اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان.
    من چند وقته عاشق آیفون شدم ولی وضعیت مالی اجازه نمی ده که آیفون آکبند بگیرم ، الان دارم سعی میکنم که یه 5 کارکرده بگیرم و ایشالا به جمع شما بپیوندم... حالا چند تا سوال دارم که خواهش میکنم واضح توضیح بدین چون من تازه کارم و چیز زیادی نمی دونم و می خوام از اندروید که دیگه ازش خسته شدم مهاجرت کنم به ios ...

1-موقع خرید از کجا بفهمم که آلاک یا لاک هست؟؟؟
    2-از کجا بفهمم که ابتدا لاک بوده وبعدا آنلاک شده؟؟؟
    3-چطور میتونم اکانت آیکلود و اپل آیدی فروشنده رو به طور کامل از روی گوشی حذف کنم که بعدا مثل بعضی از دوستان مشکلات find my iphone گریبان گیرم نشه و مجبور نشم برم دنبال فروشنده... ؟؟؟؟
    4-آیا پارت نامبر اهمیتی داره؟؟؟ بعضیا میگن داره خیلیا میگن نه...
    5-جعبه داشتن یا نداشتش چقد مهمه؟؟؟ چون پولم کمه ، بدون جعبه راحت تر گیرم میاد ، اگه بدون جعبه بود به چیا دقت کنم؟؟؟
    6-آیا ورژن جدید آی تیونز روی ویندوز XP نصب میشه؟؟؟
    7-دمتون گرم اکه نکته ی مهم دیگه ام هست از من دریغ نکنین

نظر

• سلام و درود
      ۱- اگه آنتن داد پس آنلاکه. البته دقت کنید سینی سیمکارتش عادی باشه و گیوی (قطعه ای شبیه همون سینی اما به یک آی سی ریز) نداشته باشه.
      ۲- شماره سریالش رو میشه تو اینترنت چک کرد. از تاپیکی که پایین لینک دادن کمک بگیرید.
      ۳- کافیه تو ستینگ به قسمت آیکلود رفته و اون گزینه رو خاموش کنید. مابقی آسونه. اگه جیلبریک نباشه به نظرم جلو فروشنده ریست ستینگ و کانتنت کنید. ایتطور خیال فروشنده هم راحته که اطلاعاتش پاک میشه.
      ۴- خیر
      ۵- بدون جعبه ممکنه دزدی باشه!!
      ۶- راستش مطمئن نیستم اما بعید میدونم نصب نشه.
      ۷- http://www.i-phone.ir/forums/thread77387.html
      .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام دوستان من قصد خرید آیفون دارم فقط یه سوال برام پیش اومده ؛ آیا با آیفون میشه فایل هایی با پسوند zip یا rar یا هر چیز دیگه رو دانلود کرد و به کامپیوتر انتقال داد؟؟؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط neon1 نمایش پست ها
          سلام دوستان من قصد خرید آیفون دارم فقط یه سوال برام پیش اومده ؛ آیا با آیفون میشه فایل هایی با پسوند zip یا rar یا هر چیز دیگه رو دانلود کرد و به کامپیوتر انتقال داد؟؟؟!
          بله دوست عزیز
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام دوستان من قصد خرید یک iphone 5 کارکرده رو دارم. تو بعضی از صفحات دوستان مشکلی با ایفون دست دوم داشتند که ایمیل صاحب قبلی رو می خواسته و بعد هم گوشی قفل می شده حالا لطفا راهنمایی کنید که چه کار باید کرد که با این مشکل مواجه نشوم ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط Tahanzadeh نمایش پست ها
              سلام دوستان من قصد خرید یک iphone 5 کارکرده رو دارم. تو بعضی از صفحات دوستان مشکلی با ایفون دست دوم داشتند که ایمیل صاحب قبلی رو می خواسته و بعد هم گوشی قفل می شده حالا لطفا راهنمایی کنید که چه کار باید کرد که با این مشکل مواجه نشوم ممنون
              موقع خرید از فروشنده درخواست کنید که iCloud و Find My iPhone رو براتون Sign Out کنه که اگر ریستور کردید به مشکلی برنخورید

نظر

• سلام دوستان کمک فوری می خوام یک ایفون 5 می خواهم بخرم imei اونو تو سایت اپل زدم انم تصویرش اگه لطف کنید و برام توضیح بدید این گوشی چقدر کار کرده
                http://www.xum.ir/images/2014/08/31/...22a8de2689.jpg
                ویرایش توسط Tahanzadeh : https://i-phone.ir/forums/member/173650-tahanzadeh در ساعت 31-08-2014, 10:11 AM

نظر

سلام دوستان کمک فوری می خوام یک ایفون 5 می خواهم بخرم imei اونو تو سایت اپل زدم انم تصویرش اگه لطف کنید و برام توضیح بدید این گوشی چقدر کار کرده
                  http://www.xum.ir/images/2014/08/31/...22a8de2689.jpg
                  معلوم نمیشه چند سال کار کرده.اما قطعا بیشتر از 1 سال چون گارانتی 1 ساله اش تموم شده.
                  در ضمن عکستون رو توی آپلود سنتر انجمن آپلود کنید

نظر

• سلام چطور بفهمم گوشی رفرش نیست ممنون

نظر

• تاپیک زیر رو مطالعه کنید.
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread77387.html

نظر

• سلام قیمت دست دوم یک ایفون 5 16g تمیز یک سال کار تقریبا چنده -اخه می خوام کلاه سرم نذارن دی

نظر

• سلام در حالت جیلبریک برای گوشی اپدیت مییاد - اگه گوشی در حالت جیلبریک اپدیت نشد چه طوری میشه جیلبریک رو برداشت

نظر

سلام در حالت جیلبریک برای گوشی اپدیت مییاد - اگه گوشی در حالت جیلبریک اپدیت نشد چه طوری میشه جیلبریک رو برداشت
                            اصلا اگه جیلبریک باشی و از طریق گوشی اپدیت کنی گوشی دیگه بالا نمیاد!
                            باید ریستور کنید که جیلبریک از بین بره
                            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

سلام قیمت دست دوم یک ایفون 5 16g تمیز یک سال کار تقریبا چنده -اخه می خوام کلاه سرم نذارن دی
                              حدود ۱۲۰۰ تا نهایت ۱۵۰۰.

نظر

• سلام یک ایفون5 خریدم کارکرده , که 48 ساعت مهلت تست دارد چه مواردی رو باید تست کنم و راه تست کردن رو هم بفرمایید ممنون می شوم

نظر

صبر کنید ..
                                X