اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام آیا برای آنلاک کردن یک آیفون لاک گوشی را باز میکنند یا نرم افزاری و از طریق imei انجام میشود؟ من یک آیفون 5 خریدم که جای آچار روی پیچهایش مشخص است به یک تعمیرکار نشون دادم گفت که برای آنلاک شدن باز شده! در ضمن من این رو بشرط نو و پلمپ و با قیمت نو خرید اینترنتی کردم.

نظر

• من عاشق ایفونم.
      اما گرونه و پول ندارم بخرمش.بجاش از این نوکیا داغونا دارم......ولی خدایی ایفون بهترین گوشیه.
      دعا کنید یه روز بتونم یه ایفون 5 بخرم.خیلی دوست دارم......خدا.......

نظر

• نوشته اصلی توسط ebionline نمایش پست ها
        با سلام آیا برای آنلاک کردن یک آیفون لاک گوشی را باز میکنند یا نرم افزاری و از طریق imei انجام میشود؟ من یک آیفون 5 خریدم که جای آچار روی پیچهایش مشخص است به یک تعمیرکار نشون دادم گفت که برای آنلاک شدن باز شده! در ضمن من این رو بشرط نو و پلمپ و با قیمت نو خرید اینترنتی کردم.
        ابدا براى انلاك حتى نياز به باز كردن سلفون روى كارتون هم نيست چه برسه به باز كردن بدنه گوشى، كلاه سرتون گذاشتن
        فقط يه سوال اين رو از سايت خريديد يا از شخص؟ اگه از سايت خريد اينترنتي داشتيد توي پيام خصوصي اسم او سايت رو برام بفرستيد، با تشكر

نظر

• سلام دوستان یه سوال داشتم از خدمتتون
          من برای اولین باره که میخوام ایفون بگیرم
          یه کارکرد 32 یا 64 گیگ 5 مد نظرمه
          موقع خرید یا بررسی از اونجایی که گوشی کارکرده به چه نکاتی باید توجه کنم؟
          و چه چیزاییو از فروشنده تضمین بگیرم؟
          در مورده تست ایمی یا شماره سریال گوشی برای ریفر نبودن یا میزانه کارکرد چگونه اقدام کنم؟

اگه ممکنه در مورده این تایپیکم یه توضیحی بدین و کدوم مدلو باید بگیرم
          http://www.i-phone.ir/forums/thread80251.html

نظر

• بهترین پارت نامبر های iPhone 5s کدوم است ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط 256reza نمایش پست ها
              بهترین پارت نامبر های iPhone 5s کدوم است ؟؟؟
              هیچ فرقی نداره !!
              iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام ببخشید من میخوام یه آیفون 5 بگیرم که مشخصات ثبت شده براش
                IMEI: 013424007610675
                Activated: Yes
                Find My iPhone: Off
                Last Activated SIM: AT&T - United States USA
                Telephone Technical Support: Expired
                Repairs & Service Coverage: March 30, 2014
                Carrier: Unlock
                SIM Lock: Unlocked
                هست تا اینجا فهمیدم که لایک بوده ولی آنلایک شده ولی بقیشو نفهمیدم یعنی چی و آیا آنلایک شدنش تو قیمتش ناثیر داره

نظر

• بچه یه سوال و مشاوره فوری در مورد آیفون 5
                  من یه s4 سامسونگ دارم ولی میخوام دیگه گوشیمو تا 2 3 سال عوض نکنم حالا یکی از آشناهامون یه 5 تر تمیز خیلی تمیز 32 مشکی داره به نظر شما ارزششو داره؟
                  از همه مهم تر برام اینکه گوشی بعد از 2 3 سال هنگی منگی نداشته باشه و مصرف باطریش هم دیگه 1.5 2 روز رو داشته باشه. فعلا خیلی تماس ندارم.
                  دوستانی که 5 دارن باطری گوشی رو چه طور ارزیابی میکنن.؟
                  ممنون

نظر

• سلام
                    دوستان منم تصمیم دارم سر برج یه ایفون 5 تر تمیز بگیرم
                    به چه نکاتی باید دقت کرد هنگام خرید
                    اینکه مطمئن باشم شارژر یا هندزفری که همراهش بهم میده اصله چیه؟
                    و اینکه گوشی مشکل خاصی نداشته باشه
                    الان یه 5 تمیز در حد نو سمت ما 1400 گیر میاد..البته 16 گیگ
                    ممنون

نظر

• سلام

1- یه آیفون ویرازون 16 گیگ هست پارت نامش md655ll/a که نشون میده لاکه، ولی سیم کارت زده شده و اپراتور رو تشخیص داده(ممکنه هموجا کانترک که بوده آنلاکش کرده با پرداخت پول)

2- پشتش که دو قسمت نوار مانند سفید رنگ هست، نوار بالاییش خیلی برجستس طوری که کاملا قبل لمسه، آیا همه آیفون 5 ها اینطورین؟؟

3- ریفربیشد بودن رو میشه از جایی فهمید؟؟ پشت بدنش یه برچسب بزرگ خورده که سریال نامبر و مخلفات رو نوشته..

