اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط danyaljan نمایش پست ها
    سلام دوستان میخوام آیفون 5 بخرم از یکی از آشنایان از کجا میشه مدت کارکرد گوشی رو فهمید؟؟؟خودش میگه 1 ماه میشه خریدم..بی زحمت کمک کنید
    یه سری به اینجا بزن life time هست اگه ریست نکرده باشه!

setting >general>usage>cellular usage >life time

نظر

• نوشته اصلی توسط SaNbOy نمایش پست ها
      یه سری به اینجا بزن life time هست اگه ریست نکرده باشه!

setting >general>usage>cellular usage >life time
      ممنون دوست عزیز..البته منظورم مدت مکالمه گوشی نیست بلکه میخواستم بدونم که تاریخی که گوشی سیم کارت بهش وصل کردن وبه اصطلاح اکتیو شده رو بدونم

نظر

• نوشته اصلی توسط danyaljan نمایش پست ها
        ممنون دوست عزیز..البته منظورم مدت مکالمه گوشی نیست بلکه میخواستم بدونم که تاریخی که گوشی سیم کارت بهش وصل کردن وبه اصطلاح اکتیو شده رو بدونم
        سریال گوشی رو بزارید تا دوستان یا من چک کنیم
        Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• سلام دوستان :
          شاید سوالم تکراری باشه اما یک جواب جامع و کامل می خوام لطفا.
          الان گوشی 5 لاک که خود سایت اپل ارائه میده با قراردادهای verizon -at@t- sprint اینجا :
          1-قابلیت آنلاک فکتوری داره؟ چقدر هزینه ؟
          2-قابلیت آنلاک نرم افزاری مثل اولترا یا چیزای دیگه داره ؟
          3-پارت نامبرهای خاصی باید باشه که دو سئوال قبلی رو جواب بده ؟ اگر بلی چه پارت نامبرهایی ؟
          متشکرم

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad.nabavi نمایش پست ها
            سلام دوستان :
            شاید سوالم تکراری باشه اما یک جواب جامع و کامل می خوام لطفا.
            الان گوشی 5 لاک که خود سایت اپل ارائه میده با قراردادهای verizon -at@t- sprint اینجا :
            1-قابلیت آنلاک فکتوری داره؟ چقدر هزینه ؟
            2-قابلیت آنلاک نرم افزاری مثل اولترا یا چیزای دیگه داره ؟
            3-پارت نامبرهای خاصی باید باشه که دو سئوال قبلی رو جواب بده ؟ اگر بلی چه پارت نامبرهایی ؟
            متشکرم
            بله انلاك ميشن هزينه at&t حدود ١٠٠٠٠٠ براي انلاك با سريال پارت نامبر مهم نيست و نحوه ديگه هم كه gevey sim هست در اون اگه بخواهيد اپ كنيد دچار مشكلاتي هستسد چون ورژن مودم نبايد تغييد كنه و در ريستور كردن اين اتفاق مي افته و دوباره كوشي لاك ميشه

نظر

• سلام دوستان

تازه پولم جور شده می خوام یه ایفون 5 16 گیگ مشکی بخرم ....

می خواستم سوال کنم با توجه به اینکه ایفون 5s مدت دیگه میاد ایا الان عاقلانه هست که 5 رو بگیرم ؟ تو خبر ها خوندم که به دلیل مشکل سنسور ایفون 5s تا شهریور تعویق خورده که خب بیاد ایران و قیمتش معقول بشه میشه اوایل اذر !! که خب نمیشه تا اون موقع صبر کرد ؟! نظر شما چیه ؟ کلا نظر شما در مورد خرید ایفون 5 تو این شرایط داخلی و خارجی چی هست ؟

بعد ابنکه اگه خواستم 16 گیگ بگیرم به چه نکاتی توجه کنم ؟ رنگ / پارت نامبر و ... ؟ مشکلات اولیه که حتما برطرف شده چون یه مدت پیگیری نمی کردم .

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza7 نمایش پست ها
                سلام دوستان

تازه پولم جور شده می خوام یه ایفون 5 16 گیگ مشکی بخرم ....

