اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام.
    دوستان من امروز یه 5s گرفتم.
    ولی نمیدونم چرا اپل ایدیم sign in نمیشه و میگه : cannot connect to iitunes store
    حتی اینستاگرام هم همین مشکل رو داره و این ارور رو میده : sorry , we couldn't to our login server. please confirm you have an internet conection and try again in a moment.
    بعد جالبیش اینه که اکانت icloud کار میکنه!!
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط vaita نمایش پست ها
      با سلام.
      ولی نمیدونم چرا اپل ایدیم sign in نمیشه و میگه : cannot connect to iitunes store
      حتی اینستاگرام هم همین مشکل رو داره و این ارور رو میده : sorry , we couldn't to our login server. please confirm you have an internet conection and try again in a moment.
      منم همین مشکلو البته فقط با اینستاگرام دارم البته یکی از دوستام یوزر و پس اینستاگرام خودشو تو موبایل من زد رفت و هیچ مشکلی نداشت اما من که میزنم ارور میده میگه sorry , we couldn't to our login server. please confirm you have an internet conection and try again in a moment.
      لطفا کمک کنید دوستان

نظر

• با عرض سلام.
        من چند روز پیش یه 5S گرفتم بعد یه سوالی واسم پیش اومده!در مورد لاک بودن: اینکه گوشی پارت نامبر LL/A میباشد ولی دارای iccid در پشت جعبه.ورژنشم 7.0.4-واسه بار اول که سیم گذاشتم شبکه رو به راحتی بالا آورد.ولی سوالم اینه که وقتی پارت نامبر رو تو سایت iphonefrom.com/ وارد میکنم میزنه: Your device is sim-locked ! خواستم بدون جریانش چیه؟آیا گوشی لاکه؟این موضوع خیلی ذهنمو مشغول کرده!ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• سلا من ب تازگی ایفون 5 اس خریدم و برنامه هایی رو ک قبلا رو 4 بود و با itools بکاپ گرفتم رو الان رو 5 اس نصب کردم ولی وقتی میرم داخلشون از من اپل ایدی میخاد من اپل ایدی دارم ولی وقتی میزنم قبول نمیکنه حتی از تنظیماتم sign in نمیشه
          چکار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط farshid k نمایش پست ها
            باسلام به دوستان
            من قبلا 4s داشتم، از كنتاكتهام روي ايميلم هم بك اپ داشتم،ولي الان متاسفانه از ايميلم پاك شدن!!! خودم فكر ميكنم چون دوتا گوشي با يه پي سي سينك شدن همه چي پاك شده،ضمنا قبلا جهت احتياط از كنتاكت و اس ام اسام بوسيله ifunbox از مسير اگه اشتباه نكنم moile/var/ كپي كردم حالا موندم اين فايلهارو كجا بايد برگردونم؟؟ ايفون 5s
            كسى ميتونه راهنمايى كنه؟! به شماره هام احتياج دارم

نظر

• نوشته اصلی توسط bubu_xline نمایش پست ها
              با عرض سلام.
              من چند روز پیش یه 5S گرفتم بعد یه سوالی واسم پیش اومده!در مورد لاک بودن: اینکه گوشی پارت نامبر LL/A میباشد ولی دارای iccid در پشت جعبه.ورژنشم 7.0.4-واسه بار اول که سیم گذاشتم شبکه رو به راحتی بالا آورد.ولی سوالم اینه که وقتی پارت نامبر رو تو سایت iphonefrom.com/ وارد میکنم میزنه: Your device is sim-locked ! خواستم بدون جریانش چیه؟آیا گوشی لاکه؟این موضوع خیلی ذهنمو مشغول کرده!ممنون میشم راهنمایی کنید
              اگه آنتن داره مشکلی نداره.به این سایتا نمیشه 100 درصد اعتماد کرد.گوشی خود منم لاک ورایزون بود که آنلاک شده.هر سیمی انداختم کار کرده حتی ریستور هم کردم مشکلی نداشته ولی تو سایت iphoneimei.info میزنه لاکه
              نوشته اصلی توسط aaa-ali200 نمایش پست ها
              سلا من ب تازگی ایفون 5 اس خریدم و برنامه هایی رو ک قبلا رو 4 بود و با itools بکاپ گرفتم رو الان رو 5 اس نصب کردم ولی وقتی میرم داخلشون از من اپل ایدی میخاد من اپل ایدی دارم ولی وقتی میزنم قبول نمیکنه حتی از تنظیماتم sign in نمیشه
              چکار کنم؟
              احتمالا برنامه های 4 رو داده بودید بیرون بریزن برای همین اپل آیدی کسی که اپ ها رو ریخته می خواد

نظر

• دوستان این usage نرماله از فول شارز وبیشتر روی استند بای
                ویرایش توسط ari67 : https://i-phone.ir/forums/member/40250-ari67 در ساعت 01-12-2013, 01:05 AM

نظر

با سلام.
                  دوستان خواهشا پاسخ سوال من رو هم بدید.

نظر

• نوشته اصلی توسط ari67 نمایش پست ها
                    دوستان این usage نرماله از فول شارز وبیشتر روی استند بای
                    نرماله و مشکلی نیست

نظر

دوستان خواهشا پاسخ سوال من رو هم بدید.
                      با فی شکن امتحان کنید. بعضی از isp ها این مشکل رو دارند

نظر

• نوشته اصلی توسط cotgnx نمایش پست ها
                        با فی شکن امتحان کنید. بعضی از isp ها این مشکل رو دارند
                        آخه مشكل اينه كه با رايتلم همين داستان رو دارم !! بعد اگه مشكل از ISP باشه قاعدتا نه iCloud و نه Game Center نبايد sign in شن ديگه ولي ميشن !!!
                        از صبح هر كاري كردم نشد كه نشد ديگه واقعا اذيت كننده شده واسم . همه چيز درسته ولي نميدونم چرا sign in نميشه !!!
                        ویرایش توسط vaita : https://i-phone.ir/forums/member/24838-vaita در ساعت 01-12-2013, 02:13 AM

نظر

آخه مشكل اينه كه با رايتلم همين داستان رو دارم !! بعد اگه مشكل از ISP باشه قاعدتا نه iCloud و نه Game Center نبايد sign in شن ديگه ولي ميشن !!!
                          از صبح هر كاري كردم نشد كه نشد ديگه واقعا اذيت كننده شده واسم . همه چيز درسته ولي نميدونم چرا sign in نميشه !!!
                          شما با pc به آیتونز sign in کن ببین میشه؟ یا یه چیزی از آیتونز دانلود کن

نظر

• خود من هم دسترسی کامل به icloud هم game center دارم ولی به هیچ عنوان با گوشی نمیتونم از اپ استور چیزی بگیرم.فقط با هیتلر شک میتونم از طریق اپ استور آیتونز پی سی دانلود کنم
                            دانلود از اپ استور ربطی به sign in شدن icloud و game center نداره
                            ویرایش توسط ari67 : https://i-phone.ir/forums/member/40250-ari67 در ساعت 01-12-2013, 08:55 AM

نظر

• سلام،وقتي از wifi استفاده ميكنم به طور ميانگين هر ٥ دقيقه ٢ درصد شارژ موبايلم كم ميشه.
                              ميخواستم ببينم اين موضوع طبيعيه؟

نظر

• با سلام میخواستم تفاوت مدل a1533 با a1530 در آیفون 5s چیه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X