اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان هزينه تعمير سوكت شارژ چقدر هست؟ من امروز تو علاءالدين هزينه تعمير سوكت و استيبل كردنش ٥٠ هزار دستمزد ميخواست به نظرتون درسته اينقدر دستمزد گرفتن يا نه؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط ALI KALAN نمایش پست ها
      دوستان هزينه تعمير سوكت شارژ چقدر هست؟ من امروز تو علاءالدين هزينه تعمير سوكت و استيبل كردنش ٥٠ هزار دستمزد ميخواست به نظرتون درسته اينقدر دستمزد گرفتن يا نه؟؟؟

دوست عزیز منظورتون ار تعمیر کردن فلت شارژ چیه ؟
      اگه مشکل شارژ شدن از فلت شارژ باشد یا با تمیز کردن حل می شه که بدون هزینه است در غیر این صورت باید فلت شارژ تعویض بشه.
      www.i-phone.ir
      !Square the circle

تلگرام:
      ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
      صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

• نوشته اصلی توسط Expert نمایش پست ها
        دوست عزیز منظورتون ار تعمیر کردن فلت شارژ چیه ؟
        اگه مشکل شارژ شدن از فلت شارژ باشد یا با تمیز کردن حل می شه که بدون هزینه است در غیر این صورت باید فلت شارژ تعویض بشه.
        شارژ نميشد گوشي همون تميز كردن و كمي پيچهاي سوكت رو باز كردن و سوكت رو استيبل كردنش هزينه اش رو هم ٥٠ هزار گفت فلت شارژ رو هم عوض نميكنن...

نظر

• دوست من ببر دفتر سایت یکی از دوستای بسیار نزدیکم طبقه اول بردن گوشی رو پیش اقای رضایی اینم بگم که جنوبی هست با موهای جو گندمی شماره تماسشم ۰۹۱۸ هست ال سی دی کامل و بردشو عوض کرد و خراب انداخت گفت گوشیت بالا نمیاد یعنی دردی .... همین مشکل هم داشت

نظر

• دوستان من اينجايي كه هستم تلفن ندارم چطور ميتونم از نتِ گوشيم براي پي سي استفاده كنم براي كارهاي دانلود ميخوام.... iOS 8.3 دارم...

نظر

• نوشته اصلی توسط ALI KALAN نمایش پست ها
              دوستان من اينجايي كه هستم تلفن ندارم چطور ميتونم از نتِ گوشيم براي پي سي استفاده كنم براي كارهاي دانلود ميخوام.... iOS 8.3 دارم...

بایستی هات-اسپات گوشی رو فعال کنید .
              وارد Settings- Cellular -Cellular Data بشید
              سپس بایستی قسمت هات اسپات رو با پرکردن قسمت های APN و Username و Password پر کنید (برای همراه اول قسمت های APN و Username و Password رو mcinet و برای ایرانسل mtnirancell وارد کنید)
              (این تنظیمات رو فقط برای بخشهای Cellular Data و Personal Hotspot اعمال کنید )
              سپس به صفحه ستینگ برگردید - هات اسپات رو انتخاب و فعال کنید - بسته به نوع اتصال میتونید از کابل - بلوتوث یا وای فای استفاده کنید.
              ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 01-07-2016, 01:05 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط compaq نمایش پست ها
                سپس بایستی قسمت هات اسپات رو با پرکردن قسمت های APN و Username و Password پر کنید (برای همراه اول قسمت های APN و Username و Password رو mcinet و برای ایرانسل mtnirancell وارد کنید)
                سپس به صفحه ستینگ برگردید - هات اسپات رو انتخاب و فعال کنید - بسته به نوع اتصال میتونید از کابل - بلوتوث یا وای فای استفاده کنید.
                يه نوار آبي مياد بالاي صفحه گوشي ولي تو پي سي نميدونم كجا رو بايد تنظيم كنم كه به نتِ گوشي وصل بشه؟! حتمن بايد قسمتهاي يوزرنيم و پسورد APN رو پر كنم؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ali kalan نمایش پست ها
                  يه نوار آبي مياد بالاي صفحه گوشي ولي تو پي سي نميدونم كجا رو بايد تنظيم كنم كه به نتِ گوشي وصل بشه؟! حتمن بايد قسمتهاي يوزرنيم و پسورد apn رو پر كنم؟؟؟

sent from my iphone using tapatalk
                  برای قسمت سلولار برای اینکه از بهترین سرعت استفاده کنید بایستی قسمتهاي يوزرنيم و پسورد apn رو تنظیم کنید .
                  برای هات اسپات هم باید این موارد رو تکمیل کنید تا فعال بشه .

