اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان من برای کسی ایفون 5 مشکی گرفتم امروز از بالا توی صفحه ی سیاه نور ال ایدش معلوم مشکله بدیه ؟ زیادترم میشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط apple fan نمایش پست ها
      دوستان من برای کسی ایفون 5 مشکی گرفتم امروز از بالا توی صفحه ی سیاه نور ال ایدش معلوم مشکله بدیه ؟ زیادترم میشه ؟
      نه مشکل خاصی نیست نگران نباشین تو شرکت در حد ۰.۰۱ میل متر ال سی دی بالا پایین افتاده اینجور شده نگران نشید

نظر

• نوشته اصلی توسط arefttt نمایش پست ها
        نه مشکل خاصی نیست نگران نباشین تو شرکت در حد ۰.۰۱ میل متر ال سی دی بالا پایین افتاده اینجور شده نگران نشید
        اخه خیلی رو مخه شانسه ما دیگه
        در ضمن الان فهمیدم که اتو برایتنسشم کار نمیکنه اینو چی کار کنم

نظر

• سلام دوستان ایفون 5 در ورژن6.1.2 هیچ مشکل وای فایی نداره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط smalllight
            سلام جیلبرک مشکلی برای گوشی پیش نمیاره؟چون یه جا خوندم سرعت گوشیرو پایین میاره و باطریریو زود خالی میکنه...
            سلام
            به هر حال شما در فایل های سیستمی دست می برید که ممکنه باعث مشکلاتی بشه.من از ایجاد مشکل سخت افزاری خبر ندارم ولی بعضا با جیلبریک ممکنه هنگ هایی در سیستم عامل را تجربه کنید.
            من تست کردم و در مصرف باتری تاثیر داره البته نه خیلی زیاد

نظر

• چرا کسی جواب نمیده خیلیجا ها گفتن مشکل بزرگی تووایفایداره

نظر

• نوشته اصلی توسط apple fan نمایش پست ها
                اخه خیلی رو مخه شانسه ما دیگه
                در ضمن الان فهمیدم که اتو برایتنسشم کار نمیکنه اینو چی کار کنم
                fix auto brightness ios 6
                یا همچین اسمی هست از سورس بیگ باس دان کنید یا بعد از هر ریسپرینگ به قسمت نور صفحه برید و یک بار حداقل و حداکثر مقدار رو انتخاب کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط ammarha نمایش پست ها
                  چرا کسی جواب نمیده خیلیجا ها گفتن مشکل بزرگی تووایفایداره
                  مشکل بزرگی نیست اونم با نصب توویک
                  prventsleep
                  که یک تاگل اس بی ستینگ هست حل میشه

نظر

سلام.یعنی جیلبرک نشه بهتره؟اگه نشه که زیاد برنامه نمیشه ریخت!
                    جیلبریک ممکنه باعث بشه بارها ریستور کنید مصرف باطریتون افزایش پیدا کنه!
                    بعضی از برنامه ها کرش کنن

مشکلات گیر کردن روی آرم اپل

بله درست میفرمایید میتونید از برنامه ی 25pp استفاده کنید اگه فقط بخاطر بازی و برنامه جیلبریک میکنید

یا میتونید از گیفت کارت ها خریداری بفرمایید

نظر

پس انگاری آیفون فقط برا تماشاست!!من اپل آی دی ام خواستم بسازم نشد یعنی در حال حاضر هیچی نمیتونم از اپل استور دریافت کنم!
                      چرا اپل ایدی خواستی درست کنی نشد؟؟کجا مشکل دارید ؟سوالات اینجا بگو تا حل بشه
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread43682.html

نظر

• دوستان بدون جیلبریک به هیچ وجر نمیشه بلوتوث رو فعال کرد؟

نظر

دوستان بدون جیلبریک به هیچ وجر نمیشه بلوتوث رو فعال کرد؟
                          خیر

نظر

• پس این اکانت های دولپر چجوریه که میشه با نصب او خریداری اونها نرم افزار های کرک و جیبریک رو نصب کرد(شما خودتون جیلبریک کردید >به نظر شما من جیلبریک کنم؟)

نظر

پس این اکانت های دولپر چجوریه که میشه با نصب او خریداری اونها نرم افزار های کرک و جیبریک رو نصب کرد(شما خودتون جیلبریک کردید >به نظر شما من جیلبریک کنم؟)
                              دوست عزیز اکانت دولپر باید مک داشته باشید. من ارجینال هستم ، جیلبریک هم سلیقه ای هست اگه نیاز دارید جیلبریک کنید.

نظر

• به نظر شما جیلبریک کردن بهتر و مقرون به صرفه تر نیست مثلا بازیmost wanted2حدود7دلار که میشه بیست هزار تومن هست؟

نظر

صبر کنید ..
                                X