می خواستم سوال کنم با توجه به اینکه ایفون 5s مدت دیگه میاد ایا الان عاقلانه هست که 5 رو بگیرم ؟ تو خبر ها خوندم که به دلیل مشکل سنسور ایفون 5s تا شهریور تعویق خورده که خب بیاد ایران و قیمتش معقول بشه میشه اوایل اذر !! که خب نمیشه تا اون موقع صبر کرد ؟! نظر شما چیه ؟ کلا نظر شما در مورد خرید ایفون 5 تو این شرایط داخلی و خارجی چی هست ؟

بعد ابنکه اگه خواستم 16 گیگ بگیرم به چه نکاتی توجه کنم ؟ رنگ / پارت نامبر و ... ؟ مشکلات اولیه که حتما برطرف شده چون یه مدت پیگیری نمی کردم .
                به نظر من ١٦ نخر،چون واقعا كمه.
                ايفون ٥اس هم بله تا بياد و متعادل شه قيمت ها ميشه اذر.
                به نظر من ايفون ٥ بگير.
                پارت نامبرش امارات باشه فيس تايم نخواهي داشت.
                دركل پارت نامبر تو كيفيت تاثير نداره.
                ولي يه نگاهيم به ٥هاي سفيد بنداز.
                من خودم مشكي گرفتم اونم وقتي ٥ ها تازه اومدن يعني ابان ،رنگ ريختگي دارم،دركل ٥ بگير صبر نكن

Sent from my iphone5 using Tapatalk

نظر

• سلام یه سوال دارم یه آیفون 5 32 گیگ سفید دارم پارت نامبر MD296lla و imei با 0134 شروع میشه تمیزه من بخاطر مشکل purple haze آیفون 5 می خوام بفروشمش چند می خرن ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط DireStraits نمایش پست ها
                    سلام یه سوال دارم یه آیفون 5 32 گیگ سفید دارم پارت نامبر MD296lla و imei با 0134 شروع میشه تمیزه من بخاطر مشکل purple haze آیفون 5 می خوام بفروشمش چند می خرن ؟
                    عزيز ، سوالات خودتون رو ميتونيد تو قسمت سوالات قبل از خريد مطرح كنيد .
                    لطفاً به قوانين احترام بگذاريد .

نظر

• آقا ما آخر نفهمیدیم آیفون "5 مشکی " اگه حتی بامپر هم روش بندازیم رنگش میریزه یا نه !!!! هر کی یه چی میگه !

نظر

• نوشته اصلی توسط skarimi911 نمایش پست ها
                        آقا ما آخر نفهمیدیم آیفون "5 مشکی " اگه حتی بامپر هم روش بندازیم رنگش میریزه یا نه !!!! هر کی یه چی میگه !
                        عزیز کلا" حساس تره نسبت به سفید و ایفون های قبلی ......
                        ولی این جور که بچه ها میگن نیست .
                        من خودم سفید خریدم دقیقا" از باکس که بیرون اوردم محافظ صفحه که زد دیدم گوشه یه کوچولو خش کوچک برداشت .
                        گوشی احتمالا" به روی میز خورده .
                        خیلی حساس ایفون 5 .
                        مشکی که بدتر .

نظر

• سلام من ميخوام اپل ايدى فرى داشته باشم ًكسى ميتونه كمكم كنه ممنون ميشم از شما خيلى زياد

نظر

• نوشته اصلی توسط skarimi911 نمایش پست ها
                            آقا ما آخر نفهمیدیم آیفون "5 مشکی " اگه حتی بامپر هم روش بندازیم رنگش میریزه یا نه !!!! هر کی یه چی میگه !
                            اگه مراقبش باشي،خير.

نظر

• نوشته اصلی توسط tekken نمایش پست ها
                              سلام من ميخوام اپل ايدى فرى داشته باشم ًكسى ميتونه كمكم كنه ممنون ميشم از شما خيلى زياد
                              من تا حالا اپل ایدی free نشنیده بودم ....
                              شما اپل ایدی بساز بعد تمام برنامه های free داخل اپل استور رو رایگان دانلود کن .

نظر

• ایا پارت نامبر md638ll/a انلاک رسمی هست یا اپراتوری ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X