی نباشه که توی فیلم نگفته.
            2-از کجا بفهمم آیفون 6 کارکرده ای که گرفتم بعد از یه مدت صفحش آبی میشه؟
            3-چه تست هایی رو موقه خرید آیفون کارکرده باید انجام بدم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iJack نمایش پست ها
              سلام

1-من اگه بخوام آیفون 6 "کارکرده" بخرم باید به چه نکاتی توجه کنم؟
              فیلم تشخیص هندزفری اصل و فیک رو دیدم و فک کنم موردی نباشه که توی فیلم نگفته.
              2-از کجا بفهمم آیفون 6 کارکرده ای که گرفتم بعد از یه مدت صفحش آبی میشه؟
              3-چه تست هایی رو موقه خرید آیفون کارکرده باید انجام بدم؟

شما اولین کاری که میکنید پیش چندتا تعمیر کار نشون میدید گوشیو که ایا قبلا گوشی باز شده یا خیر.
              بعدشم اگه ورژن فعلی دستگاه واستون مهم نیس یه ریستور کنید به اخرین ورژن ببینید همه چی اوکی هست یا نه؟
              درضمن صفحه ابی عین هندونه دربستس.
              از هر هزارتا شاید یکیش اینجوری باشه.
              ولی خب نسبت به نسل قبلی ایفون درصد امکان بلو اسکرین خییلی کمتر شده.
              درضمن یه چک هم بکنید توی سایت اپل ببینید تا کی تاریخ گارانتی داره که اگه خدایی نکرده بلو اسکرین شد بتونید بفرستید اپل استور واستون تعویضش کنید.
              البته فکر کنم بعد از اتمام گارانتی هم اپل استور گوشی های بلو اسکرین رو قبول میکنه.
              … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                مهرداد جان از آیفون خود لذت ببرید.
                ممنون
                میشه یکم راجبش توضیح بدید
                و اینکه حرفاش چقدر درست بوده طرف

نظر

• دوستان یگی از اقوام آیفون 6 خریده من الان سریال نامبرش رو چک کردم حدود 1 ماه پیش فعال شده. یعنی گوشیش رفرشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Vahidlive نمایش پست ها
                    دوستان یگی از اقوام آیفون 6 خریده من الان سریال نامبرش رو چک کردم حدود 1 ماه پیش فعال شده. یعنی گوشیش رفرشه؟
                    وقتی گوشی یه ماه قبل از اینکه شما خریداری کنید اکتیو شده یعنی اینکه شما پول گوشی نو رو دادید ولی گوشی قبلا پکش باز شده.
                    در خوش بینانه ترین حالت گوشی فقط اکتیو شده و دوباره داخل جعبه برگشته.
                    … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
                      وقتی گوشی یه ماه قبل از اینکه شما خریداری کنید اکتیو شده یعنی اینکه شما پول گوشی نو رو دادید ولی گوشی قبلا پکش باز شده.
                      در خوش بینانه ترین حالت گوشی فقط اکتیو شده و دوباره داخل جعبه برگشته.
                      البته اینو هم بگم که گوشیش iccid هم داره

نظر

• سلام یه سوال دارم لطفا با دلیل جواب بدید، آیفون 6 بهتره یا گلکسی اس 6 هم از لحاظ سخت افزار هم سیستم عامل چون آندروید قابلیت سفارشی سازی بالایی داره آزادیاش بیشتره ولی آی او ای محدوده و حتی برا دانلود موزیک باید از برنامه های دانلود منیجر استفاده کرد و برنامه هم که نخوایی جلبریک کنی باید پول بدی ؟

نظر

• سلام دوستان يه راهنمايى مى خواستم من مى خوام تير ماه يه آيفون بخرم ولى با توجه به زمان و اينكه ايفون بعدى احتملا هفته اول مهر وارد بازار مى شه يكم شك كردم به نظرتون من اگه الان يه ٦ بخرم بعد ٦ ماه ديگه زمانيكه قيمت آيفون جديد متعادل شد جديد رو بخرم چقدر ضرر مى كنم؟ و اينكه مى تونم آيفون رو اون زمان راحت بفروشم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sepehr7 نمایش پست ها
                            سلام دوستان يه راهنمايى مى خواستم من مى خوام تير ماه يه آيفون بخرم ولى با توجه به زمان و اينكه ايفون بعدى احتملا هفته اول مهر وارد بازار مى شه يكم شك كردم به نظرتون من اگه الان يه ٦ بخرم بعد ٦ ماه ديگه زمانيكه قيمت آيفون جديد متعادل شد جديد رو بخرم چقدر ضرر مى كنم؟ و اينكه مى تونم آيفون رو اون زمان راحت بفروشم؟
                            تیر شما اگه ۱۶ گیگ رو ۲۳۰۰ بخرید در بهترین حالت تا آخر شهریور میتونید ۲۱۰۰ بفروشید.
                            نسل بعدی که بیاد قیمتش معمولا تا اواخر آذز مناسب نیست٬ اگر به فکر خرید نسل بعدی هستید باید بذارید واسه اون موقع.
                            اگر اون موقع بخواید گوشی ای که تیر خریدین رو بفروشید ۱۹۰۰ تا ۲ میتونید بفروشید( در بهترین حالت)
                            شما اگه هم الان بخواید بخرید هم اون موقع این وسط راحت باید ۴۰۰ تا ۵۰۰ تومن ضرر جساب کنید. البته همه ی این ها منوط به اینه که قیمت ارز بالا پایین نشه باز.

