اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
    وای دوستان گوشی را بازش کردم ورژنش همونی که میخواستم بود 6.1.2 حالا میخوام بلوتوثش را فعال کنم و بتونم به راحتی دریافت و ارسال به تمامی دیوایسها داشته باشم بدون هیچ مشکل و بگین چکار کنم و اینکه چه تبدیلی براش بگیرم تا بتونم بهش مموری کارت و فلش وصل کنم اسمش چیه ؟؟؟؟ ...با تشکر فراوان از شما دوستان
    سلام دوست عزیز،
    مبارکتون باشه،
    منم میخواستم بگیرم اما بدلیل اینکه ورژن این سری جدیدا رو نمیدونستم نخریدم،
    چون منم میخوام 6.1.2 باشه،
    میخواستم یه زحمت بکشی،با استفاده از سریال گوشی یا کد imei گوشی توسط سایت های اطلاعات گوشی
    تاریخ ساخت گوشیت رو بگی که منم این تاریخ بخرم.
    مرسی.

نظر

• دوستان این کد iccid که در تاپیک نکات حائز اهمیت جهت خرید آیفون ذکر شده به منظور اینکه آیفون آنلاک فکتوری باشه تو تنظیمات setting<about هم نباید باشه یا اینکه فقط پشت کارتن دیوایس نباید قید شده باشه؟؟

نوشته اصلی توسط sinaonee نمایش پست ها
      دوستان پس چرا تو این پک گوشی سوزن سیم کارت و دفترچه نیست!

نظر

• 5 سوزن نداره اصلا.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

• نوشته اصلی توسط safajafari نمایش پست ها
          5 سوزن نداره اصلا.

لطفا اگر اطلاعى نداريد در مورد موضوعى نظرى ندهيد.
          آيفون ٥ جك خروج سيم كارت دارد و در پك قرار داده شده است.
          در عكس، قسمت بالا و در وسط قرار دارد.

نظر

• نوشته اصلی توسط sinaonee نمایش پست ها
            شما هم اگه اطلاعات ناقصی دارید لطفا اظهارنظر نفرمایید.
            من شخصا بالای 20تا آیفون 5 دیدم که اصلا جک نداشتن و توی پک اصلا جای جک هم نداشت.

نظر

5 سوزن نداره اصلا.

نوشته اصلی توسط sinaonee نمایش پست ها
              لاک ها ندارند!
              آنلاک ها در جعبه موجوده.

نظر

اقای اطلاعات !!!
                من تا امروز ۱۴۷ تا ایفون ۵ فروختم. هم پک کوچیک هم پک بزرگ. ندارن. ندارن. ندارن. واسه تو هم نظر ندادم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط shadmehr نمایش پست ها
                  شما هم اگه اطلاعات ناقصی دارید لطفا اظهارنظر نفرمایید.
                  من شخصا بالای 20تا آیفون 5 دیدم که اصلا جک نداشتن و توی پک اصلا جای جک هم نداشت.
                  دوست عزيز آيفون هايى كه شما ديديد همگى لاك بودن و آنلاك شده ها همه جك خروج سيم كارت دارند.
                  در ضمن كلمه اصلا يعنى هيچكدام از آيفون ها جك ندارند نه ٢٠ تايى كه شما ديديد.

نظر

دوست عزيز آيفون هايى كه شما ديديد همگى لاك بودن و آنلاك شده ها همه جك خروج سيم كارت دارند.
                    در ضمن كلمه اصلا يعنى هيچكدام از آيفون ها جك ندارند نه ٢٠ تايى كه شما ديديد.
                    شما عرض كردين كه همه جك دارن،من خودم ٢تا آيفون ٥ دارم يكيش آنلاك كاناداست و توي پكش هم جاي جك داره و هم جك موجوده اما يه آيفون ٥لاك آنلاك شده دارم كه توي پك جاي جك نداره.
                    نظر شما هم اين بود كه همه جك دارن،صحيحش اينه كه به قول جناب Sega لاك ها ندارن آنلاك ها دارن.

نظر

• نوشته اصلی توسط shadmehr نمایش پست ها
                      شما عرض كردين كه همه جك دارن،من خودم ٢تا آيفون ٥ دارم يكيش آنلاك كاناداست و توي پكش هم جاي جك داره و هم جك موجوده اما يه آيفون ٥لاك آنلاك شده دارم كه توي پك جاي جك نداره.
                      نظر شما هم اين بود كه همه جك دارن،صحيحش اينه كه به قول جناب sega لاك ها ندارن آنلاك ها دارن.
                      شما دوباره پست شماره ١٤٠٤ و مطالعه كنيد. كلمه همه وجود نداره.
                      دوستانى كه سوالشون در مورد باكس آيفون، شماره iccid و يا جك خروج سيم كارت است، هدفشون خريد آيفون ٥ آنلاك اصلى اپل است. هدف هم كمك كردنشون است، نه به رخ كشيدن اطلاعات.

نظر

• دوستان پک بزرگ با پک کوچیک چه فرقی داره؟

نظر

• نوع شارژر

نظر

• سلام دوستان.من چند روز دیگه میخوام ایفون 5 بگیرم.الان توی فروم ها گشتم ولی گیج شدم.اگه میشه یه راهنمایی کلی بکنید که من از کجا بفهمم قبل از باز کردن جعبه که ایفون انلاک هست یا نه؟من کلا گیج شدم.بعصی ها میگن جدیدا هیچ فرقی ندارند و همه کار میکنن با سیم کارت ایران.مثه اینکه بعضی ها هم که لاک هستن باز میکنن انلاک میکنن! و... .من در این زمینه ها خیلی وسواس دارم.چون بالاخره ادم داره 2 ملیون و خورده ای پول میده که کم پولی نیست.چرا باید پول رو برای یه گوشی لاک که انلاکش کردن بدم؟کلا اگه لطف کنید توضیح بدید چطوری قبل از باز کردن جعبه اولا بفهمم که اکبند هست و قبلا باز نشده 2.اینکه انلاک واقعی باشه و هیچ دوز و کلکی توش نباشه:d مرسی

نظر

اقای اطلاعات !!!
                              من تا امروز ۱۴۷ تا ایفون ۵ فروختم. هم پک کوچیک هم پک بزرگ. ندارن. ندارن. ندارن. واسه تو هم نظر ندادم.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                              دوست عزيز ايفون انلاك فكتوري جك سيم كارت دارن ولي لاك فكتوري ها ندارند!
                              احتمالا اون ١٤٧ تايي!! كه شما فروختين همشون لاك انلاك شده بودن!
                              شما يه ايميل به بخش پشتيباني اپل بزني بهت ميگن كه انلاك ها دارن و لاك ها ندارند!

شادماني همه جا پشت در است
                              در گشودن هنر است
                              ✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨

نظر

• نوشته اصلی توسط iaraz نمایش پست ها
                                دوست عزيز ايفون انلاك فكتوري جك سيم كارت دارن ولي لاك فكتوري ها ندارند!
                                احتمالا اون ١٤٧ تايي!! كه شما فروختين همشون لاك انلاك شده بودن!
                                شما يه ايميل به بخش پشتيباني اپل بزني بهت ميگن كه انلاك ها دارن و لاك ها ندارند!

شادماني همه جا پشت در است
                                در گشودن هنر است
                                ✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨

دوستمون درست میگن. آیفون 5 خودم آنلاک فکتوری بود و جک سیم کارت داشت در صورتی که آنلاک اوپراطور ها جک ندارند!

نظر

صبر کنید ..
                                X