اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان واسه تشخیص آنلاک فکتوری بودن گوشی اون کد iccid که گفتید روی جعبه نباید باشه یک کد دیگه ای رو قاب پشت گوشی هست نوشته ic اون هم نباید پشت قاب گوشی نوشته شده باشه؟؟یا اینکه این ربطی به آنلاک فکتوری بودن گوشی نداره؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ardavanj نمایش پست ها
      سلام دوستان.من چند روز دیگه میخوام ایفون 5 بگیرم.الان توی فروم ها گشتم ولی گیج شدم.اگه میشه یه راهنمایی کلی بکنید که من از کجا بفهمم قبل از باز کردن جعبه که ایفون انلاک هست یا نه؟من کلا گیج شدم.بعصی ها میگن جدیدا هیچ فرقی ندارند و همه کار میکنن با سیم کارت ایران.مثه اینکه بعضی ها هم که لاک هستن باز میکنن انلاک میکنن! و... .من در این زمینه ها خیلی وسواس دارم.چون بالاخره ادم داره 2 ملیون و خورده ای پول میده که کم پولی نیست.چرا باید پول رو برای یه گوشی لاک که انلاکش کردن بدم؟کلا اگه لطف کنید توضیح بدید چطوری قبل از باز کردن جعبه اولا بفهمم که اکبند هست و قبلا باز نشده 2.اینکه انلاک واقعی باشه و هیچ دوز و کلکی توش نباشه:d مرسی
      سلام به همگی
      منم به مثل همین آقا قصد خرید IPHONE 5 دارم. البته من خیلی بی تجربه ترم چون تا حالا اصلا سمت محصولات Apple نرفتم. اگه بتونین این چندتا سوال رو پاسخ بدین ممنون میشم
      چجوری بفهمیم که جعبه قبلا باز نشده؟
      ججوری بفهمیم که گوشی آنلاک فکتوری هست و قبلا آنلاک نشده؟
      اگه با این اوصاف متوجه بشیم که گوشی آنلاک فکتوری و آکبند هست ، به نظرتون فرقی بین پارت نامبرهای مختلف وجود داره؟ اینکه میگن پارت نامبر آمریکا از همه بهتره درسته؟

دوستان این جک سیمکارت که در موردش بحث میکردین چیه؟ یه قطعه جدا هست تا تو خود گوشی قسمت سیمکارتش قرار داره؟

ببخشید اگه خیلی سوالام مبتدیانه بود
      پیشاپیش متشکرم
      ویرایش توسط M.F.N : https://i-phone.ir/forums/member/41832-m-f-n در ساعت 30-06-2013, 01:27 AM

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

نوشته اصلی توسط M.F.N نمایش پست ها
        سلام به همگی
        منم به مثل همین آقا قصد خرید IPHONE 5 دارم. البته من خیلی بی تجربه ترم چون تا حالا اصلا سمت محصولات Apple نرفتم. اگه بتونین این چندتا سوال رو پاسخ بدین ممنون میشم
        چجوری بفهمیم که جعبه قبلا باز نشده؟
        اگه با این اوصاف متوجه بشیم که گوشی آنلاک فکتوری و آکبند هست ، به نظرتون فرقی بین پارت نامبرهای مختلف وجود داره؟ اینکه میگن پارت نامبر آمریکا از همه بهتره درسته؟

دوستان این جک سیمکارت که در موردش بحث میکردین چیه؟ یه قطعه جدا هست تا تو خود گوشی قسمت سیمکارتش قرار داره؟

