اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• گوشی من استندباي2 روز و 5 ساعت
    Usage 9 ساعت باتری هم هنوز 5 درصد داره ضماً حداقل 5-6 مرحله آسفالت 8 رو هم بازی کردم ، فکر کنم باتریم خوب باشه نه؟؟؟؟

نظر

• دیگه 2 روز استندبای و 9ساعت Usage که اصلا جزو محالات هست...با یکبار شارژ
      مگر اینکه دستگاه رو واسه سینک کردن یا کپی کردن و... با USB وصل کرده باشین به کامپیوتر که شارژش کنه و اصتفاده کردین...فول نشده ولی خب مثلا از 40% شده 60% بعد دوباره...واسه همین 2روز استندبای دارین!

من از مصرف باطریم کاملا راضیم...در مقابل 5 که داشتم واقعا بهتره...من 5رو روزی 2بار حداقل میزدم به شارژ!
      مصرفم به این صورت هستش که WiFi همیشه روشنه...حتی بیرون هم که میرم خاموشش نمیکنم و خونه که برمیگردم اتوماتیک روشن میشه
      Location Service خاموش هست
      Data خاموش هست
      Brightness متوسط هست و روی Auto
      Increase Contrast روشن هست
      Reduce Motion خاموش هست و پارالکس افکت فعال هست!
      برنامه های گوشیم رو هم میبندم ولی وایبر همیشه باز هست
      تلفن هم روزی 4ساعت فکر میکنم حدودا حرف میزنم حداقل...با وایبر خیلی بیشتر!
      اینستاگرام هم زیاد میرم!
      بازی هم هر ازگاهی میکنم...مخصوصا Clash که خودتون میدونید چه مصرف باطری ای داره!
      این از مصرف من:

در مورد یاطری های لیتیوم یونی من چندتا مقاله خوندم...از نکاتی که گفته بود واسه بلند شدن عمرشون این بود که:
      1.باطری رو داغ نکنید
      2.اصلا نزارید باطری کامل خالی بشه
      3.این باطریها طی 3مرحله شارژ میشن...مرحله اول که سرعت شارژ هم بیشتر هست از 0-30/40 در صد هست که آمپر زیادی به باطری میده...مرحبه دوم که از 40-80اینا هستش آمپر کمتری میده...و مرحله آخر هم تا فول شارژ شدن آمپر کمتر از قبلی...
      واسه همینم سرعت شارژ متفاوت هست...اولش زود شارژ میشه ولی آخرش کلی طول میشکه تا فول شه
      گفته بود اون شوکی که به باطری داده میشه در اثر آمپر بالا اصلا خوب نیست...واسه همین سعی کنید تو 30-40 درصد کوشیتون رو شارژ کنید و برای کالیبره شدن ماهی یکبار کامل گوشی رو شارژ کنید
      دقیقا برعکس باطری های نیکلی که بهترین روش شارژشون استفاده کامل و شارژ کامل هست،اینا نصفه شارژ شن بهتر عمر میکنن

خیلی هم حساس نباشید...اگه قرار باشه تمام امکانات گوشی رو خاموش کنید که دیگه لذتی نداره
      من کوشیم رو ظهرها که میخوابم و شبها مثلا ساعت 10-12 میزنم به شارژ(به 50-60% که میرسه شارژش میکنم)
      در طول روز هم استفاده میکنم راحت
      حالا خاموش کردن یکسری موارد که مثلا 10دقیقه بخواد ببره رو Usage بنظرم خیلی ارزش نداره...مثل نوتیفیکیشن و پارالکس و...
      ولی location و Data واقعا تاثیر دارن و از همه بیشتر 3G که دیگه باطری رو نابود میکنه!
      ویرایش توسط pyan : https://i-phone.ir/forums/member/2576-pyan در ساعت 10-12-2013, 02:13 PM

نظر

• چرا بازیا روی ۵ اس اینجوری اجرا میشه؟
        خیلی نا امید کنندس

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza19899 نمایش پست ها
          چرا بازیا روی ۵ اس اینجوری اجرا میشه؟
          خیلی نا امید کنندس
          چجوری اجرا میشه ؟ من کلی بازی ریختم همشون روون و بدون مشکل اجرا میشن ... بازیات رو به روز کردی ؟

نظر

• مشكل با شارژ 5s

البته باتری آیفون لیتیوم پلیمر یونی هست که بهتر از باتری های لیتیوم یونی که تو گوشی هایی مثل سری گلکسی استفاده میشه هست !
            این چیزایی که دوستمون اشاره کرد بیشتر واسه باتری های لیتیوم یونی صدق میکنه و باتری های لیتیوم پلیمر یونی Flexible تر هستن. و راحت تر میشه ازشون نگهداری کرد.

