اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام به همه دوستان یه سوال داشتم خدمتتون
    ورژن ios بنده 7.0.4 هست آیا راهی هست که به ورژن 7.1 ریستور کنم با باید به ورژن 8.0.2 بروم حتما
    این ورژن مصرف باتریش زیاده و باگ هم زیاد داره منم به تایپک زدم مشکل سخت افزاریمم ذکرذ کردم پس باتوجه به اون
    آیا ورژن 7.1 مصرف باتری بهیه شده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط maasih نمایش پست ها
      سلام به همه دوستان یه سوال داشتم خدمتتون
      ورژن ios بنده 7.0.4 هست آیا راهی هست که به ورژن 7.1 ریستور کنم با باید به ورژن 8.0.2 بروم حتما
      این ورژن مصرف باتریش زیاده و باگ هم زیاد داره منم به تایپک زدم مشکل سخت افزاریمم ذکرذ کردم پس باتوجه به اون
      آیا ورژن 7.1 مصرف باتری بهیه شده؟
      خیر نمیتونید و حتما باید به8.0.2 برید و یا صبر کنید ۲ شنبه برید به 8.1
      از نظر باتری برای من فرقی نمیکنه
      من مشکل باتری ندارم تو 8.0.2
      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط sir reza نمایش پست ها
        سلام
        از وقتی گوشی رو به ios 8 آبدیت کردم با سیمکارت نمیتونم به اینترنت وصل بشم. سیمکارتم همراه اول هست گوشی هم iphone 5 هستش.
        لطفا راهنمایی کنید.
        در قسمت cellular data network و در قسمت apn بنویسید mcinet

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
          در قسمت cellular data network و در قسمت apn بنویسید mcinet
          تنظيماتم درست هست ولي بازم وصل نميشه

نظر

• نوشته اصلی توسط maasih نمایش پست ها
            سلام به همه دوستان من باتری گوشیم(آیفون5) رو عوض کردم و همچنان مشکل شارژ خالی کردن دارم
            اگر خاموش بشه و زود به شارژ نزنم باید به گوشی شوک بدمو دیگه به راحتی روشن نمیشه..
            الان که باتری جدید انداختم کمی بهتر شده و با شارژ ارجینال شارژ میکنم اما از ساعت 10 صبح که 100 بود تا الان که ساعت12 هسا 76.77 درصد شده بدون استفاده حتی آفلاین هم کردم و نور خیلی خیلی کم وایفا و بلوتث و مکانیاب و.. خاموش
            توی اینترنت میگشتم و فهمیدم عیب دقیقا از کدوم قطعه هست
            توجه کنید لطفا
            (این چیست که U2 IC نامیده می‌شود فرآیند شارژ مجدد باتری آیفون ۵ را کنترل می‌کند. شارژر و کابل‌های تقلبی به چیپست فوق فشار آورده و آن‌را از کار می‌اندازد، در نتیجه پس از اینکه شارژ گوشی شما تمام شد، مجددا شارژ نخواهد شد. جالب اینجاست که این مشکل با تعویض باتری نیز برطرف نخواهد شد و زمانی که شارژ باتری به میزان صفر درصد رسید امکان شارژ مجدد آن نیز وجود ندارد.
            مشکل از اینجا شروع می‌شود که شارژرهای بی‌کیفیت قادر به تنظیم مکانیزم شارژ گوشی نیستند و در نتیجه ولتاژ زیادی به گوشی وارد کرده و باعث صدمه زدن به آن می‌شوند. )

کسی میتونه این قطعه رو برای من تعویض کنه؟
            بنده ساکن اصفهانم تعمیرکار اصفهان باشه بهتره ولی تعمیرکار خوب باشه گوشی رو میارم هرجا که باشه.
            و یک سوال مهم ورژن ios بنده 7.0.4 هست میخواهم بدونم بهترین ورژن از نظر بهبود باتری کدام هست چون شنیدم میگن این ورژن من کمی ضعیف هستش باید به ورژن چند ریستور کنم و چه گونه
            لطفا منو راهنمایی کنید ممنون میشم