ببخشید اگه خیلی سوالام مبتدیانه بود
        پیشاپیش متشکرم
        در مورد نحوه بسته بندي و آكبند و آنلاك فكتوري و پارت نامبرهاي مختلف، يه جستجو تو انجمن كنيد پيدا ميشه، دوستان قبلن زحمت كشيدن و تاپيك هايي با همين نام زدن كه بگردين به راحتي پيدا ميكنين. جك سيم كارت هم سوزني هست كه در دفترچه راهنماي بسته وجود داره و با اون ميتونيد سيم كارت دستگاه رو خارج كنيد. اصلن هم چيز خاصي نيست و با يه سنجاق هم ميشه اينكار رو انجام داد.
        پارت نامبرها با هم هيچ تفاوتي ندارن و اينكه ميگن پارت امارات نگيريد و از اين حرفا، همش بي ربطه. مال من پارت امارات هست (از شركت اتصالات دبي گرفتم) هيچ موووشكلي هم نداره. فقط فيس تايم نداره كه به نظر من اسكايپ خودمون ١٠٠٠ درجه از فيس تايم بهتر و راحت تره.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
        ویرایش توسط m.raha : https://i-phone.ir/forums/ در ساعت 30-06-2013, 01:59 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط m.raha نمایش پست ها
          در مورد نحوه بسته بندي و آكبند و آنلاك فكتوري و پارت نامبرهاي مختلف، يه جستجو تو انجمن كنيد پيدا ميشه، دوستان قبلن زحمت كشيدن و تاپيك هايي با همين نام زدن كه بگردين به راحتي پيدا ميكنين. جك سيم كارت هم سوزني هست كه در دفترچه راهنماي بسته وجود داره و با اون ميتونيد سيم كارت دستگاه رو خارج كنيد. اصلن هم چيز خاصي نيست و با يه سنجاق هم ميشه اينكار رو انجام داد.
          پارت نامبرها با هم هيچ تفاوتي ندارن و اينكه ميگن پارت امارات نگيريد و از اين حرفا، همش بي ربطه. مال من پارت امارات هست (از شركت اتصالات دبي گرفتم) هيچ موووشكلي هم نداره. فقط فيس تايم نداره كه به نظر من اسكايپ خودمون ١٠٠٠ درجه از فيس تايم بهتر و راحت تره.

ممنون بابت توضیحات
          قبل از اینکه اینجا سوال کنم گشتم، نه اینجا چندتا فروم دیگه رو هم گشتم ولی تاپیک مرجعی در مورد نکات قبل از خرید پیدا نکردم.
          با توضیحاتی که شما دادی فقط همین 2 تا سوال اول میمونه که اگه شما یا یکی دیگه از دوستان پاسخ بدن خیلی ممنون میشم
          چجوری بفهمیم که جعبه قبلا باز نشده و آکبنده آکبنده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط M.F.N نمایش پست ها
            ممنون بابت توضیحات
            قبل از اینکه اینجا سوال کنم گشتم، نه اینجا چندتا فروم دیگه رو هم گشتم ولی تاپیک مرجعی در مورد نکات قبل از خرید پیدا نکردم.
            با توضیحاتی که شما دادی فقط همین 2 تا سوال اول میمونه که اگه شما یا یکی دیگه از دوستان پاسخ بدن خیلی ممنون میشم
            چجوری بفهمیم که جعبه قبلا باز نشده و آکبنده آکبنده؟
            یک سری به این تاپیک بزن تمام مشکلاتت حل میشه http://www.i-phone.ir/forums/thread77387.html من فکر کنم اطلاعاتی که در این تاپیک در مورد خرید آیفون موجود نظیرش نه تنها تو هیچ انجمنی دیگه بلکه در مورد هیچ گوشی دیگری نیست حتی سامسونگ که اینقدر تبلیغات داره من به شخصه تا حالا تو هیچ جا نکات کلیدی به اندازه این تاپیک ندیدم.واقعا دست کاربر عزیز iAhmad درد نکنه.
            ویرایش توسط 256reza : https://i-phone.ir/forums/member/103949-256reza در ساعت 30-06-2013, 03:13 PM

نظر

• سلام
              دوستان 2 تا سوال چشت جعبه گوشی iccid هستش و طبق مطالب سایت این گوشی نباید انلاک فگتوری باشه! ولی من گوشی رو که روشن کردم دیدم که اکتیو هستش ولی iccid تو خود گوشی نداره! حالا من به جعبه اعتماد کنم با اطلاعات خود گوشی؟!

فرض رو بر این می گیریم که گوشیم آنلاک شده توسط اپراتور هست و اگه من ازش استفاده کنم ممکنه چه مشکلی برام پیش بیاد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط rrezaa نمایش پست ها
                سلام
                دوستان 2 تا سوال چشت جعبه گوشی iccid هستش و طبق مطالب سایت این گوشی نباید انلاک فگتوری باشه! ولی من گوشی رو که روشن کردم دیدم که اکتیو هستش ولی iccid تو خود گوشی نداره! حالا من به جعبه اعتماد کنم با اطلاعات خود گوشی؟!

