اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اخه جالبه مثلا فقط در صفحه اي سفيد باشه يكم زردي ديده ميشه
    مثلا يك صفحه كه رنگهاي مختلف داره اصلا زردي ديده نميشه علتش چيه؟
    اگه زردي باشه تو همه جا بايد ديده بشه درسته؟اخه شنيدم پارت نامبر امريكا و كانادا يكم زردي داره
    علتشو چي ميدونين؟مثلا تا يك سال ديگه ممكنه كل صفحه زردي بگيره؟

نظر

• با سلام من آیفون 5 اس خودمو که آپدیت کردم دیگه کیبوردش بالا نمیاد چیکار کنم.
      با تشکر

نظر

• سلام. من یه اپل 5 دارم ورژن 9.1 جیلبریک هم نبود... یه برنامه از روی اپ استور نصب کردم گوشی خاموش شد و روی مارک اپل گیر کرده!چیکار کنم درست بشه؟ مشکل چیه به نظرتون ؟ سخت افزاریه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط emin7 نمایش پست ها
          سلام. من یه اپل 5 دارم ورژن 9.1 جیلبریک هم نبود... یه برنامه از روی اپ استور نصب کردم گوشی خاموش شد و روی مارک اپل گیر کرده!چیکار کنم درست بشه؟ مشکل چیه به نظرتون ؟ سخت افزاریه ؟
          دكمه هاي Home و Power رو با هم نگه داريد تا گوشي خاموش شده و سپس دوباره لوگو اپل بياد. اونوقت هر دو رو رها كنيد. گوشيتون روشن و دوباره قابل استفاده مي شه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط gh452003 نمایش پست ها
            با سلام من آیفون 5 اس خودمو که آپدیت کردم دیگه کیبوردش بالا نمیاد چیکار کنم.
            با تشکر
            از گوشيتون بكاپ بگيريد و از طريق iTunes كامپيوتر Restore كنيد.

نظر

• سلام. من یه آیفون 5 دارم که ios 9.1 داشت. اومدم برنامه بگیرم از روی اپ استور برنامه ** وای فای بعد گوشی خاموش شد. که دیگه روی مارک اپل گیر کرد. گوشی رو یه یک ماهی گذاشتم کنار، بعد چند روز پیش به فکر درست کردنش افتادم، دیدم اصلا دیگه مارک اپل نمیاد، زدم به شارژ چیزی نمیومد، فقط وقتی وصلش میکردم میزد کانت کن تو ایتونز . میزنم به ایتونز گوشیرو میشناسه، میره برای ریستور؛ اما ارور میده، گوشی در هنگام اپدیت قطع میشه. با چندتا کابل هم امتحان کردم . به نظر شما امکان داره باطری خراب شده باشه؟ باید چیکار کنم؟
              ویرایش توسط emin7 : https://i-phone.ir/forums/member/68365-emin7 در ساعت 29-12-2015, 01:49 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط emin7 نمایش پست ها
                سلام. من یه آیفون 5 دارم که ios 9.1 داشت. اومدم برنامه بگیرم از روی اپ استور برنامه ** وای فای بعد گوشی خاموش شد. که دیگه روی مارک اپل گیر کرد. گوشی رو یه یک ماهی گذاشتم کنار، بعد چند روز پیش به فکر درست کردنش افتادم، دیدم اصلا دیگه مارک اپل نمیاد، زدم به شارژ چیزی نمیومد، فقط وقتی وصلش میکردم میزد کانت کن تو ایتونز . میزنم به ایتونز گوشیرو میشناسه، میره برای ریستور؛ اما ارور میده، گوشی در هنگام اپدیت قطع میشه. با چندتا کابل هم امتحان کردم . به نظر شما امکان داره باطری خراب شده باشه؟ باید چیکار کنم؟
                متناسب با گوشيتون iOS 9.2 رو دانلود كنيد و سپس با توجه به آموزش هاي سايت، گوشيتونو به DFU Mode ببريد و اقدام به Restore كنيد. به احتمال خيلي زياد مشكلتون برطرف مي شه.