Sent from my iPhone 5s
            ویرایش توسط ALI_BraveHeart : https://i-phone.ir/forums/member/42649-ali_braveheart در ساعت 10-12-2013, 03:17 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط iPhoneDoost نمایش پست ها
              چجوری اجرا میشه ؟ من کلی بازی ریختم همشون روون و بدون مشکل اجرا میشن ... بازیات رو به روز کردی ؟
              منم بازیای کرک و اوریج زیادی روش ریختم
              فقط آسفالت 8 رو بد اجرا میکنه.هر چند ثانیه چنتا فریز میکنه

نظر

• سلام من از وقتی که 5s دارم نمیتونم توی اینستا عکس یا فیلم بزارم. با همون اکانت اینترنت هستم که قبلا با 5 میتونستم عکس بزارم. به نظر شما مشکل از کجاست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط atefeht نمایش پست ها
                  سلام من از وقتی که 5s دارم نمیتونم توی اینستا عکس یا فیلم بزارم. با همون اکانت اینترنت هستم که قبلا با 5 میتونستم عکس بزارم. به نظر شما مشکل از کجاست؟
                  با ف--ى--ل--ت--ر--ش--ك--ن امتحان كنيد آپلود ميشه!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط MasouDShirazI نمایش پست ها
                    دوستانی که اکانت (cisco anyconnect)سیسکو لازم دارن پی ام کنن.
                    میشه بیشتر راجع به این برنامه توضیح بدین؟ کار وی پـــــــــــــــــــِ ی ان رو انجام میده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط salarnosrati نمایش پست ها
                      با ف--ى--ل--ت--ر--ش--ك--ن امتحان كنيد آپلود ميشه!

Sent from my iPhone using Tapatalk
                      قند شکن روی 5s مگه کار میکنه؟ از کجا باید تهیه کنم اطلاعی دارن شما؟

نظر

• دوستان من 2 روز پیش گوشیو خریدم .. طرف 80 تا نرم افزار ریخته .. نرم افزارهایی که خودم ریختمو با آپل آیدی خودم تو اب استور میتونم آبدیت کنم .. ولی نرم افزارهایی که طرف ریخته میخوام آبدیت کنم همش یوز و پس طرف و میخواد .. چاره ای جز پاک کردن و دوباره نصب کردن هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط persiancreed نمایش پست ها
                          دوستان من 2 روز پیش گوشیو خریدم .. طرف 80 تا نرم افزار ریخته .. نرم افزارهایی که خودم ریختمو با آپل آیدی خودم تو اب استور میتونم آبدیت کنم .. ولی نرم افزارهایی که طرف ریخته میخوام آبدیت کنم همش یوز و پس طرف و میخواد .. چاره ای جز پاک کردن و دوباره نصب کردن هست؟
                          برای آپدیت فقط یوزر و پسورد فروشنده لازمه
                          برای آپدیت باید همرو پاک کنید و با پل آیدی خودتون برنامه هارو خریداری کنید تا بتونید آپدیت کنید(برنامه های free هم که نیاز به خرید ندارن و رایگان اند)

نظر

• دوستان وقتی گوشیم رو شارژه دست به بدنش میزنی الکتریسیته ساکن خفیفی ایجاد میشه به خاطر بدنه آلمینیومیش طبیعیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ari67 نمایش پست ها
                              دوستان وقتی گوشیم رو شارژه دست به بدنش میزنی الکتریسیته ساکن خفیفی ایجاد میشه به خاطر بدنه آلمینیومیش طبیعیه؟
                              این از اون سوالها بودا :d
                              اره برادر طبیعی هستش

نظر

• 15 دقیقس میخوام ار اپ استور دانلود کنم ارور 1009ــــرو میده .. شما هم همین مشکلو دارید؟

نظر

صبر کنید ..
                                X