اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط m.raha نمایش پست ها
    اگه udid رو ثبت نکنیم و بتا رو نصب کنیم چی میشه؟؟
    چون پسوند ورژن بتا مثل همه ورژن ها ipsw هست و با آیتونز 11.0.4 به راحتی میشه با ریستور نصبش کرد!
    بله خوب میشه نصبش کرد ولی بعد نصب گوشی اکتیو نمی شه و قفل می کنه !!

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
      بله خوب میشه نصبش کرد ولی بعد نصب گوشی اکتیو نمی شه و قفل می کنه !!
      آقا من نظرم عوض شد. صبر میکنیم تا همون ریلیز اصلی و فاینال با اپ های جدید و کامل تری بیاد. دردسرهاش رو هم نخواستیم!!
      فقط یه سؤال تا ریلیز فاینال ios7 ، دیگه هیچ آپدیتی روی ios 6 نمیاد؟! آخه به نظرم هنوز 1.4.ios 6 خیلی باگ داره!!
      راستی سایت http://www.iudid.ir هم مثل اینکه بسته شده. فکر کنم اپل فهمیده و بلاک کرده!

نظر

• دوستان سلام من امروز میخواستم آیفون بگیرم مشخصات گوشی این بود
        md 654 ll/a
        imei: 990002801767557
        گوشی آنلاک هست ؟ تاریخ اکتیو شدنش رو میشه درآورد ؟ مشکی میخوام بگیرم مشکل زدگی یا رنگ رفتگی نداشت به قیمن 2550 به نظرتون خوبه ؟ چجوری امتحان کنم آنلاکه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mehran0067 نمایش پست ها
          دوستان سلام من امروز میخواستم آیفون بگیرم مشخصات گوشی این بود
          md 654 ll/a
          گوشی آنلاک هست ؟ تاریخ اکتیو شدنش رو میشه درآورد ؟ مشکی میخوام بگیرم مشکل زدگی یا رنگ رفتگی نداشت به قیمن 2550 به نظرتون خوبه ؟ چجوری امتحان کنم آنلاکه ؟
          دوست عزیز این آیفون 16 گیگ لاک Verizon می باشد.

نظر

• دوستان سلام من امروز میخواستم آیفون بگیرم مشخصات گوشی این بود
            md 654 ll/a

دوستان رو جعبه کد iccid رو داشت مگه این کد باشه گوشی آنلاک شده نیست ؟ فروشنده گفت آنلاکه دروغ گفته ؟
            دوستان من سریال نامبرشو تو سایت چک کردم اینارو نوشته بود اساتید میگن یعنی چی ؟ قبلا اکتیو شده دقیقا کی ؟ یعنی دست دوم هست گوشی نخرمش ؟
            Repairs and Service Coverage: Active

Your product is covered for eligible hardware repairs and service under Apple's Limited Warranty.
            Estimated Expiration Date: April 18, 2014
            ویرایش توسط mehran0067 : https://i-phone.ir/forums/member/126841-mehran0067 در ساعت 13-06-2013, 08:56 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mehran0067 نمایش پست ها
              دوستان سلام من امروز میخواستم آیفون بگیرم مشخصات گوشی این بود
              md 654 ll/a

دوستان رو جعبه کد iccid رو داشت مگه این کد باشه گوشی آنلاک شده نیست ؟ فروشنده گفت آنلاکه دروغ گفته ؟
              دوستان من سریال نامبرشو تو سایت چک کردم اینارو نوشته بود اساتید میگن یعنی چی ؟ قبلا اکتیو شده دقیقا کی ؟ یعنی دست دوم هست گوشی نخرمش ؟
              Repairs and Service Coverage: Active

Your product is covered for eligible hardware repairs and service under Apple's Limited Warranty.
              Estimated Expiration Date: April 18, 2014
              شما پارت نامبر را در سایت زیر بزنید.
              http://iphonefrom.com/

نظر

• باسلام خدمت اساتید محترم
                من یک ماهی هست که ]یفون 5 خریدم از همه چیزش هم راضیم ولی توی قسمت دوربین خود دستگاه وقتی میخوام فیلمبرداری کنم دوربین هنگ میکنه ولی با برنامه های دیگه راحت کار میکنه .به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه .ورژن ios من 6.1.2 و جیلبیریک هم کردم

نظر

• نوشته اصلی توسط babak9 نمایش پست ها
                  باسلام خدمت اساتید محترم
                  من یک ماهی هست که ]یفون 5 خریدم از همه چیزش هم راضیم ولی توی قسمت دوربین خود دستگاه وقتی میخوام فیلمبرداری کنم دوربین هنگ میکنه ولی با برنامه های دیگه راحت کار میکنه .به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه .ورژن ios من 6.1.2 و جیلبیریک هم کردم
                  یک برنامه از سیدیا نصب کردید که با دوربین ناسازگار هست آن را پاک کنید درست می شود.

نظر

• دوستان چه نکاتی موقع خرید ایفون5 دست دو باید توجه گرد نو نه دست دو

نظر

• نوشته اصلی توسط ammarha نمایش پست ها
                      دوستان چه نکاتی موقع خرید ایفون5 دست دو باید توجه گرد نو نه دست دو
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread77387.html

نظر

• اینا که واسه دستگاه نو هستش

نظر

• درود دوستان !

من میخوام فردا یه آیفون 5 لاک با اپراتور Verizon سفارش بدم از سایت خوده اپل !

میخواستم ببینم آنلاکش میشه کرد یا نه؟

اگه نمیشه که یه آنلاک فکتوری بگیرم

نظر

• نه دوست من. شما انلاک بگیر

نظر

• داداشيا كسي دقيق ميدونه اين پارت ماله كدوم كشوره!؟ md662fd/a

نظر

• جدی؟

حاجی اینو نیگا کن : اپراتور Verizon - آیفون 5

اینجا میگه میشه آنلاک کرد !

من هنگ کردم چه کنم؟

نظر

صبر کنید ..
                                X