اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام من یه ایفون 5 دارم که مدت ها ازش استفاده نمیکردم ، الا میخوام ازش استفاده کنم ، نسخه ی ios اس 6 هست . من میتونم اپدیت کنم ؟
    از ios 6 چه جوری میشه اپدیت کرد ؟
    مرسی

نظر

• دوستان آيفون ٥ با پارت نامبر A1428 ٤جى ايرانسل يا همراه اول رو ساپورت ميكنه؟؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام.من آیفون 5 دارم با ios 10...باتری گوشیم مشکل داره یه دفعه پر میشه یه دفعه خالی میشه..مثلا گوشیم 72 درصد شارژ داره بعد ک صفحه واسه چند دقیقه خاموش میکنم میبینم شده 76...بعضی وقتا هم ک مثلا 25 درصد شارژ داره میزنم شارژ بعد از نیم ساعت میشه 26 درصد ولی بعد ک از شارژر جداش میکنم بعد 10 دقیقه میبینم شده 90 درصد وقتی هم ک با وایفای یا دیتا از نت استفاده میکنم خیلی باتری مصرف میکنه بعدش ک صفحه خاموش میکنم دوباره باتری کم کم پر میشه...میخواستم ببینم باتریم مشکل داره؟با کالیبره کردن مشکلم حل میشه؟ ممنون میشم راهنماییم کنین
        ویرایش توسط dam0n : https://i-phone.ir/forums/member/166912-dam0n در ساعت 25-01-2017, 04:22 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط ALI KALAN نمایش پست ها
          دوستان آيفون ٥ با پارت نامبر A1428 ٤جى ايرانسل يا همراه اول رو ساپورت ميكنه؟؟؟؟

[emoji99][emoji99][emoji99][emoji848]

نظر

• سلام . آیا استادی هست اینجا به داد من برسه ؟؟؟
            من یک آیفون 5 دارم . مشکل واسش پیش اومد حدود 3ماه گذاشتمش کنار . حالا بعد 3ماه بردم درستش کردم . الان که میخوام واردش بشم میبینم رمزش اصلاااا یادم نیس . رمز و ایمیل اپل آیدی هم یادم نیس به هیچ وجه . همه میگن درست نمیشه . کسی هست بم بگه چیکار کنم ؟؟؟

اخطار مدیریت
            ========
            کاربر محترم درصورت تکرار ارسال لینکهای تبلیغاتی داخل پستهای عمومی پست شما بدون اطلاع قبلی حذف و با شما برخورد خواهد شد.
            ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 04-07-2018, 05:22 PM دلیل: حذف لینکهای تبلیغاتی

نظر

• رفقا الان روی آیفون 5 می شه ۱۰.۳ ریخت؟ کند نمی شه؟
              ویرایش توسط tehraner : https://i-phone.ir/forums/member/15674-tehraner در ساعت 07-04-2017, 02:26 PM

نظر

• سلام دوستان
                تنها مشكل گوشي من اينه كه اينترنت LTE واسش فعال نميشه.
                آيا كسى راهكارى براى رفع اين مشكل ميدونه؟ اگه بفرماييد ممنون ميشم
                در ادامه مشخصات گوشيم رو مينويسم.
                Apple iPhone 5 32GB White GSM Officially Unlocked MD296LL/A
                Model A1428
                Version 10.3.1

نظر

• با سلام و عرض خسته نباشید
                  من قبلنا گوشیم ( آیفون 5) رو با کابل usb به ضبط ماشین وصل میکردم هم شارژ میشد هم میتونستم آهنگ گوشی رو از ضبط پخش کنم
                  اما دیروز گوشی (آیفون 5) رو با کابل usb به ضبط ماشین وصل کردم وقتی وصل میکنم ضبط عبارت usb رو میاره ولی گوشی وصل نمیشه (نه شارژ میشه نه میتونم از طریق ضبط آهنگ پخش کنم)
                  در ضمن تو 2 تا ماشینم امتجان کردم نمیشه
                  میخواستم ببینم مشکل از کجاست ؟

نظر

• سلام دوستان یک آیفون 5 با ورژن 10.3.2 دارم و امروز یک سیم کارت 4G ایرانسل خردیم. ولی کلا گوشی با هر سیم کارت ایرانسلی no service میشه!! فقط با ایرانسل این مشکل رو داره.
                    چند با ریستور کردم و درست نشد ممنون میشم کمک کنین.

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_al نمایش پست ها
                      سلام دوستان یک آیفون 5 با ورژن 10.3.2 دارم و امروز یک سیم کارت 4G ایرانسل خردیم. ولی کلا گوشی با هر سیم کارت ایرانسلی no service میشه!! فقط با ایرانسل این مشکل رو داره.
                      چند با ریستور کردم و درست نشد ممنون میشم کمک کنین.
                      پفففف 1 ثانیه pin را وارد کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط i-Phone is Dead نمایش پست ها
                        پفففف 1 ثانیه pin را وارد کنید
                        متوجه نشدم منظورتون رو؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_al نمایش پست ها
                          متوجه نشدم منظورتون رو؟
                          pin را ایتدا انلاک کنید سپس مجددا امتحان نمایید.

نظر

• با سلام و عرض خسته نباشید
                            من قبلنا گوشیم ( آیفون 5) رو با کابل usb به ضبط ماشین وصل میکردم هم شارژ میشد هم میتونستم آهنگ گوشی رو از ضبط پخش کنم
                            اما دیروز گوشی (آیفون 5) رو با کابل usb به ضبط ماشین وصل کردم وقتی وصل میکنم ضبط عبارت usb رو میاره ولی گوشی وصل نمیشه (نه شارژ میشه نه میتونم از طریق ضبط آهنگ پخش کنم)
                            در ضمن تو 2 تا ماشینم امتجان کردم نمیشه
                            میخواستم ببینم مشکل از کجاست ؟

نظر

• سلام دوستان

یکی از دوستام پدرش فوت شده حالا ایفون پدرش رو میخواد استفاده کنه اما خب رمزش رو نداشته
                              حالا ورداشته خودش هی دست کاری کرده
                              الان روشنش که میکنه رمز اپل ایدی رو میخواد و دوستم هیچی رو نمیدونه

چطور میتونه ازش استفاده کنه ؟

ممنون

نظر

• با سلام

من تا بحال ایفون نداشتم و الان ی ایفون 5 میخوام بگیرم - چون قیمت خوبی داره و ارزش داره میخوام بگیرم ولی یکم کیج شدم

تا اونجایی که سرچ کردم iphone 5 در مدل های (A1428) و (A1429) و (A1442) وارد بازار شده

که مدل (A1428) از 4g ساپورت نمیکنه ، و دو مدل بعدی 4g ساپورت میکنن

سوال بنده اینه که:

1- آیا این مشکلات ربطی به ورژن ios دستگاه داره ؟ آیا با اپدیت به ios10 مشکلات برطرف میشه ؟

2- لطفا ی توضیح مشخصی در رابط با این مشکل بدین و اگه احیاناً گوشی که گرفتم (A1428) بود ، راهی وجود داره تا قابلیت 4g توش فعال کنم ؟

3- کدوم ورژن ios مناسب iphone 5 هست و آیا با اپدیت به ورژن 10 دستگاه کند نمیشه ؟

ممنونم

نظر

صبر کنید ..
                                X