اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

باتريش هم خيلي از نوت ٢ بيشتر نگه ميداره

جيلبريك هم قرار بود امشب بياد !

نظر

• سلام ، من می خوام یه 5 بخرم! به چه نکاتی هنگام خرید باید توجه کرد؟ آیا میشه قبل از خرید ورژن ios رو فهمید ( از روی پارت نامبر یا سریال) ؟ اینکه پارت هنگ کنگ پاشه یا امارات چه فرقی میکنه؟

نظر

• پارت نامبر امارات فیس تایم نداره مگر نه به جز امارات پارت نامبر ها با هم تفاوت خاصی ندارن.باید از آنلاک فکتوری بودن آیفون مطمئن بشید و دقت کنید که گوشی کار کرده ندن.
        به این تایپیک سر بزنید
        http://www.i-phone.ir/forums/thread77387.html
        ویرایش توسط mr.apple : https://i-phone.ir/forums/member/106077-mr-apple در ساعت 09-02-2013, 12:30 AM

نظر

دوستان من ٤ دارم بنظرتون ميارزه ٣ تومن بديم برا ايفون ٥؟؟

Sent from my heart using my Sincerity

نظر

نوشته اصلی توسط iaraz نمایش پست ها
            دوستان من ٤ دارم بنظرتون ميارزه ٣ تومن بديم برا ايفون ٥؟؟

Sent from my heart using my Sincerity
            ! ارزششو داره پول بدي بابتش

S̸e̸n̸t̸ f̸r̸o̸m̸ m̸y̸ i̸P̸h̸o̸n̸e̸ u̸s̸i̸n̸g̸ T̸a̸p̸a̸t̸a̸l̸k̸ 2̸
            ویرایش توسط SaNbOy : https://i-phone.ir/forums/member/69083-sanboy در ساعت 09-02-2013, 01:35 AM

نظر

• دوستان من حدود دو سال iPhone 4 داشتم و استفاده میکردم با اومدن GSIII و سر و صدایی که به پا کرد من تحریک شدم که برم به سمت اندروید ، الان حدود 7-8 ماه ـه که اول GSIII و الان از Note II استفاده میکنم ، از اخبار اپل هم تقریبا به دور بودم !
              حالا به این نتیجه رسیدم که چه اشتباهی کردم ! گوشی های GSIII و NII واقعا عالی هستن ولی اون حس آیفون رو ندارند ! حالا تصمیم گرفتم برگردم به طرف اپل این یکی 2 روز فروم رو خوب گشتم و تقریبا اطلاعاتی راجع به آیفون 5 به دست اوردم حالا چند تا سوال واسم پیش اومده که اگه میشه جواب بدین :

1. مثل اینکه باز هم باید سیمکارت رو کوچیکتر کرد هم از لحاظ طول و هم ار لحاظ زخامت !! میخواستم ببینم این کار رو خودم هم میتونم انجام بدم یا کار پیچیده تری هست ؟؟؟
              2. دقیقا فرق بین Unlock Factory و آنلاک اپراتور چیه ؟ و کدوم بهتره ؟؟
              3. هنوز رنگ سیاه مشکل پریدگی رنگ داره ؟؟ ( چون شنیده بودم سری جدید دیگه مشکل نداره ! )
              4. اگه هر نکنه دیگه ای به ذهنتون میرسه ممنون میشم بگید !
              ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط ALI_BraveHeart نمایش پست ها
                دوستان من حدود دو سال iPhone 4 داشتم و استفاده میکردم با اومدن GSIII و سر و صدایی که به پا کرد من تحریک شدم که برم به سمت اندروید ، الان حدود 7-8 ماه ـه که اول GSIII و الان از Note II استفاده میکنم ، از اخبار اپل هم تقریبا به دور بودم !
                حالا به این نتیجه رسیدم که چه اشتباهی کردم ! گوشی های GSIII و NII واقعا عالی هستن ولی اون حس آیفون رو ندارند ! حالا تصمیم گرفتم برگردم به طرف اپل این یکی 2 روز فروم رو خوب گشتم و تقریبا اطلاعاتی راجع به آیفون 5 به دست اوردم حالا چند تا سوال واسم پیش اومده که اگه میشه جواب بدین :

