اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط amir-ahmadi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز آیفون 6 - 64 گرفتم پارت نامبر LLA فقط یک چیزی واسه من جالبه شارژرش دایره سبز رنگ نداره روش و چون گوشی قبلیم هم 5 اس بود احساس میکنم فرق میکنه الان تو سایت اپل هم چک کردم تو اونجایی که زده چه چیزایی داخل جعبه داره روی شارژر اون لکه سبز رنگ رو نشون داده لینک گذاشتم پایین صفحه ببینید تو سایت اپل . کسی از دوستان میدونه واسه من چرا نداره نکنه عوض کردن با تقلبی ؟ !

iPhone 6 - Buy the new iPhone 6 in 4.7-inch and iPhone 6 Plus in 5.5-inch now - Apple Store (U.S.)

این عکسیه که اپل گذاشته :

اینم ماله منه :

دوست عزيز مشكلى نداره و خير عوض نشده شارژرتون

Sent from my iPhone using Tapatalk
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط rezanoroozy نمایش پست ها
      سلام
      من میخوام یه آیفون 6 64 گیگ بخرم
      در رابطه با مشکل حافظه های 64 و 128 شنیدم که در سری های جدید آیفون مشکلش برطرف شده. اگه اینطوریه از کجا متوجه بشم گوشی که میخوام بخرم سری جدیده؟
      دوست من ، من هم ميخاستم همين سوال رو تو انجمن بپرسم ، از مديران و دوستان كسي نيست راهنمايي كنه؟

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

نظر

• من 64 دارم يك آبان هم گرفتم هيچ مشكليم نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط ibabak 5 نمایش پست ها
          من 64 دارم يك آبان هم گرفتم هيچ مشكليم نداره
          چك كردي كه حافظش از چه نوعي هست ؟ mlc هست يا tlc ؟ اگه mlc باشه كه عاليه

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها

از كجا چك كنم

نظر

• تو گوگل جستجو كن و به انگليسي بنويس How check mlc or tlc flash in iphone 6 64gb

نظر

• سلام خدمت اساتید و دوستان انجمن
                ببخشید شاید سوالم تکراری باشه ولی ممنون میشم اگر جوابم رو بدید
                دوستان اگر آیفون 6 از امریکا خریداری بشه و لاک یک اپراتور مثلا at&t باشه میشه اونرو به ایران و اورد و بدون مشکل انلاک کرد؟ بعد از انلاک کردن مشکلی برای گوشی پیش نمیاد؟
                بازهم معذرت میخوام اگر سوالی که کردم تکراری بود.

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها

قبل از خرید چطوری تشخیص بدیم ؟
                  ویرایش توسط pashah : https://i-phone.ir/forums/member/177004-pashah در ساعت 26-11-2014, 04:07 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
                    میشه در این مورد یه توضیحه کامل بدین فرقش چیه و قبل از باز کردن از کجا بفهمیم از کدوم نوع عست حافظش
                    من فردا میخوام بخرم لطفا راهنمایی کنید
                    سلام
                    فکر نمیکنم راهی باشه که قبل از باز کردن و استفاه کردن گوشی بتونید متوجه بشید نوع مموری استفاده شده چی هستش.
                    ولی اینطوری که تو نت خوندم خوده اپل استفاده از این نوع مموری tlc رو متوقف کرده.

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                      سلام
                      فکر نمیکنم راهی باشه که قبل از باز کردن و استفاه کردن گوشی بتونید متوجه بشید نوع مموری استفاده شده چی هستش.
                      ولی اینطوری که تو نت خوندم خوده اپل استفاده از این نوع مموری tlc رو متوقف کرده.
                      پس فکر کنم باید صبر کنیم تا یه مدت دیگه که سری جدیدش بیاد احتماله ۹۹٪ هنوز نرسیده ایران

نظر

• دوستان ایفون 6 رو آپدیت کردم بعد وصلش کردم به ایتوینز ، هیچی تو گوشی ندارم ولی تو نوار حافظه که توی ایتوینز میاد زده یک گیگم پر شده!!!! وفضای اشغال شده بصورت زرد رنگ نوشته other
                        میشه بگید چرا اینطور شده؟!!؟

نظر

• دوستان من همه سایتهای خارجی و مربوط به مشکلات اپل رو دیدم اون نوع حافظه و مشکل اگرم باشه نوشتن مربوط به ۱۲۸ توی ایفون ۶پلاس هست
                          اینطور که من دیدم و نوشته بودن

ولی اگه میخوایم خیالمون راحت باشه باید سری جدید بگیریم
                          یه جا خوندم از کجا میشه فهمید سری قدیمه یا جدید
                          ولی یادم نیست
                          کسی یادش هست؟
                          ویرایش توسط pashah : https://i-phone.ir/forums/member/177004-pashah در ساعت 26-11-2014, 12:03 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ali.rad30 نمایش پست ها
                            دوستان ایفون 6 رو آپدیت کردم بعد وصلش کردم به ایتوینز ، هیچی تو گوشی ندارم ولی تو نوار حافظه که توی ایتوینز میاد زده یک گیگم پر شده!!!! وفضای اشغال شده بصورت زرد رنگ نوشته other
                            میشه بگید چرا اینطور شده؟!!؟
                            دوست عزیز کاملا عادیه. ضمن اینکه همه ظرفیت هم در اختیار شما قرار نمی گیره در تمام گوشی ها و مقداری از این ظرفیت های اشغالی هم مربوط به خود سیستم عامل هست. مشکلی نیست.

نظر

• سلام دوستان
                              من می خواستم آیفون 6 بگیرم ولی اینقدر مشکل داشت تصمیم گرفتم تا سری جدید تولید رو بخرم .
                              به نظر شما نسخه های free sim پارت نامبر lla با سری جدید ساخت میاد تو بازار یا ممکن هست که سری ساخت قدیم باشن ؟!
                              سوال بعدی اینکه مثل اینکه توی آیفون 6 64 گیگی هم مشکل حافظه بوده و سایت جی اس ام آرنا هم اشاره کرده . حالا توی آیفون 128 گیگی هم این نوع هارد هست ؟ و ممکن هست نوع هارد تو سری ساخت جدید درست بشه ؟

با تشکر
                              ویرایش توسط Ali93am : https://i-phone.ir/forums/member/177470-ali93am در ساعت 26-11-2014, 02:47 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
                                پس فکر کنم باید صبر کنیم تا یه مدت دیگه که سری جدیدش بیاد احتماله ۹۹٪ هنوز نرسیده ایران
                                بله... به نظر من هم بهترین راه ممکن همین هستش.

نظر

صبر کنید ..
                                X