اولا دفتر انجمن این کارو فکر کنم انجام بدن

لگر انجام ندادن بفرسیتد مشهد انجام میدم
            زیاد خراب میشه
            و تو فایو اس هم زیاده

نظر

• نمیشه وقتی گوشی حالت استندبای هست و صفحه خاموشه اینترنت همیشه وصل بمونه ؟

دکمه پاور وقتی صفحه روشنه به خوبی عمل میکنه اما وقتی صفحه گوشی خاموش میشه بعد از چند دقیقه دیگه با دکمه پاور نمیتونم دستگاه رو از لاک در بیارم و حتما باید از دکمه هوم استفاده کنم .چرا ؟

ios 7.1.2 هستم جیلبریک .

نظر

• با سلام لطفا یک راهنمایی کنه !!!!
                من هر چیزی که بگید انجام دادم ولی بازم مشکلم اینه که
                تا وقتی گوشی به شارژر وصل نیست مشکلی نداره ولی به محض اتصال به شارژر گوشی با سرعت
                تمام شروع میکنه به دانلود کردن من نمیدونم چی دانلود میکنه !!!! لامصب تمامی هم نداره
                ios 8.0.2 ورژن

نظر

• کسی از دوستان این مشکل رو نداره؟؟
                  من خیلی این مورد مهمه ک بتونم درستش
                  ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• من هم مشکل شما رو دارم، ظاهرا باید با قند ش ک ن فعال بشه ولی من تست نکردم.

نظر

• نوشته اصلی توسط siavash1371 نمایش پست ها
                      با سلام لطفا یک راهنمایی کنه !!!!
                      من هر چیزی که بگید انجام دادم ولی بازم مشکلم اینه که
                      تا وقتی گوشی به شارژر وصل نیست مشکلی نداره ولی به محض اتصال به شارژر گوشی با سرعت
                      تمام شروع میکنه به دانلود کردن من نمیدونم چی دانلود میکنه !!!! لامصب تمامی هم نداره
                      ios 8.0.2 ورژن
                      از وقتی به 8 آپدیت کردین این مشکل پیش اومده؟

نظر

• سلام رفقا من یه چند وقتی هست اصلا با اپل استور نمیتونم کار کنم نه آپدیت نه دانلود حتی چیز شکن هم میزنم اما وقتی رو برنامه میزنم واسه آپلود فقط میزنه waiting و میچرخه چیکار کنم؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                          از وقتی به 8 آپدیت کردین این مشکل پیش اومده؟

بله اين مشكل تازه پيدا شده !
                          هيچ جور نميشه فهميد چي داره دانلود ميكنه ؟؟؟؟
                          مرسي كه جواب داديد

نظر

• اره از وقتی به آی او اس 8 اپدیت کردم اینجور شده!!

نظر

• نوشته اصلی توسط 9vin نمایش پست ها
                              نمیشه وقتی گوشی حالت استندبای هست و صفحه خاموشه اینترنت همیشه وصل بمونه ؟

دکمه پاور وقتی صفحه روشنه به خوبی عمل میکنه اما وقتی صفحه گوشی خاموش میشه بعد از چند دقیقه دیگه با دکمه پاور نمیتونم دستگاه رو از لاک در بیارم و حتما باید از دکمه هوم استفاده کنم .چرا ؟

ios 7.1.2 هستم جیلبریک .
                              من اين مشكل رو داشتم مودمم رو عوض كردم dlink گرفتم حل شد و ديگه در حالت لاك هم نت وصله

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط pishro0o0o نمایش پست ها
                                سلام رفقا من یه چند وقتی هست اصلا با اپل استور نمیتونم کار کنم نه آپدیت نه دانلود حتی چیز شکن هم میزنم اما وقتی رو برنامه میزنم واسه آپلود فقط میزنه waiting و میچرخه چیکار کنم؟!
                                با isp دیگه چک کنید
                                از چیز پی ان درست حسابی استفاده کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X