نظر

• سلام
                  داداشم رمز لاک اسکرین رو اشتباه زده حالا گوشی disabled شده
                  دکمه home هم از قبل خراب بوده
                  یه روش هست که گوشیو خاموش میکنی بعد دکمه home رو نگه میداری بعد کابل رو وصل میکنی از طریق ایتونز درست میشه میخواستم اینکارو انجام بدم اما خب دکمه home خرابه
                  گوشیو بردیم اپل استور گفت که شما اپل ایدیتو بده احتیاجی به دکمه home نیست 100 هزینش میشه ردیف میکنیم
                  میخواستم بدونم چطوری میخواد درست کنه که خودم نمیتونم؟؟
                  مگه اپل ایدی و رمز لاک اسکرین به هم ربطی دارن؟

نظر

• سوال داشتم.به عنوان مثال تلگرام يا اينستاگرام
                    يا هر نرم افزار ديگه داخل گوشي نصب هست حالا از كجا بايد بفهمم كه
                    ورژن جديد اين نرم افزارها اومده؟و از كجا بايد آپديت كنم؟

- - - - - - - - - -

سوال داشتم.به عنوان مثال تلگرام يا اينستاگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط sanazzs نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

با سلام؛

با استفاده از نرم افزار App Store بر روی گوشی و بخش آپدیت در این نرم افزار.

نظر

• نوشته اصلی توسط farhadnemati نمایش پست ها
                        سلام
                        داداشم رمز لاک اسکرین رو اشتباه زده حالا گوشی disabled شده
                        دکمه home هم از قبل خراب بوده
                        یه روش هست که گوشیو خاموش میکنی بعد دکمه home رو نگه میداری بعد کابل رو وصل میکنی از طریق ایتونز درست میشه میخواستم اینکارو انجام بدم اما خب دکمه home خرابه
                        گوشیو بردیم اپل استور گفت که شما اپل ایدیتو بده احتیاجی به دکمه home نیست 100 هزینش میشه ردیف میکنیم
                        میخواستم بدونم چطوری میخواد درست کنه که خودم نمیتونم؟؟
                        مگه اپل ایدی و رمز لاک اسکرین به هم ربطی دارن؟
                        با استفاده از نرم افزار می شود گوشی را برد به مد ریستور.

نظر

• نوشته اصلی توسط Babak 8
                          شما اگه برنامه هاتون رو با اپل آی دی خودتون از App Store نصب کرده باشید، با اومدن ورژن جدید برنامه ها -به شرطی که ورژن iOS تون رو پشتیبانی کنه- در قسمت update میاد و تعداد آپدیت های موجود در حالت عادی بصورت badge روی آیکون App Store نشون میده اگه غیر فعال نکرده باشید
                          برنامه ها رو با اپل آی دی خودتون نریخته باشید هم نشون میده ولی قابل نصب و دانلود نیست

اگه منظور تون اینه روی Lost mode رفته باید بشه از طریق سایت اپل از این حالت خارج کرد

يعني خودش اتومات اپديت ميكنه از اپ استور يا به صورت دستي بايد برم
                          قسمت اپديت اپ استور خودم آپديت كنم؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Babak 8
                          شما اگه برنامه هاتون رو با اپل آی دی خودتون از App Store نصب کرده باشید، با اومدن ورژن جدید برنامه ها -به شرطی که ورژن iOS تون رو پشتیبانی کنه- در قسمت update میاد و تعداد آپدیت های موجود در حالت عادی بصورت badge روی آیکون App Store نشون میده اگه غیر فعال نکرده باشید
                          برنامه ها رو با اپل آی دی خودتون نریخته باشید هم نشون میده ولی قابل نصب و دانلود نیست

اگه منظور تون اینه روی Lost mode رفته باید بشه از طریق سایت اپل از این حالت خارج کرد

نظر

• نوشته اصلی توسط sanazzs نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

اگه توي تنظيمات زده باشيد كه اتوماتيك آپديت كنه، خودش براتون آپديت مي كنه. اگه نه كه AppStore رو باز مي كنيد و مي ريد روي Updates و از اونجا هم مي تونيد تك تك آپديت كنيد و هم Update All.
                            اصلا كار سختي نيست.

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                              اگه توي تنظيمات زده باشيد كه اتوماتيك آپديت كنه، خودش براتون آپديت مي كنه. اگه نه كه AppStore رو باز مي كنيد و مي ريد روي Updates و از اونجا هم مي تونيد تك تك آپديت كنيد و هم Update All.
                              اصلا كار سختي نيست.
                              مرسي تنظيمات كجاست كه فعال كنم

نظر

• نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
                                با استفاده از نرم افزار می شود گوشی را برد به مد ریستور.

با چه نرم افزاری؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X