1. مثل اینکه باز هم باید سیمکارت رو کوچیکتر کرد هم از لحاظ طول و هم ار لحاظ زخامت !! میخواستم ببینم این کار رو خودم هم میتونم انجام بدم یا کار پیچیده تری هست ؟؟؟
                2. دقیقا فرق بین Unlock Factory و آنلاک اپراتور چیه ؟ و کدوم بهتره ؟؟
                3. هنوز رنگ سیاه مشکل پریدگی رنگ داره ؟؟ ( چون شنیده بودم سری جدید دیگه مشکل نداره ! )
                4. اگه هر نکنه دیگه ای به ذهنتون میرسه ممنون میشم بگید !
                ممنون
                جواب ها رو به ترتیب براتون مینویسم!
                1-بله درسته سیم کارت نانو باید بخرید و یا شمارتون رو به نانو انتقال بدید این کارو خودتون هم میتونید انجام بدید ولی به نظر من بسته ی بازگشت بگیرید از ایرانسل و به نانو انتقال بدید شمارتون رو
                2-دوتاش یکی هستن ولی با اسم های متفاوت یعنی شما در هر جای جهان با هر سیم کارتی آنتن دارید
                3-در مدل های جدید رفع شده اما من خودم سفید دارم خیلی عالیه
                4-بهترین نکته اینه که پارت آمریکا بگیری من خیلی قبولش دارم در مرحله ی دوم پارت دانمارک یا کشور های اروپایی

نظر

• 1. مثل اینکه باز هم باید سیمکارت رو کوچیکتر کرد هم از لحاظ طول و هم ار لحاظ زخامت !! میخواستم ببینم این کار رو خودم هم میتونم انجام بدم یا کار پیچیده تری هست ؟؟؟
                  شما موقع خرید می توانید سیم کارت قبلی خود را با سیم کاتر مخصوص ببرید الزامی باری خرید نانو سیم کارت یا انتقال نیست.

نظر

• سلام خدمت تمامیه عزیزان یه سوال داشتم به احتمال ۹۹٪ تکراری هست و بارها صحبت شده ولی خب شرمنده بنده نتونستم از بینشون جوابم رو پیدا کنم . ممنون میشم دوستان یه راهنمایی بکنن .

یکی از دوستانم میخواد از کانادا ایفون ۵ لاک بگیره و از من سوال کرده مشکلی نیست از چه اپراتوری بگیرم که انلاک کردنش راحت باشه ! انلاک کردنش به چه صورت هست ! و ....

ممنون میشم دوستان یه راهنمایی کوچیکی بکنن که من به این دوستم بگم .... با تشکر وقت بخیر .

نظر

• نوشته اصلی توسط A_lph_A نمایش پست ها
                      سلام خدمت تمامیه عزیزان یه سوال داشتم به احتمال ۹۹٪ تکراری هست و بارها صحبت شده ولی خب شرمنده بنده نتونستم از بینشون جوابم رو پیدا کنم . ممنون میشم دوستان یه راهنمایی بکنن .

یکی از دوستانم میخواد از کانادا ایفون ۵ لاک بگیره و از من سوال کرده مشکلی نیست از چه اپراتوری بگیرم که انلاک کردنش راحت باشه ! انلاک کردنش به چه صورت هست ! و ....

ممنون میشم دوستان یه راهنمایی کوچیکی بکنن که من به این دوستم بگم .... با تشکر وقت بخیر .
                      آنلاک میشه ولی تا دوسال از اون حسابی که مشخص کردید پول اپراتور کم میشه.
                      از این سرویس میتونید آیفونتون رو آنلاک قانونی کنید.
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread79205.html
                      لینک مستقیم سایدیا استور
                      http://www.cydiastore.ir/unlock.html
                      ویرایش توسط mr.apple : https://i-phone.ir/forums/member/106077-mr-apple در ساعت 11-02-2013, 09:43 PM

نظر

• سلام خسته نباشید
                        ببخشید میدونم سوالم تکراریه ولی درمورد انلاک کردن ایفون از کانادا نگفتین کدوم اپراتور بهتره؟