------------

وقتی نوار آبی میاد یعنی هات اسپات فعاله و یک دستگاه هم بهش وصله -- شما با کابل گوشی رو به پی سی وصل کن ،هات اسپات رو از طریق کابل فعال کنید و اسنفاده کنید .
                  هیچگونه تنظیماتی هم نمیخاد .البته وای - فای هم همینطوره و تنظیماتی نداره .

نظر

• سلام من و دوستم هر دو ایفون 5s داریم و تا حالا ضربه سخت به گوشی و تعمیر نکردیم ولی هر دو رو از دو جای مختلف بصورت دسته دوم ولی نوع با لوازم اصلی خریداری کردیم

رنگ گوشی من طلایی سفیده و گوشی دوستم خاکستری مشکی و هیچ گلس و محافظ صفحه ای نداره و هر دو مدل LLA امریکاست و هردو هیچکدوم و گزینه night shift هر دو هم خاموش باشه، گوشی من که طلایی و سفید رنگ باشه مقداری صفحه نمایش من کم زردرنگ تر از گوشی دوستمه که رنگ خاکستری و مشکیه!
                    هر دو یه درصد نور مشخص برابر باشن ولی بازم کمی رنگ ها زرد رنگ تره که فقط در کنار قرار دادنشون مشخص میکنه این قضیه رو...

چرا اینجوریه؟!

گوشی خودم:

گوشی دوستم:

ویرایش توسط Iman-Emperatour : https://i-phone.ir/forums/member/190788-iman-emperatour در ساعت 12-07-2016, 01:19 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط compaq نمایش پست ها
                      دوست من فقط نام وارد بشه کافیه یوزر پس نمیخواد دیگه و هیچ فرقی هم در سرعت نداره اصلا

On My Phone

نظر

• نوشته اصلی توسط Iman-Emperatour نمایش پست ها
                        سلام من و دوستم هر دو ایفون 5s داریم و تا حالا ضربه سخت به گوشی و تعمیر نکردیم ولی هر دو رو از دو جای مختلف بصورت دسته دوم ولی نوع با لوازم اصلی خریداری کردیم

رنگ گوشی من طلایی سفیده و گوشی دوستم خاکستری مشکی و هیچ گلس و محافظ صفحه ای نداره و هر دو مدل LLA امریکاست و هردو هیچکدوم و گزینه night shift هر دو هم خاموش باشه، گوشی من که طلایی و سفید رنگ باشه مقداری صفحه نمایش من کم زردرنگ تر از گوشی دوستمه که رنگ خاکستری و مشکیه!
                        هر دو یه درصد نور مشخص برابر باشن ولی بازم کمی رنگ ها زرد رنگ تره که فقط در کنار قرار دادنشون مشخص میکنه این قضیه رو...

چرا اینجوریه؟!

گوشی خودم:

گوشی دوستم:

دوستان کسی نبود کمکی بکنه؟؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط Iman-Emperatour نمایش پست ها
                          سلام من و دوستم هر دو ایفون 5s داریم و تا حالا ضربه سخت به گوشی و تعمیر نکردیم ولی هر دو رو از دو جای مختلف بصورت دسته دوم ولی نوع با لوازم اصلی خریداری کردیم

چرا اینجوریه؟!

گوشی خودم:

گوشی دوستم:

نوشته اصلی توسط Iman-Emperatour نمایش پست ها
                          دوستان کسی نبود کمکی بکنه؟؟!
                          درود - زردی به خاطر صفحه نمایش هست .
                          اگر زیاد تو ذوق نمیزنه بیخیالش بشید چون راهی نداره و بایستی صفحه نمایش عوض بشه

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

]سلام ، دوستانی که iOS 9.3.3 رو بر 5 ظرفیت 16 نصب کردن میشه بگن مقدار فضایی که در اختیار کاربر می مونه چقدره ؟ در قسمت about نوشته شده

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 18-07-2016, 11:09 PM

نظر

• سلام دوستان
                              یه آیفون 5 دارم میخوام ریستش کنم ازم یه کدی میخواد این چیه از کجا باید بیارمش؟ "enter your restrictions passcode"

نظر

• نوشته اصلی توسط antonov نمایش پست ها
                                سلام دوستان
                                یه آیفون 5 دارم میخوام ریستش کنم ازم یه کدی میخواد این چیه از کجا باید بیارمش؟ "enter your restrictions passcode"
                                درود

شما Restrictions رو فعال کردید .
                                به مسیر Settings - General - Restrictions برید Restrictions رو خاموش کنید .بایستی به یاد بیارید که چه رمزی رو بهش دادید .

نظر

صبر کنید ..
                                X