فرض رو بر این می گیریم که گوشیم آنلاک شده توسط اپراتور هست و اگه من ازش استفاده کنم ممکنه چه مشکلی برام پیش بیاد؟
                نه اصولا مشكلي پيش نمياد در صورت انلاك شدن
                برا منم داخل گوشي تو قسمت تنظيمات iccid هست ولي پشت جعبه نيس!
                بنظرم امه پشت جعبه بوده باشه مبني بر لاك اپراتور بودنه!

✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
                شادماني همه جا پشت در است
                در گشودن هنر است
                🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

نظر

• نوشته اصلی توسط safajafari نمایش پست ها
                  5 سوزن نداره اصلا.

كي گفته؟؟؟؟؟؟
                  من داشتم فقط اونايي كه لاك اپراتورن ندارن!

✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
                  در گشودن هنر است
                  🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

نظر

• [QUOTE=256reza;863925]دوستان این کد iccid که در تاپیک نکات حائز اهمیت جهت خرید آیفون ذکر شده به منظور اینکه آیفون آنلاک فکتوری باشه تو تنظیمات setting<about هم نباید باشه یا اینکه فقط پشت کارتن دیوایس نباید قید شده باشه؟؟

دوستان اين قسمت سوال دوستمون برا منم سوال شده اگه ميدونين ممنون ميشم مارو از نگراني خلاص كنين!

✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
                    در گشودن هنر است
                    🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

نظر

• نوشته اصلی توسط iaraz نمایش پست ها
                      نه اصولا مشكلي پيش نمياد در صورت انلاك شدن
                      برا منم داخل گوشي تو قسمت تنظيمات iccid هست ولي پشت جعبه نيس!
                      بنظرم امه پشت جعبه بوده باشه مبني بر لاك اپراتور بودنه!

✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
                      در گشودن هنر است
                      �������������������������������������������������� ����������������������
                      آخه الان وصعبت من بر عکسه کاملاً!
                      پشت جعبه هست تو گوشی نیست واسه همین من سوال کردم!
                      تو گوشی آنلاک فکتوری نشون میده یعنی iccid نداره!

- - - - - - - - - -
                      ویرایش توسط RRezAA : https://i-phone.ir/forums/member/59883-rrezaa در ساعت 02-07-2013, 11:48 PM

نظر

• آخر من نفهمیدم تو خود گوشیsetting گوشی کد iccid باشه گوشی لاک بوده یا آنلاک فکتوری خواهشا یکی از اساتید نظر بده؟؟؟

نظر

• برا منم پشت جعبه نيس ولي داخل تنظيمات هستش!

✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
                          در گشودن هنر است
                          🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

نظر

• من اين ايفون ٥ رو كه الان دارم پيغام ميدم پيش فروشنده چك كردم و ديدم كه اصلا اكتيو نشده بود و بعد انداختن سيم كارت من اكتيو شد!
                            با در نظر گرفتن مورد بالا بنظرم لاك ، انلاك شده رو ميشه رد كرد!
                            نميدونم شايد اساتيد امر بهتر بتونن راهنمايي كنن.

✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
                            در گشودن هنر است
                            🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

نظر

• نوشته اصلی توسط 256reza نمایش پست ها
                              آخر من نفهمیدم تو خود گوشیsetting گوشی کد iccid باشه گوشی لاک بوده یا آنلاک فکتوری خواهشا یکی از اساتید نظر بده؟؟؟
                              هم در لاک و هم در آنلاک اصلی کد iccid در تنظیمات وجود داره. فقط در پشت باکس آیفون آنلاک اصلی کد iccid درج نشده.
                              بهترین راه، چک کردن مشخصات پشت باکس با پشت آیفون و تنظیمات است.

نظر

• من هفته پیش آیفونم رو از Apple Retail Store ABQ گرفتم و در تنظیمات دستگاه ICCID داره ولی پشت دستگاه خیر. نگران نباشید اگر فقط در ستینگ هست گوشی آنلاک فکتوری هست.

نظر

صبر کنید ..
                                X