اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط کوروشی نمایش پست ها
    با سلام وخسته نباشید من یک گوشی 5s گرفتم حدودا 20 روزی می شه همون هفته اول گاه گداری خود به خود عکس سیبه میمود وهر کاری می کردم نمی رفت تا دکمه روشن وخاموش با دکمه بزرگ اصلی یا هم می گرفتم تا دوباره روشن می شد وبعضی مواقع هم تو ی برنامه که بودم یک مرتبه صفحه آبی کامل می شد و گوشی کاملا خاموش می شد وبعد از چند ثانیه دوباره روشن می شد خلاصه کلام با همین حال تا بحال باهش کار می کردم تا اینکه دیروز دیگه خاموش شد و دیگه روشن نشد که نشد لطفا منو راهنمایی کنید که چکار کنم که دوباره بتونم گوشیمو روشن کنم با سپاس کوروشی
    دوست عزیز منظور از روشن نشدن یعنی به dfu هم نمیره؟

نظر

• 1 که طبیعیه همشون همین طورن
      باقی هم به نظرباگ نرم افزاری میاد که شانسی برای هر کس یه جوری در میاد
      به طور مثال گوشی من بعد آپدیت به 7.0.4 دچار یه باگی شده که انیمیشن زوم اوت که موقع بستن اپ ها پلی میشه به طور محسوسی با فریم پایین اجرا میشه ولی گیم هام با فریم بالا ران میشن،وقتی ریستش میکنم این حالت برطرف میشه و سیستم عامل مثل کره روون میشه ولی وقتی میرم تو گیم ها فریم ریت اونا داغون میشه مثلا آسفالت میاد زیر 20 فریم
      امیدوارم این مشکلات با 7.1 حل بشن

نظر

• نوشته اصلی توسط sirous_sus نمایش پست ها
        دوستان سلام ضمن تشکر از همه شما سروران گرامی

بنده قبلا 5 داشتم از دیروز 5 اس گرفتم و چند مشکل توش دیدم ک گفتم از شما اساتید بپرسم ممنون میشم چون فرصت تست دارم تا ظهر جوابگو باشید

1: دکمه هوم صدا میده ( صدایی خاص که کاملا شنیده میشه تلق ) طبیعیه ؟

2: مثلا در موزیک اگر اهنگ صداش روی آخر باشه عالیه ولی اگر صداش کمتر بشه واقعا کیفیتشو از دست میده و بم میشه انگار اسپیکر خفس ولی اگر روی 100% باشه خوبه این طبیعیه ؟
        3: از زمان دستور به ال سی دی تا زمان روشن شدن با بلعکس 2 ثانیه طول میکشه ( به آرامی روشن و به آرامی خاموش میشه ) این تم ios 7 که این جوریه ؟

4: بعضی مواقع البته دو بار پیش امد گوشی سایلنت شد جوری ک نه ویبره داشتم نه زنگ و با یک بار رفتن به sound درست شد ( ک خودم فکر میکنم ی باگه)

ممنون میشم به خصوص در مورد شماره 2 توضیح بدید

با سپاس
        1- صدا میده اما کاملا روان کار میکنه و این طبیعیه
        2- نه اصلا این طور نیست- اکولایزر های دیگه رو تست کنید
        3-به ارامی روشن و خاموش میشه بله کلا iOS7 همینظوره و رو تمام دیوایس ها اینه
        4- خودتون پی بردید

نظر

• سلام من یه 5s gold lla خریدم.رو جعبه iccd زده اما تو خود گوشی نزده.عجیب نیست؟

نظر

• وقتی برنامه ها رو از روی خود گوشی آپدیت میکنیم وقتی گوشی رو به آیتونز وصل کنیم برنامه های آپدیت شده جایگزین ورژن قدیمیشون میشن؟یا باید دوباره با آیتونز آپدیت کنیم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط cameronkamyar نمایش پست ها
              وقتی برنامه ها رو از روی خود گوشی آپدیت میکنیم وقتی گوشی رو به آیتونز وصل کنیم برنامه های آپدیت شده جایگزین ورژن قدیمیشون میشن؟یا باید دوباره با آیتونز آپدیت کنیم؟
              وقتی تو ایتونز ازتون restore purchashes رو می پرسه اگه اوکی کنین برنامه های جدید گوشی به ایتونز اضافه میشن.

نظر

• نوشته اصلی توسط XmkZ نمایش پست ها
                وقتی تو ایتونز ازتون restore purchashes رو می پرسه اگه اوکی کنین برنامه های جدید گوشی به ایتونز اضافه میشن.
                مثلا برنامه گوگل کروم رو ازآیتونز ریخنم رو گوشی.دیشب کروم رو خود گوشی آپدیت کردم.الان کروم رو آیتونز آپدیت نیست.اما رو گوشی هست.باید رو آیتونز ذوباره آپدیت کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط cameronkamyar نمایش پست ها
                  سلام من یه 5s gold lla خریدم.رو جعبه iccd زده اما تو خود گوشی نزده.عجیب نیست؟
                  لطفا اگر کسی در این باره چیزی میدونه کمک کنه.اگر مشکلی هست باید پس بدم

نظر

• آره .اصلا بالا نمیاد .در صمن برنامه فلش کردن هم دانلود کردم زمانی که گوشی رو شروع به فلش کردن می کنه تا آخر میره اما زمان نصب یعنی پایان ارور 40 می ده لطفا منو راهنمایی کنید با سپاس کوروشی

نظر

• دوستان هوم بقه هم تلق تلق صدا میده ؟

ممنون میشم جواب بدید

نظر

• اگه سریالت با سریال برچسب یکی نگران این موارد نباش

نظر

• نوشته اصلی توسط کوروشی نمایش پست ها
                          آره .اصلا بالا نمیاد .در صمن برنامه فلش کردن هم دانلود کردم زمانی که گوشی رو شروع به فلش کردن می کنه تا آخر میره اما زمان نصب یعنی پایان ارور 40 می ده لطفا منو راهنمایی کنید با سپاس کوروشی
                          فریم ور قبلیتون چی بود یادتون هست ؟

فایل هاست رو اینجوری تقسسر بدید یک بار دیگه تست کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط sirous_sus نمایش پست ها
                            دوستان هوم بقه هم تلق تلق صدا میده ؟

ممنون میشم جواب بدید
                            آره.مال منم همینطوریه.اما طبیعیه

نظر

• ببخشید تاپیکی برای فرق گوشیهای اصلی با تقلبی فایو اس نیست ؟ منظورم نوع بسته بندی نوع تی شارژر و هندزفری و ... هست

نظر

• سلام دوستان.
                                تا حالا ایفون نداشتم و تا چند روز دیگه 5s میگیرم . چجوری شماره تلفنامو از گوشی قبلیم که اندرویده بریزم توو ایفون؟
                                همه شماره ها رو با بلوتوِث ریختم توو pc میشه با ایتونز ریخت توو گوشی؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X