اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درود
    من از usim ایرانسل استفاده میکنم و تو سایت ایرانسل برای تنظیمات اینترنت همراه
    مقداری توضیح داده و من تنظیماتی انجام دادم اما میخوام ببینم درسته یا نه
    settings/cellular/cellular data network
    بعداز اینکه وارد این تب میشم 4 گزینه هست
    cellular data/LTE (optional)/mms/personal hotspot
    من به غیراز mms سایر قسمتها رو تنظیمات دستی رو به این صورت انجام دادم
    apn mtnirancell
    username mtnirancell
    password mtnirancell
    حال چند سوال برام پیش اومده
    1-این تنظیمات درست وارد کردم؟
    2-ایا لازمه همه 4 قسمت رو پر کرد؟
    و در اخر اینکه برای استفاده از اینترنت 4G لازمه قست LTE (optional) تنظیماتی انجام داد یا خیر؟
    ممنون میشم یکی از بزگواران ما رو راهنمایی کنه
    ویرایش توسط میثم1968 : https://i-phone.ir/forums/member/190145-میثم1968 در ساعت 13-11-2015, 04:58 AM

نظر

• درود

دوستان اين ارور واسه چيه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط l3al34k نمایش پست ها
        درود

دوستان اين ارور واسه چيه

شما موجودی دارید توی Apple id تون و قبل از عوض کردن Store باید موجودی تون 0 بشه.اگه نمیتونید چیزی بخرید به ساپورت اپل تماس بگیرید و بگید موجودیتون رو 0 کنند.

نظر

• والا من امدم نرم افزار اپديت كنم ارور داد كه استورت المانه تغيير بده به امريكا در حالي كه كلا من امريكا بوده الان تو تنظيمات اپل ايدي ميرم اين ارور رو ميده

نظر

• سلام گوشی من آیفون 5 است که پس از آپدیت کیبورد آن بالا نمیاد چیکار کنم.
            با تشکر

نظر

• کمک

با سلام من آیفون 5 اس خودمو که آپدیت کردم دیگه کیبوردش بالا نمیاد چیکار کنم.
              با تشکر

نظر

• سلام من وقتی تو software update میرم ارور میده unable to check occurred while checking for a software update.

نظر

• نوشته اصلی توسط delediivooneh نمایش پست ها
                  سلام من وقتی تو software update میرم ارور میده unable to check occurred while checking for a software update.
                  مشكل از اينترنت هست

نظر

• ممنونم.
                    پس باید امتحان کنم ببینم رفع میشه این مشکل یا نه.
                    یه سوال دیگه هم دارم گوشیم 5
                    مشکل خاموش شدن گوشی هست مثلا 70% شارژ داشته باشم بعد 3-4 تا عکس خاموش میشه و میزنه که شارژر رو وصل کن، بعد که میزنم به شارژ روشن میشه همون 70% شارژ رو داره
                    بعضی وقتام که خاموش میشه و میزنه شارژر رو وصل کن اگه شارژر همرام نباشه بعد 10-15 دقیقه که دگمه پاور رو میزنم روشن میشه با همون شارژ 70-80% که قبلا بود بعضی وقتام اینجوری میشه تا 40 تا عکس هم بعد روشن شدن بگیرم خاموش نمیشه، یا مثلا تا 5-6 ساعت هم استفاده کنم ازش خاموش نمیشه.

نظر

• سللام من ایفون 5 خریدم
                      قسمت seeting یک گزینه داره :
                      رمزشو صاحبشم نمیدونم میخوام ریست کنم گوشیمو رمز 4 رقمی اونو میخواد چه کار کم بتونم رمزشو پیدا کنمrestrictions

نظر

• نوشته اصلی توسط sanazzs نمایش پست ها
                        سللام من ایفون 5 خریدم
                        رمزشو صاحبشم نمیدونم میخوام ریست کنم گوشیمو رمز 4 رقمی اونو میخواد چه کار کم بتونم رمزشو پیدا کنمrestrictions
                        خود apple id و password apple id رو دارين؟
                        اگر داري بايد توي حالت DFU mode ريستور كني

ویرایش توسط ErfanUnHoLy : https://i-phone.ir/forums/member/187998-erfanunholy در ساعت 19-12-2015, 05:45 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط sanazzs نمایش پست ها
                          سللام من ایفون 5 خریدم
                          دوست عزیز سلام
                          همانطور که دوست عزیز راهنمائی کردند اگر روی گوشی Apple ID وجود داره قبل از ریستور حتما باید Username و Password را داشته باشید و حتما از صحت آن مطلع باشید چون بعد از ریستور به آن نیاز پیدا میکنید.
                          www.i-phone.ir
                          !Square the circle

تلگرام:
                          ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
                          صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

• دوستان دو تا سوال دارم
                            1-صفحه گوشي روشن ميكنم كل صفحه نه فقط قسمت پايين صفحه ال سي دي
                            وقتي روشنه به زردي ميزنه دليلش چيه؟ايا اين زودي ممكنه بيشتر بشه؟يا كل صفحه بگيره؟
                            سوال بعدي ميخوام اهنگ دانلود كنم از سايتها بعد نرم افزار idownload نصب كردم
                            بعد ادرس دانلود اهنگو كپي ميكنم داخل نرم افزار پيغام appl.es policy disblead ميده
                            اين پيغام نشونه چيه خواهشا كمك كنيد

- - - - - - - - - -

دوستان دو تا سوال دارم
                            وقتي روشنه به زردي ميزنه دليلش چيه؟ايا اين زودي ممكنه بيشتر بشه؟يا كل صفحه بگيره؟
                            بعد ادرس دانلود اهنگو كپي ميكنم داخل نرم افزار پيغام appl.es policy disblead ميده

- - - - - - - - - -

دوستان دو تا سوال دارم

نظر

• چرا اينجا اينطوري شده دو سال پيش مديرها جواب سوالات ميدادن الان هيچكي نيس جواب بده

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

سلام، زردی صفحه دو حالت بیشتر نداره، یا برای سلفون هست که کهنه شده و رنگش عوض شده!!
                                یا سخت افزاری هست، مثلاً بصورت طولانی مدت در وضعیت نامناسب بوده (مثل فشار زیاد در جیب شلوار)-که احتمال بیشتر شدن وجود داره در کل
                                اون ارور هم احتمالاً بخاطر عدم اجازه ی دانلود هست مثلاً نرم افزار یا سایت مبدأ اجازه ی دانلود رو صادر نمی کنه

نظر

صبر کنید ..
                                X