اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط omiddddd نمایش پست ها
    گوشی من وقتی وای فای روشن هس دائم داره از اینترنت استفاده می کنه
    میخام راهنماییم کنید که غیر فعالش کنم ، چون حجمی که مصرف میشه خیلی زیاد هس
    با تشکر
    برو تو setting و بعدش background app refresh رو off كن ببين رديف ميشه يا نه !

نظر

• باسلام خدمت دوستان .
      عزیزان من یک گوشی Iphone 5 دارم . با IOS 6.0.2 که میخوام به IOS 8 آپدیت کنم ...

سوال اولم اینه که اگر بخوام از طریق خود گوشی یا همون OTA آپدیت کنم آیا برنامه ها و بازی ها و اطلاعات داخلشون پاک میشه ؟؟

سوال دوم اینکه چطور میتونم از برنامه معروف دیکشنری Fast Dic بکاپ بگیرم ؟ البته از لغاتی که در History برنامه هستش منظورمه و لغاتی که جستجو کردم ... ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط tebkar3 نمایش پست ها
        باسلام خدمت دوستان .
        عزیزان من یک گوشی Iphone 5 دارم . با IOS 6.0.2 که میخوام به IOS 8 آپدیت کنم ...

سوال اولم اینه که اگر بخوام از طریق خود گوشی یا همون OTA آپدیت کنم آیا برنامه ها و بازی ها و اطلاعات داخلشون پاک میشه ؟؟

سوال دوم اینکه چطور میتونم از برنامه معروف دیکشنری Fast Dic بکاپ بگیرم ؟ البته از لغاتی که در History برنامه هستش منظورمه و لغاتی که جستجو کردم ... ؟؟
        به نطر من ورژن 6 رو از دست ندین اگه مشکل خاصی باهاش ندارین ...من با ایفون 4 و 5 روی ای او اس 6 ررون ترین و بهترین کارایی رو بین همه گوشیام تا حالا تحربه کردم ..

Sent from my GT-I9515 using Tapatalk

نظر

باسلام خدمت دوستان .
          عزیزان من یک گوشی iphone 5 دارم . با ios 6.0.2 که میخوام به ios 8 آپدیت کنم ...

سوال اولم اینه که اگر بخوام از طریق خود گوشی یا همون ota آپدیت کنم آیا برنامه ها و بازی ها و اطلاعات داخلشون پاک میشه ؟؟

سوال دوم اینکه چطور میتونم از برنامه معروف دیکشنری fast dic بکاپ بگیرم ؟ البته از لغاتی که در history برنامه هستش منظورمه و لغاتی که جستجو کردم ... ؟؟
          از طریق ota اگه آپدیت کنید، هیچ تغییری توی فایل ها و نرم افزارها رخ نمیده و همه چیز همونطور که هست، باقی میمونه

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
            از طریق ota اگه آپدیت کنید، هیچ تغییری توی فایل ها و نرم افزارها رخ نمیده و همه چیز همونطور که هست، باقی میمونه
            پس مطمئناً با خود گوشی آپدیت کنیم تمام برنامه ها و فایلها سرجاش میمونه ! حتی اون اطلاعات دیکشنری که گفتم ؟؟
            و همینطور سوال مهم دیگه اینکه آیا برنامه ها بعد از آپدیت به ورژن 8 کار میکنند یا اینکه دوباره باید نصبشون کرد ؟

نظر

پس مطمئناً با خود گوشی آپدیت کنیم تمام برنامه ها و فایلها سرجاش میمونه ! حتی اون اطلاعات دیکشنری که گفتم ؟؟
              و همینطور سوال مهم دیگه اینکه آیا برنامه ها بعد از آپدیت به ورژن 8 کار میکنند یا اینکه دوباره باید نصبشون کرد ؟
              اپلیکیشن ها اگه آخرین ورژن باشن و سازگاری داشته باشن، بله کار می کنن و مشکلی پیش نمیاد. ( تا به حال ندیدم که اپلیکیشنی مشکلی داشته باشه با آی او اس 8

