اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ammarha نمایش پست ها
    نه هيچ فرقي نداره گوشي اك و پلمپ هست؟
    والله داداش 4 ماخ استفاده شده میخوام بفرستمش آمریکا همونجا بفروشش منتها آنلاک دائم شده پس قیمتش همون قیمت اصلی هست داداش؟

نظر

• نوشته اصلی توسط I-BAHRAM نمایش پست ها
      والله داداش 4 ماخ استفاده شده میخوام بفرستمش آمریکا همونجا بفروشش منتها آنلاک دائم شده پس قیمتش همون قیمت اصلی هست داداش؟
      بله اگه به صورت رسمي انلاك شده باشه قيمتش يا قيمت ايفون هاي تو بازار يكي هست

نظر

• با سلام خدمت دوستان عزیز. من چند تا سوال داشتم که امیدوارم پاسخ کامل و اطلاعات مفیدی به دست بیارم.
        گوشی آیفون 5 در چند ورژن یا نسخه یا مدلهای مختلف به بازار اومده؟ cdma و lte چیست و چه طوری میشه هنگام خرید تشخیص داد که اینها در گوشی خریداری شده هس یا نه؟ فرق استفاده از مدلهای مختلف برای ایرانیها چه تفاوتی از نظر کاربرد داره؟ اگه میشه در مورد مدلهای a1428و a1429 کمی توضیح بدید و اینکه کدوم یک در ایران موجود هست و کاربرد داره؟
        با تشکر از زحمات شما.

نظر

• سلامی مجدد
          iccid چی هست ؟؟ ک فروش بدون iccid دارند ؟؟؟
          در کل تفاوت نسخه های موجود 5 رو بگید قصد خرید دارم پلیز هلپپپ

نظر

• نوشته اصلی توسط robott نمایش پست ها
            سلامی مجدد
            iccid چی هست ؟؟ ک فروش بدون iccid دارند ؟؟؟
            در کل تفاوت نسخه های موجود 5 رو بگید قصد خرید دارم پلیز هلپپپ
            Iccid اكدي هست كه يسري اطلاعت از اپراتوري كه گوشي رو با قرار داد اپل لاك كرده نشون ميدهو ميتونيد با پرداخت هزينه به صورت قانوني انلاك كنيو و از هر سيمي كه ميخايد استفاده كنيد در كل iccidرو اگه گوشي داشته باشه و و انلاك نشده باشه سيم كارت هاي ايران روش جواب نميده

نظر

• تشکر دوست عزیز،

تفاوت ایفن gold با بقیه مدلها چیست ؟؟ که مقداری ارزون تر هست ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط robott نمایش پست ها
                تشکر دوست عزیز،

تفاوت ایفن gold با بقیه مدلها چیست ؟؟ که مقداری ارزون تر هست ؟؟؟
                خواهش ميكنم دوست عزيز
                گلد كه به معناي طلايي هست كه من تا اونجايي كه اطلاع دارم ايفون٥گلد حدود٣مليون تومن هست نديدم ارزون تر باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
                ویرایش توسط ammarha : https://i-phone.ir/forums/member/113444-ammarha در ساعت 19-09-2013, 06:46 PM

نظر

• با سلام.
                  تو سری جدید ساخت آیفون 5 برنامه ی بخصوصی نصب کردن به گوشی؟ یه امکانی جدید یا نرم افزاری جدید که تو سری ساخت اول نبوده باشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط leylamir نمایش پست ها
                    با سلام.
                    تو سری جدید ساخت آیفون 5 برنامه ی بخصوصی نصب کردن به گوشی؟ یه امکانی جدید یا نرم افزاری جدید که تو سری ساخت اول نبوده باشه؟
                    میشه بیشتر توضیح بدین عزیز

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط leylamir نمایش پست ها
                    با سلام.
                    ویرایش توسط jahandideh : https://i-phone.ir/forums/member/58720-jahandideh در ساعت 21-09-2013, 05:11 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

نه از نرم افزاري هيچ فرقي نداره فقط تو رنگ مشكيش سري دومي ها ريزش رنگ ندارن سري اولي ايفون٥مشكي ريزش رنگ داشت

نظر

• ایفون 5 بله میریزه عزیز

نظر

خواهش ميكنم دوست عزيز
                          گلد كه به معناي طلايي هست كه من تا اونجايي كه اطلاع دارم ايفون٥گلد حدود٣مليون تومن هست نديدم ارزون تر باشه

3 میلیون کجا گلد میدن عزیز من ؟

گلد فیک خواستی اره ولی اصل گلد الان دور و برای 15 میلیون آب میخوره

نظر

• نوشته اصلی توسط MoonMac نمایش پست ها
                            3 میلیون کجا گلد میدن عزیز من ؟

گلد فیک خواستی اره ولی اصل گلد الان دور و برای 15 میلیون آب میخوره
                            تو علائدن طبقه پايين قاب گلد ميندازم روگوشي ولي خوب معلومه كه گلد خالص نيس

نظر

• نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

والا منم زیاد متوجه نشدم. فروشنده گف تو یه سری از iPhone 5 ها این برنامه هس. دقیق توضیح نداد چیه.

نظر

Iccid اكدي هست كه يسري اطلاعت از اپراتوري كه گوشي رو با قرار داد اپل لاك كرده نشون ميدهو ميتونيد با پرداخت هزينه به صورت قانوني انلاك كنيو و از هر سيمي كه ميخايد استفاده كنيد در كل iccidرو اگه گوشي داشته باشه و و انلاك نشده باشه سيم كارت هاي ايران روش جواب نميده
                                این iccid رو از کجا میشه فهمید که داره یا نداره ؟ مشخصه خاصی داره ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X