اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط nipon نمایش پست ها
    ممنون.

در حال حاضر كه اي او اس ٩ روي گوشي هست يه كم مشكل كندي در برقراري تماس و پاسخ به تماس و همچنين لگ در تايپ كيبورد و اجراي بعضي برنامه ها ، بعضي مواقع داره.
    - با اپديت به ١٠ حل ميشه ؟
    - و اينكه مستقيم از سافتوار اپديت به ١٠ اپ كنم يا ريستور كنم ؟
    این رو نمیدونم که مشکلتون برطرف بشه یا خیر - چون iOS 10 روی هر دیوایس یه جور جواب داده - به قول گفتنی شبیه هندونه شده دیگه .
    بهترین روش برای نداشتن مشکل ریستور بدون برگرداندن بک آپ هست .

نظر

• با سلام و عرض خسته نباشید
      من دیروز یه آیفون 5 خریدم وقتی یکی از دکمه های هوم یا پاور رو میزنم که صفحه روشن شه
      صفحه آروم آروم روشن میشه میخواستم ببینم چطور میتونم درستش کنم که بی وقفه روشن شه ؟
      چون یه دونه آیفون 6 دارم وقتی دکمه رو میزنم صفحش زودی روشن میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط bahram mgh نمایش پست ها
        با سلام و عرض خسته نباشید
        من دیروز یه آیفون 5 خریدم وقتی یکی از دکمه های هوم یا پاور رو میزنم که صفحه روشن شه
        صفحه آروم آروم روشن میشه میخواستم ببینم چطور میتونم درستش کنم که بی وقفه روشن شه ؟
        چون یه دونه آیفون 6 دارم وقتی دکمه رو میزنم صفحش زودی روشن میشه
        درود
        دیوایستون رو ریست کنید - درست نشد ریستور کنید .

نظر

• ریست کلی ؟
          ببخشید ولی فکر میکنم تو تنظیمات یه گزینه ای روشنه یا خاموشه که این طور میشه اینطور نیست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط bahram mgh نمایش پست ها
            ریست کلی ؟
            ببخشید ولی فکر میکنم تو تنظیمات یه گزینه ای روشنه یا خاموشه که این طور میشه اینطور نیست ؟
            بله - ریست کلی
            من تا به حال همچنین کرینه ای ندیدم که این کار رو انجام بده .

قبل از ریست چک کنید که گزینه Auto-Brightness خاموش باشه (شاید از این باشه)
            Settings - Display & Brightness

نظر

• Auto-Brightness رو خاموش کردم درست شد خیلی ممنون از لطفتون مرسی

نظر

• با سلام و عرض خسته نباشید
                من اینترنت گوشیم رو وقتی روشن میکنم آنتن گوشی یبار میره و میاد و در ضمن فقط e میاره و فقط قطع و وصل میشه
                در صورتی که سیم کارت من 4g هستش (همراه اول)
                میخواستم ببینم مشکل از کجاست ؟

نظر

• دوستان از وقتي گوشيم رو به آي او اس ١٠.١.١ آپديت كردم گوشيم حسابي كند شده تو نمايش برنامه ها حتي اجراي كيبورد يا ايموجي ها هم با تاخير چند ثانيه اينكار رو انجام ميده لطفن راهنمايي كنيد چيكار بايد بكنم...

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط ALI KALAN نمایش پست ها
                    دوستان از وقتي گوشيم رو به آي او اس ١٠.١.١ آپديت كردم گوشيم حسابي كند شده تو نمايش برنامه ها حتي اجراي كيبورد يا ايموجي ها هم با تاخير چند ثانيه اينكار رو انجام ميده لطفن راهنمايي كنيد چيكار بايد بكنم...

كسي نيست جواب بده راهنمايي كنه؟؟

نظر

كسي نيست جواب بده راهنمايي كنه؟؟

شما اگه از طریق خود گوشی اپدیت کردی یبار با دانلود کامل فرمور با ایتونز ریستور کنید
                      اما انتظار معجزه نداشته باشید شاید فقط کمی این تاخیر و لگ ها کمتر بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
                        شما اگه از طریق خود گوشی اپدیت کردی یبار با دانلود کامل فرمور با ایتونز ریستور کنید
                        اما انتظار معجزه نداشته باشید شاید فقط کمی این تاخیر و لگ ها کمتر بشه
                        من از طريق خود آيتيونز آپديت كردم... خب نميشه به ورژن پايين تر دانگريد كرد؟ والا ديگه رفته رو اعصاب اصن نميشه باهاش كار كرد؟؟

نظر

من از طريق خود آيتيونز آپديت كردم... خب نميشه به ورژن پايين تر دانگريد كرد؟ والا ديگه رفته رو اعصاب اصن نميشه باهاش كار كرد؟؟

خیر امکان دانگرید به هیچ ورژنی وجود نداره
                          شما تنها کاری که میتونی بکنی اینه که یبار دیگه ریستور کنی و بکاپتو برنگردونی همین
                          ایفون 5 دیگه تقریبا قدیمی شده و ios 10 هم سنگین ترین ورژن ios تا الان بوده و حتی روی 6 و 6 اس و حتی 7 هم کندی و لگ و هنگ هست دیگه چ برسه به 5

نظر

• نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
                            خیر امکان دانگرید به هیچ ورژنی وجود نداره
                            شما تنها کاری که میتونی بکنی اینه که یبار دیگه ریستور کنی و بکاپتو برنگردونی همین
                            ایفون 5 دیگه تقریبا قدیمی شده و ios 10 هم سنگین ترین ورژن ios تا الان بوده و حتی روی 6 و 6 اس و حتی 7 هم کندی و لگ و هنگ هست دیگه چ برسه به 5
                            'گوشی رو ریستور کنم باید از شماره تلفنها بک آپ بگیرم؟ همینطور اطلاعات مهم گوشی؟

نظر

بله بکاپ ایتونز خودش از اطلاعات مهم بکاپ میگیره

نظر

بله، با ایتیونز بکاپ بگیرید

نظر

صبر کنید ..
                                X