اطالاعات داخل دیکشنری که فرمودید هم نباید اتفاقی براش بیوفته. چون اصولا آپدیت از طریق ota هیــــــچ گونه تغییری توی فایل ها ایجاد نمیکنه و فقط سیستم عامل به روز رسانی میشه. یعنی انگار هیچ فرقی نکرده دستگاه و فقط یه لباس نو پوشیده

نظر

• سلام
                من موقع ست کردن تاچ ایدی مشکل دارم
                گزینه اد تاچ ایدی رو که میزنم ارور میده
                Can not add tach id please go back and try again
                به نظرتون سخت افزاریه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان عزیز .
                  واقعیت من الان آیفون 5 دارم که همین چند روزپیش از طریق OTA از آی او اس 6.0.2 به آی او اس 8.1.3 آپدیت کردم.
                  در آی او اس قبلی با برنامه 25pp اومده بودم دیکشنری fast dic رو دانلود و استفاده میکردم و هر از گاهی مشکلی پیش میومد که برنامه بالافاصله بعد از باز کردن میپرید بیرون که با وصل کردن به سیستم و اجرای برنامه 25pp در سیستم اون دکمه آبی رنگ معروف رو میزدم و برنامه هایی که میپریدند بیرون درست میشد .
                  حالا در آی او اس 8.1.3 و برنامه 25pp که در سیستم هم آپدیت کردم به ورژن جدیدش اا حالا اون دکمه آبی رنگ که مشکل رو حل میکرد رو نمیبینم و همه چیز ژاپنی نوشته شده و سر در نمیارم . حالا باید چیکار کنم برنامه هام میپره بیرون !!! ؟؟

نظر

• دوستان نمیدونم سیوالم اینجا درست هست یا نه؟ ولی بعضی isp ها پورت اوپن وی*پی*ان** بسته شدهو اپلیکیشن any connect هم اونقدر قوی نیست چه چیزی رو میتونیم جایگزین کنیم...سرویس دهنده خوبی سراغ دارید؟

- - - - - - - - - -

دوستان نمیدونم سیوالم اینجا درست هست یا نه؟ ولی بعضی ISP ها پورت اوپن وی*پی*ان** بسته شدهو اپلیکیشن ANY CONNECT هم اونقدر قوی نیست چه چیزی رو میتونیم جایگزین کنیم...سرویس دهنده خوبی سراغ دارید؟

نظر

• سلام
                      یکی از دوستان گوشی آیفون 5 بهم داد تا براش ریستور کنم
                      منم گوشی خاموش کردم با گرفتن دکمه Home گوشی رو به کامپیوتر وصل کردم و ریستور کردم
                      الان مشکی که پیش امده اینه که دو سال پیش وقتی اینو خریده یه اپل ایدی روش بوده و پسوردشو نمی دونه طرفیم که اپل ایدی مال اون بوده نیست
                      بعد ریستور گوشی بالا می یاد اما پسور اپل ایدی قبلی رو می خواد تا گوشی فعال بشه
                      الان موندم باید چیکار کنم
                      ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• ضمن تبریک سال نو خدمت عزیزان
                        من یک سیستم صوتی تهیه کردم امپلی فایر دستگاه قابلیت air play داره منتها من نمیدونم رو گوشی چطور فعال کنم و اینکه برای اینکار چه برنامه ای رو باید بگیرم
                        اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

نظر

• دوستان آي كلود چرا بك آپ نميگيره با *** پي ان يا بدون اون همينطور گير ميكنه چكار بايد كرد؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• هیچ اروری بهت نیمده ؟ حجمی که میخوا بک اپ بگیری بیشتر از فضای باقیمانده ایلودت نیست؟؟
                            یه بار log out کن گوشیتم restart کن ببین اکی نمیشه

نظر

• عزیز من الان خودم گوشیمو جیلبریک کردم 5 رو میگم ولی جیلبریک هیچ خاصیتی نداره.....

نظر

• سلام من امروز گوشیم زنگ میخوره صداش در نمیاد فقط ویبره کارمیکنه انگار سایلنت کردیش ولی صدای زنگ مسیجها ایمیلها وبقیه درست هست فقط صدای زنگ سایلنت شده لطفا راهنمایی فرمایید

نظر

صبر کنید ..
                                X