اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ي بار گوشيتونو ريستور كنيد و بك آپ بر نگردونيد اون اول كار ك ريستور كردين بزنين گزينشو يادم نيس ولي فك كنم set up a new iphone
    تو ستينگ و تو جنرال و اكسسيبيليتي فون نويز كنسليشن و فعال كن انشاالله درست ميشه

نظر

• سلام يكمي سفيدو يعني بكگراند مسيج و سافاري و كلا سفيدو صورتي نشون ميده :-( اعصابمم خورد كرده نمي دونم چكارش كنم

نظر

• نوشته اصلی توسط davood_seife نمایش پست ها
        سلام يكمي سفيدو يعني بكگراند مسيج و سافاري و كلا سفيدو صورتي نشون ميده :-( اعصابمم خورد كرده نمي دونم چكارش كنم
        برای منم همینه.فک میکنم مشکل از افتابی بودن صفحه نمایشه.واقعا رو اعصابه.ایفون ۴ من صفجه نمایشش بهتر بود

نظر

سلام يكمي سفيدو يعني بكگراند مسيج و سافاري و كلا سفيدو صورتي نشون ميده :-( اعصابمم خورد كرده نمي دونم چكارش كنم
          اگه میتونین یه اسکرین شات هم بذارین

نظر

• نوشته اصلی توسط ardavanj نمایش پست ها
            اگه میتونین یه اسکرین شات هم بذارین
            منظورتونا نميفهمم يعني چي اسكرين شات بذارم؟ با چي از صفحه عكس بگيرم؟آخه با اون پاور +هوم اسكرين شاتش درست نشون ميده تو كامپيوتر رنگش سفيده

نظر

منظورتونا نميفهمم يعني چي اسكرين شات بذارم؟ با چي از صفحه عكس بگيرم؟آخه با اون پاور +هوم اسكرين شاتش درست نشون ميده تو كامپيوتر رنگش سفيده
              مثلا با يه دوربين ديگه از صفحه گوشيتون عكس بگيرين.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• اينو با آيپدم انداختم اميدوارم خوب باشه

نظر

• [IMG]www.uploadax.com/viewer.php?file=97983757753819834926.jpg[/IMG]

نظر

• شما آپلود كنين من ببينم اگر از شما هم همينطوره نظرمو ميگم من كه هرجا آپلود ميكنم نميشه :-(

نظر

ي بار گوشيتونو ريستور كنيد و بك آپ بر نگردونيد اون اول كار ك ريستور كردين بزنين گزينشو يادم نيس ولي فك كنم set up a new iphone
                      تو ستينگ و تو جنرال و اكسسيبيليتي فون نويز كنسليشن و فعال كن انشاالله درست ميشه
                      مشکل سخت افزاری بود . تعویضش کردم.

نظر

• نوشته اصلی توسط atefeht نمایش پست ها
                        مشکل سخت افزاری بود . تعویضش کردم.
                        خب ب سلامتی

نظر

• گوشی من صفحه تاچش کامل فیت نیس سر جاش، گوشه سمت راست بالا از جاش یه میلیمتری بیرونه و پایین تر رو که نگا می کنم کاملا فیت و بیرون نیست البته وقتی رو این موضوع دقیق شدم که دیدم موقع بازی صفحه نمایش یا تاچ بعضی وقتا صدا می ده ... کسی نظری نداره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iPhoneDoost نمایش پست ها
                            گوشی من صفحه تاچش کامل فیت نیس سر جاش، گوشه سمت راست بالا از جاش یه میلیمتری بیرونه و پایین تر رو که نگا می کنم کاملا فیت و بیرون نیست البته وقتی رو این موضوع دقیق شدم که دیدم موقع بازی صفحه نمایش یا تاچ بعضی وقتا صدا می ده ... کسی نظری نداره ؟
                            به یک متخصص نشون بدید. دفتر انجمن هم می توانند براتون بررسی کنند

Sent from my iPhone

نظر

• نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
                              به یک متخصص نشون بدید. دفتر انجمن هم می توانند براتون بررسی کنند

Sent from my iPhone
                              من فک می کنم هرچی آیفون 5اِس تو بازارِ مورد داره یه جورایی انگار مورد داراش وارد بازار ایران می شه

نظر

• نوشته اصلی توسط Farnood Gh نمایش پست ها
                                من امروز بكاپ گوشى قبليم رو روى گوشى جديدم ريستور كردم. حدود ٩گيگ رفته واسه others. واسه سينك مشكل دارم. چيكار كنم؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                                مشکل با یبار دیگه ریستور کردن بکاپ حل شد.

نظر

صبر کنید ..
                                X