نظر

• آقا یه سوال دنبال یه قاب شیشه ای می گردم تو بازار فقط اوزاکی هست بقیه شون مات هستن بعد اوزاکی تو پایتخت 120 بود تو علاالدین یه جا می ده 65000 یه جا می گه 85000 قیمت اصلش چنده و چه جوری می شه اصلش رو از غیر اصل تشخیص داد ؟

نظر

• آقا منظور از اینکه قاب جا میندازه چیه ؟ کجاها جا میندازه ؟ بعد چجوری میشه از جا انداختنش جلوگیری کرد ؟

نظر

• سلام
                              قصد خرید یه ایفون 5 مشکی رو دارم و چند تایی سوال دارم ممنون میشم به ترتیب جواب بدین.
                              1.از رنگ مشکی گوشی خوشم میاد اما رنگ پریدگیش نگرانم کرده!!تو ذوق نزنه بد یه مدت!! بامپر بگیرم خود بامپر خط نمیندازه؟؟و اینکه می ارزه منی که مشکی دوست دارم سر این موضوع برم سفید بگیرم؟؟
                              2.اینکه تشخیص بدم گوشی لاک هست یا انلاک رو یه جا خوندم اگه iccid پشت جعبه ننوشته بود یعنی انلاک.درسته؟؟و راه دیگه ای هست تشخیص بدم؟
                              3.چرا میگن پارت نامبر usa بهتره؟و از کجا میتونم زود تشخیص بدم واسه usa هست؟
                              4.الان جیلبرک انترد شده دیگه؟؟ این appsync چی؟؟ میشه کاری کردش؟
                              5.یه نکته که خیلیی برام مهمه:رنگ مشکی جای انگشت و لک پشت گوشی میندازه؟؟و جلوه ی بدی میده؟
                              و در اخر اگر نکته ای چیزی مونده که میتونه کمک کنه هنگام خرید بهش دقت کنم بگید.
                              ممنون
                              ویرایش توسط alexxx : https://i-phone.ir/forums/member/77490-alexxx در ساعت 12-02-2013, 06:22 PM

نظر

نوشته اصلی توسط alexxx نمایش پست ها
                                سلام
                                قصد خرید یه ایفون 5 مشکی رو دارم و چند تایی سوال دارم ممنون میشم به ترتیب جواب بدین.
                                1.از رنگ مشکی گوشی خوشم میاد اما رنگ پریدگیش نگرانم کرده!!تو ذوق نزنه بد یه مدت!! بامپر بگیرم خود بامپر خط نمیندازه؟؟و اینکه می ارزه منی که مشکی دوست دارم سر این موضوع برم سفید بگیرم؟؟
                                2.اینکه تشخیص بدم گوشی لاک هست یا انلاک رو یه جا خوندم اگه iccid پشت جعبه ننوشته بود یعنی انلاک.درسته؟؟و راه دیگه ای هست تشخیص بدم؟
                                3.چرا میگن پارت نامبر usa بهتره؟و از کجا میتونم زود تشخیص بدم واسه usa هست؟
                                4.الان جیلبرک انترد شده دیگه؟؟ این appsync چی؟؟ میشه کاری کردش؟
                                5.یه نکته که خیلیی برام مهمه:رنگ مشکی جای انگشت و لک پشت گوشی میندازه؟؟و جلوه ی بدی میده؟
                                و در اخر اگر نکته ای چیزی مونده که میتونه کمک کنه هنگام خرید بهش دقت کنم بگید.
                                ممنون
                                فرشاد تو اي؟
                                مشكي مشكل رنگ پريدگي داره.بامپر خوب يا كيس خوب خط نميندازه
                                پارت نامبر ها باهم فرقي ندارن و lla ماله امريكاس
                                جيلبريك انتترد اومده و اپسينك اي اوس ٥ رو اينم مار ميكنه.
                                رنگ مشكي عاليه ولي يكم مشكل داره دوراش
                                ولي خوب مشكي دوس ذاري مشكيشو بگير
                                سفيدش كه از دوريا از همون نزديكم شبيه ٤ و ٤ اس هس
                                انلاك فكتوري يا بعدا انلاك شدن مهم نيس مهم اينهكه انتن بده و اس ام اس هات برن و درةل سيمكارت كار كنه!
                                مشكي بخر
                                ویرایش توسط Iphone :-) : https://i-phone.ir/forums/member/109045-iphone در ساعت 12-02-2013, 06:38 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X