اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط nana3952 نمایش پست ها
    از مدیران عزیز کسی می تونه کمک کنه. من گوشی 5 رو می خوام ریستور کنم به 7.0.4که ارور 1669 داد و نمی زاره ریستور کنم. اعصابم رو ریخته بهم.چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    راهنمایی لینک زیرو انجام بدید :

How To Fix Error 1669 On iPhone, iPad & iPod Touch (Guide

نظر

• یکی از اساتید بنام cotole توی موبایلستان لطف کرد و راهنمائیم کرد
      اینجا میارم تا اگه کسی مثل من به این مشکل برخورد از گوشیش دل چرکین نشه:
      "...برو به اين مسير :
      setting - general - accessibility - increase contrast
      اينو on كن مشكل حل ميشه ...."

نظر

• با سلام
        دوستان من گوشی 5s unlock factory از دبی خریم اما داخلش هر 2 ایفون sim card هست . کسی میدونه این sim card ها پی هستن؟

نظر

• نوشته اصلی توسط meysamtafazzoli نمایش پست ها
          با سلام
          دوستان من گوشی 5s unlock factory از دبی خریم اما داخلش هر 2 ایفون sim card هست . کسی میدونه این sim card ها پی هستن؟
          گوشیاتون توسط اپراتورانلاک شده و مشکلی نداره
          اون سیم کارت های اپراتوره

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
          ویرایش توسط I-GEM : https://i-phone.ir/forums/member/39656-i-gem در ساعت 21-11-2013, 06:05 PM
          زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• سلام
            دوستان من با Safari مشکل دارم و هیچ چیزی نمیتونم باهاش دانلود کنم ! هر چی میخام دانلود کنم (موزیک مثلا ) میگه که Safari نمیتونه اینو دانلود کنه و ارور میده !

گوگل کروم رو از اپ استور گرفتم منتها با اون هم نمیشه ...

لطفا اگه کسی میتونه کمک کنه
            تشکر !!

نظر

• كلا با اي ديوايس ها نميشه چيزي رو از مرورگر ها دانلود كرد

نظر

• نوشته اصلی توسط Insomnium نمایش پست ها
                سلام
                دوستان من با Safari مشکل دارم و هیچ چیزی نمیتونم باهاش دانلود کنم ! هر چی میخام دانلود کنم (موزیک مثلا ) میگه که Safari نمیتونه اینو دانلود کنه و ارور میده !

تشکر !!
                براى اين كار بايد Download Manager روى گوشى نصب باشه
                با كمى جست و جو در Apple Store ميتونيد پيدا كنيد

نظر

• دوست بزرگوار من کلی سرچ کردم همه چی رو امتحان کردم بازم نشد.

نظر

• دوست بزرگوار من کلی سرچ کردم همه چی رو امتحان کردم بازم نشد.

نظر

• نوشته اصلی توسط nana3952 نمایش پست ها
                      دوست بزرگوار من کلی سرچ کردم همه چی رو امتحان کردم بازم نشد.
                      براى دانلود شما بايد از اپستور يه برنامه دانلودر بگيريد مثل free music donlowder

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام بچه ها خوبید ؟ عزیزان هر 5 شنبه یه اخطار میاد روی آیفون 5s به این محتوا کسی میدونه این چیه ؟ رو اعصابم iphone not backed up.this iphone hasnt been backedup.
                        backups happen when this iphone is plugged in ,locked, and connect to wifi. این برای چیه ؟ .

نظر

• سلام بچه ها ترو خدا کمک دارم دیوونه میشم تا همین امروز ظهر گوشیم بدون هیچ مشکلی به مودم وایفای خونه کانکت میشد و وب گردی میکردم الان یه دوساعتی میشه که به وای فای کانکت میشه ولی سافاری میگه اینترنت وصل نیست درصورتی که با کامپیوتر به اینترنت وصل میشم و مشکلی هم نیست ریسیت نتورک هم کردم ولی درست نمیشه ترو خدا کمکمکمکمکمکم

نظر

• سلام بچه ها خوبید ؟ عزیزان 2هفته هست خریدم و هر 5 شنبه یه اخطار میاد روی آیفون 5s به این محتوا کسی میدونه این چیه ؟ رو اعصابم iphone not backed up.this iphone hasnt been backedup.
                            backups happen when this iphone is plugged in ,locked, and connect to wifi. این برای چیه ؟ .

نظر

• نوشته اصلی توسط Insomnium نمایش پست ها
                              سلام

تشکر !!
                              برو به اپ استور و بروزر Mercury رو دانلود کن

نظر

• نوشته اصلی توسط ammarha نمایش پست ها
                                سلام بچه ها ترو خدا کمک دارم دیوونه میشم تا همین امروز ظهر گوشیم بدون هیچ مشکلی به مودم وایفای خونه کانکت میشد و وب گردی میکردم الان یه دوساعتی میشه که به وای فای کانکت میشه ولی سافاری میگه اینترنت وصل نیست درصورتی که با کامپیوتر به اینترنت وصل میشم و مشکلی هم نیست ریسیت نتورک هم کردم ولی درست نمیشه ترو خدا کمکمکمکمکمکم

دوست عزیز آیا به مودم کانکت میشد (منظور آیکون وای فای بالا گوشی نشون میده؟)
                                بصورت دستی به گوشی آی پی بدید و همینطور چک کنید که وی؛،پ..ان هم غیر فعال باشن چون بعضی از وی؛:.پی:/؛ان ها بصورت اتومات کانکت میشن.مطمن شوید که خاموش هستند.

نظر

صبر کنید ..
                                X