اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sirous_sus نمایش پست ها
    اگه سریالت با سریال برچسب یکی نگران این موارد نباش
    یعنی خیالم راحت باشه؟چون سریال نامبر و imei یکی هست

نظر

• نوشته اصلی توسط cameronkamyar نمایش پست ها
      یعنی خیالم راحت باشه؟چون سریال نامبر و imei یکی هست
      بله خیالتون راحت باشه! Iccid مربوط به سیم کارتیه که توی دستگاه میذارید. اون iccid که رو جعبه هست مربوط به سیمکارتیه که مال اپراتور خارجی هست که شما ازش استفاده نمی کنید، برای همین آی سی سی گوشی با جعبه یکی نیست!

نظر

• نوشته اصلی توسط vsabouni نمایش پست ها
        دوستان من میخوام با گوشی از چیز پی ان استفاده کنم یکی راهنمایی کنه خواستم اینترنت کامپیوتر رو که چیز پی ان روش کار میکنه شر کنم و با گوشی ازش استفاده کنم که کانکت نشد یعنی اگه قند شکن کامپیوتر رو خاموش کنم اینترنت شر میشه و گوشی باهاش کانکت میشه ولی با قند شکن کار نمیکنه هیچ نرم افزاری هم برای گوشی کار نمیکنه میشه بگین دوستان چه بکنم
        دوست عزیز، من چیز پی ان سراغ دارم که راحت رو گوشی ست میشه و کار میکنه. خودمم دارم ازش استفاده میکنم. چون جدیدا" بدون چیز پی ان نمیشه برنامه نصب کرد! خواستی pm بده جزئیاتشو بهت بگم.

نظر

• ببخشيد من هر كاري مي كنم نميتونم اينترنت همراه اول رو فعال كنم، apn Mcinet مي نويسم ولي باز كار نمي كنه (حتي بسته يك ماهه گرفتم) گوشي

نظر

• مشكل با شارژ 5s

سلام
            من وقتي با wifi به اينترنت وصل ميشم، به طور ميانگين در هر ٥ دقيقه ٢ درصد از شارژ موبايل كم ميشه.
            مي خوام ببينم اين موضوع طبيعيه؟

نظر

• دوستان اگر برنامه هایی که دادیم برامون بیرون ریختن حالا هر جوری از ایتونز 25 پی پی و ...!!!
              چطور میشه از این ها بک آپ گرفت تا در صورت پاک کردنشون و یا نیاز دوباره بدون پرداخت هزینه به اون فروشنده ریخت تو گوشی ؟

یا برنامه هایی که نصب کرده رو روی یه ایفون 5 اس دیگه بریزیم؟
              من خودم ایفون 5 اس دارم پدرم هم همینطور !
              برنامه هایی که پول داده براش نصب کردن رو میخام بریزم توی این ؟ معلوم هم نیست کرک هستن بی کرک هستن ایتنونز ریختن 25 ؟ تاگبو و .. !

نظر

• شما کلا چه قدر usage و standby از 100 تا 0 برات نگه میداره؟این اطلاعات رو بدین تا بشه نظر داد

نظر

• من به یه نتیجه عجیب رسیدم !! وقتی گوشی رو شارژ میکنم اگه داغ بشه بعدش که از برق جدا میشه ۳ ساعت بعد میام نگاه میکنم میبینم شده ۲۰ ٪ .... اما وقتی میزارم توی شارژ و داغ نمیشه یعنی وقتی ۱۰۰٪ میشه از برق جدا نمیکنم تا یک مقدار سرد تر بشه خودش ، اون وقت ۳ ساعت بعد که نگاه میکنم میبینم شده ۹۹٪ !!! یا اینکه من کلا سر کار هستم و این گوشیم باطریش خرابه ؟؟ یعنی داره شارژ fake بهم نشون میده ؟؟ یا لابد اینجوریه دیگه !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• خدایی این مدلیشو دیگه ندیده بودیم!!!
                    ویرایش توسط ardavanj : https://i-phone.ir/forums/member/37714-ardavanj در ساعت 05-12-2013, 04:22 PM

نظر

• اره این ۵اس خدایی چیز عجیبیه !! من اصلا روزی که گوشی رو خریدم وقتی بسته بندی رو باز کردم اومدم روشن کنم دیدم اصلا ۱٪ هم شارژ نداره ) معمولا گوشی و ایپد که باز میشه روشنش کنی دست کم ۲۰ ٪ شارژ اولیه داره شانس ماست دیگه

نظر

• من امروز بكاپ گوشى قبليم رو روى گوشى جديدم ريستور كردم. حدود ٩گيگ رفته واسه others. واسه سينك مشكل دارم. چيكار كنم؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• استندباي ١روز و ١٠ ساعت
                          Usage ٤ ساعت

نظر

• سلام
                            خسته نباشید
                            لطفا یه نفر بیاد و تمامی مشکلاتی که ایفون های 5 اس دارن رو بنویسه
                            ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط sina_mofid2 نمایش پست ها
                              استندباي ١روز و ١٠ ساعت
                              Usage ٤ ساعت
                              4 ساعت usage؟با چه استفاده ای؟بازی یا چی؟
                              ویرایش توسط ardavanj : https://i-phone.ir/forums/member/37714-ardavanj در ساعت 05-12-2013, 05:42 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
                                اره این ۵اس خدایی چیز عجیبیه !! من اصلا روزی که گوشی رو خریدم وقتی بسته بندی رو باز کردم اومدم روشن کنم دیدم اصلا ۱٪ هم شارژ نداره ) معمولا گوشی و ایپد که باز میشه روشنش کنی دست کم ۲۰ ٪ شارژ اولیه داره شانس ماست دیگه

قبلا ١٩ درصدشو خالي كردن خب واضحه ديگه

نظر

صبر کنید ..
                                X