اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من یه 5s گرفتم از امریکا سیم که میندازم توش واسه اکتیو کردن میگه این سیم کارتو ساپورت نمیکنه یکی دیگه بندازین گوشی ۱ماه پیش خریداری شده ماله t-mobile هستش یعنی الان گوشی لاک شده حساب؟
    اخه یکی از دوستان گفت تی مبایل انلاکه الان کسی میتونه راهنمایی کنه
    راستی قبل از اینکه سیم بندازم توش در سایت iPhoneIMEI.info :: Free iPhone Unlock Checker سرچ کردم زد unlocked this mobile ولی الان دباره میزنم میگه SIM Lock: Unknown چه بکنم

نظر

• نوشته اصلی توسط carlos alberto نمایش پست ها
      برید به setting
      بعد general
      بعد reset
      ی چیزی که بشه روز اول کارخانه اونو انجام دادم

نظر

• نوشته اصلی توسط jize نمایش پست ها
        چه جوری این گوشی رو به تنظیمات کارخانه یرگردونم ؟
        شما ورژن 7.0.4 را بگیرید و با آیتونز ریستور کنید ، که به صورت کارخانه می شود.

نظر

• 7 ساعت بدون استندبای یا نه؟ اصولا واسه من 1روزو 12 13 ساعت میشه usge: 5 .45 به نظرتون باطریم مشکل داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط jize نمایش پست ها
            امکان داره شارژ مشکل داشته باشه
            بله امکانش هست.شما دویاره تست کردی؟دویاره بیشتر از 2 3 ساعت طول کشید؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط jize نمایش پست ها
            چه جوری این گوشی رو به تنظیمات کارخانه یرگردونم ؟
            باید ریستور کنی که اموزش در انجمن هست

نظر

• نوشته اصلی توسط meysammomeni نمایش پست ها
              7 ساعت بدون استندبای یا نه؟ اصولا واسه من 1روزو 12 13 ساعت میشه usge: 5 .45 به نظرتون باطریم مشکل داره؟
              کاملا بستگی به نوع استفاده شما داره این موضوع.برای خود من شده روزی که 5 ساعت usage داشته باشه.روزی هم شده که 8 ساعت باشه.باتری هایی که مشکل دارند طبق خبرهایی که الان هست در حالت standby هم مصرف بالایی دارند.شما درصد باقی مونده گوشی رو مثلا هنگام خواب یادداشت کن بعد صبح که بیدار شدین ببینید چه قدر شارژ کم کرده.1 کی 2 درصد منطقیه.ولی اگه دیدید یه دفعه 20 30 درصد کم شده یعنی باتری مشکل داره

نظر

• نه کم نمیکنه دیشب که 100 بوده الانم 100 هست فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه چون 1 روزو 14 ساعت کم نیست حالت استند بای و 5 ساعت 45 دقیقه usage

نظر

• [QUOTE=ardavanj;909502]بله امکانش هست.شما دویاره تست کردی؟دویاره بیشتر از 2 3 ساعت طول کشید؟

- - - - - - - - - -

شارزر رو با گوشی دوستم تست کردم چند دقیقه شارژ میکنه بعد قطع میشه باید جداش بکنی دوباره وصل کنی

نظر

نه کم نمیکنه دیشب که 100 بوده الانم 100 هست فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه چون 1 روزو 14 ساعت کم نیست حالت استند بای و 5 ساعت 45 دقیقه usage
                    اگه کم نشده که مشکلی نداره پس.شما زیاد به 10 ساعت usage ای که خود اپل هم میگه توجه نکن.هم خود من هم بقیه دوستام که 5s دارن همه حدود همین 1 روز استدبای و 6 تا 7 ساعت usage رو داریم(تازه با نور صفحه نصف و bluetooth و cellular خاموش)

نظر

• [QUOTE=jize;909513]
                      نوشته اصلی توسط ardavanj نمایش پست ها
                      بله امکانش هست.شما دویاره تست کردی؟دویاره بیشتر از 2 3 ساعت طول کشید؟

- - - - - - - - - -

شارزر رو با گوشی دوستم تست کردم چند دقیقه شارژ میکنه بعد قطع میشه باید جداش بکنی دوباره وصل کنی
                      پس احتمال زیاد شارژر شما مشکل داره.سعی کن ازش استفاده نکنی که به باتریت اسیب نرسونه.به یه تعمیرکار نشون بده شارژرتو

نظر

• اردوان جان واسه من کنتراست تا ته هست عزیز آره در ثانی اگرم مشکلی بود اپل آیدی داریم و ایمیل بهمون ایمل میزدن درسته؟

نظر

اردوان جان واسه من کنتراست تا ته هست عزیز آره در ثانی اگرم مشکلی بود اپل آیدی داریم و ایمیل بهمون ایمل میزدن درسته؟
                          شما با این توضیحات پس عمر باتری خیلی خوبی هم دارید.اون قضیه شاید برای خارج باشه اخه.شما اگه انگلیسیتون در حد متوسط به بالا هست و میخواین که دیگه هیچ شک و شبهه ای به باتریتون وارد نباشه(که به نظر من الانم نیست) برین در قسمت support اپل.اونجا ایفون رو انتخاب کنید.بعد از شما اپل ایدی و یه سری مشخصات میخواد.یه قسمتی هست که میتونید online chat کنید.اونو انتخاب کنید.یه تست هم هست به اسم diagnostic test.اون رو هم انجام بدید.بعد در چت مشکلتونو توضیح بدید.اونجا خودشون بررسی میکنن و اگه مشکلی باشه میگن من خودم روزهای اول که نگران باتری بودم این کار رو کردم و گفتن که شما مشکلی از نظر باتری نداری(البته این کار برای شما دیگه اضافه کاریه چون باتری شما واقعا خویه)

نظر

• مرسی.ممنون

نظر

• اگه واسه نصب اپلیکیشن در iPhone 5S از PP25 و یا Tongbu استفاده کنم بعدا اگه جیلبریک بیاد واسه دیوایسم مشکلی به وجود نمیاره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط bubu_xline نمایش پست ها
                                اگه واسه نصب اپلیکیشن در iPhone 5S از PP25 و یا Tongbu استفاده کنم بعدا اگه جیلبریک بیاد واسه دیوایسم مشکلی به وجود نمیاره؟
                                شاید مشکل سینک با آیتیونز به وجود بیاد که با یه ریستور حل میشه یا با رست کردن گوشی

نظر

صبر کنید ..
                                X