آیفون رو در هر زمانی راحت میتونید بفروشید...

نظر

• نوشته اصلی توسط amir oscar نمایش پست ها
                              دوست عزيز ميشه دقيق بفرماييد ايفوني كه از ديجيكالا خريديد چه مشكلي داشته كه مجبور شديد به ضرر بفروشيد و زير بار نرفتن؟
                              درضمن پس از ٧ روز مهلت تست كه ازتون پس نميگرفت ديجيكالا ميتونستيد به گارانتي مربوطه يعني وقايع گستر مراجعه و از يك ماه گارانتي تعويض استفاده كنيد.

فقط خواهشا دوستان همگي با دليل و مدرك صحبت كنيد و با طرفداري شركتي خاص صحبت نكنيد و زودي تحت تاثير قرار نگيريم چون همگي جمع شديم اينجا تا به يه هدف خاص برسيم و از تجربيات مفيد يكديگر استفاده و لذت ببريم و ديجيكالا و يا وقايع گستر هيچكدوم نه مال برادر من هست و نه سودي ميبرم از صحبت كردن در موردشون فقط هدفم راهنمايي دوستانه تا به هدف مطلوبشون برسن پس خواهشا زد نقيض صحبت نكنيم و از روي تجربه و با دليل صحبت كنيم تا خداي نكرده حقي از كسي ضايع نشه و مديون كسي نشيم

(دوستان در كل شركتي ويا مجموعه اي ويا حتي مغازه اي كه با ادعاي گارانتي بهتون جنس ميفروشه و توي فاكتورتون حتما قيد ميكنه كه فلان گارانتي رو داره و حتما گارانتي تعويض هم شاملش ميشه توي خريدش شك نكنيد چون انقدري به جنسش مطمئن هست و شما در صورت عدم رضايت از توافقات و خدماتي كه بهتون عرضه ميكنن راحت ميتونيد پدرشونو در بياريد و به مراجع قضايي شكايت كنيد تا به حقتون برسيد و خداي نكرده حقي از كسي ضايع نشه)
                              از دوستان و اساتيد عذر خواهي ميكنم بخاطر صحبتهاي سريح و استفادي از بعضي الفاظ
                              باتشكر

Sent from my iPhone using Tapatalk
                              آقا سلام منم از دیجی خرید کردم بدون هیچ مشکلی کاملا هم داره جا میندازه خرید اینترنتی رو حالا گاهی دوستان در اثر یه مورد سهوی از قبیل عدم چک کردن درست در یک هفته و ...به مشکل بر میخورن و نباید اونو به تمام فعالیتهای خوب ارجح بدونن

نظر

• نوشته اصلی توسط MasoudValiei نمایش پست ها
                                اصلن تو کشور ما مهم نیست اینکه iccid داشته باشه یا نداشته باشه
                                اپراتور های بزرگ میان یه سیم کارت میندازن تو جعبه و قیمت کمتر از اپل میخرن و امکان نصب سیم کارت های سایر کشور ها رو هم فراهم میکنن - برای کسانی که بین کشور ها جابجا میشن مناسبه

این موضوع تو پارت های سری lla خیلی رایجه و فرض میکنن که یه مشترک تو آمریکا قصد خرید داره و بین آمریکا و سایر کشور ها به انتخاب خودش رفت و آمد داره - حالا اون اپراتور اومده یه سیم کارت هم انداخته تو جعبه و شماره شناسائی رو هم به اپل گفته ولی انلاک فکتوری هست
                                سلام اگه صد هزار بار دیگه هم توضیح داده بشه که آقا جان iccid فقط و فقط نشانگر اینه که اپراتورهای آمریکا گوشی رو از اپل سفارش دادن و ... و هیچ تفاوتی جز مدل شارژر وجود نداره باز دوستان گرامی میگن حتما بدون iccid بخرید

نظر

صبر کنید ..
                                X