4- بار اول که روشن شده، باتری نداشت وقتی زدن به شارژ از 18% اینا شروع شد، مصرف باتریش فک کنم زیاده، طبیعیه؟؟؟

5- جعبه و مخلفات به هیچی نداره، ولی کاملا معلومه نو هست(هنوز برچسب رو صفحه اش هست)، قیمت خورده 1200.... میرزه با این قیمت؟؟ با این احتمال که ممکنه ریفربیشد باشه..

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط gba نمایش پست ها
                        سلام

1- یه آیفون ویرازون 16 گیگ هست پارت نامش md655ll/a که نشون میده لاکه، ولی سیم کارت زده شده و اپراتور رو تشخیص داده(ممکنه هموجا کانترک که بوده آنلاکش کرده با پرداخت پول)

2- پشتش که دو قسمت نوار مانند سفید رنگ هست، نوار بالاییش خیلی برجستس طوری که کاملا قبل لمسه، آیا همه آیفون 5 ها اینطورین؟؟

3- ریفربیشد بودن رو میشه از جایی فهمید؟؟ پشت بدنش یه برچسب بزرگ خورده که سریال نامبر و مخلفات رو نوشته..

4- بار اول که روشن شده، باتری نداشت وقتی زدن به شارژ از 18% اینا شروع شد، مصرف باتریش فک کنم زیاده، طبیعیه؟؟؟

5- جعبه و مخلفات به هیچی نداره، ولی کاملا معلومه نو هست(هنوز برچسب رو صفحه اش هست)، قیمت خورده 1200.... میرزه با این قیمت؟؟ با این احتمال که ممکنه ریفربیشد باشه..

ممنون
                        1-اگه با اپراتور دیگه ای به غیر از ورایزن آنتن بده،آنلاک شده.
                        2-طبیعیه،از آیفون 5 به بعد طراحی همه ی آیفون ها انطوری شده
                        3-آیفون های 5 ریفرش ندارند(البته تا جای که من میدونم)
                        4-ورژن iOS چنده؟نور صفحه؟باتری به این چیز ها بستگی داره و باید این هارو تست کنید.(از Usage در Settings هم میشه فهمید...)
                        5-قیمت رو من نمیدونم.از دوستانی که توی این کار هستند بپرسید
                        ویرایش توسط mr.apple : https://i-phone.ir/forums/member/106077-mr-apple در ساعت 31-05-2014, 08:41 PM

نظر

• ممنون از پاسختون...

2- نه آخه قسمت بالاییش برجستگیش خیلی زیاده... جوریکه احساس می کنید یه برچسب سفید رو اون قسمت چسبید ش... مثلا 5اس و 5 سیاه اصلا قابل لمس نبود..

3- مگه اون آیفون هایی که در ازای آیفون خراب دریافت میکنید، ریفربیشد نیستند؟؟؟(آخه تو خود اپل قسمت دیسکاشن همچین چیزی گفته شده بود). ممکنه این آیفون هم در ازای یه آیفون خراب گرفته شده باشه.. همون برچسب پشتش که خدمتتون گفتم نوشته valutech 01/28/2014... روی همون برچسب زده سافتویر ورژن:7.0.4

4- نور صفحه اش که ار نصفم کمتر هست..

نورا آلمینیومی دورش، محل اتصالش به کنار صفحه یه قسمتیش فاصله اش زیاد تر از بقیه قسمت هاس... نمیدونم اگه روزه شک داره که اصلا نگیرمش...

نظر

• بهتون پیشنهاد میکنم اینو نگیرید. گوشی یا باز شده یا ضربه خورده. به نظره من قیمتشم بالاست( البته به نظره من)

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط gba نمایش پست ها
                              ممنون از پاسختون...

2- نه آخه قسمت بالاییش برجستگیش خیلی زیاده... جوریکه احساس می کنید یه برچسب سفید رو اون قسمت چسبید ش... مثلا 5اس و 5 سیاه اصلا قابل لمس نبود..

3- مگه اون آیفون هایی که در ازای آیفون خراب دریافت میکنید، ریفربیشد نیستند؟؟؟(آخه تو خود اپل قسمت دیسکاشن همچین چیزی گفته شده بود). ممکنه این آیفون هم در ازای یه آیفون خراب گرفته شده باشه.. همون برچسب پشتش که خدمتتون گفتم نوشته valutech 01/28/2014... روی همون برچسب زده سافتویر ورژن:7.0.4

4- نور صفحه اش که ار نصفم کمتر هست..

نورا آلمینیومی دورش، محل اتصالش به کنار صفحه یه قسمتیش فاصله اش زیاد تر از بقیه قسمت هاس... نمیدونم اگه روزه شک داره که اصلا نگیرمش...
                              دوست عزيز پيشنهاد منم اينه كه نگيريد .. به قول خودتون روزه شك دار رو چرا بگيرى

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• سلام
                                دوستان من دور تا دور صفحه نمایش ایفون 5م یک یه زردی میزنه . یه کادر دور صفحه به قطر نیم میلیمتر .البتهزیاد مشخص نیست و خفیفه و فقط تو پس زمینه های سفید مشخص هست .
                                خواستم ببینم طبیعیه ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X