اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط farzad_sh نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    دیروز من رفتم یک آیفون 5 بگیرم خلاصه بعد از گشت و گذار کامل یک جای معتبر رو برای خرید انتخاب کردم و گوشی رو خریدم و تمام نکاتی هم که توی سایت گفته شده بود مثل پلمپ تی شکل ، نداشتن iccid و ... رو چک کردم درست بود فقط وقتی شماره سریالشو برای اکتیو نبودن ، میزدم توی اینترنت گوشی خودم از شانس بدم سایت اپل جواب نمیداد به فروشنده هم گفتم سریالشو بزنه گفت نمیخواد معتبره خلاصه خریدیدم برچسب زد قاب انداخت و شانس همون موقع سایت جواب داد و نشون میداد که گوشی قبلا اکتیو شده با هزار دعوا با فروشنده پس دادمش ولی میگفت تموم گوشی ها همینطوره و بیرون از کشور باز و اکتیو میشه ! به نظر شما کار درستی کردم پس دادم یا فروشنده راست میگفت . ممنون
    خير دوست عزيز. هيچ گوشي خارج از كشور باز و اكتيو نميشه مگه اينكه قاچاقي آورده بشه.
    بنده خودم آيفون ٥ پارت امارات مرتب از دبي ميارم و همون لحظه خريد اكتيو ميكنيم ميديم دست مشتري.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

• سلام . ممنون ميشم راهنماييم كنيد . ميخوام اپل 5 بگيرم . اما سر آنلاك فكتوري و لاك موندم . حتي انگار انلاك هم دو نوعه : آنلاك فكتوري و لاك هايي كه قانوني آنلاك شده . كدوم بهتره ؟ بايد به چيا دقت كنم تا بفهمم ؟ ممنون ميشم كامل توضيح بدين . در ضمن اين مدل 1428 و مدل 1429 چه فرقي داره و كدوم بهتره؟ در اخر اگه ميشه يه پارت نامبر كامل كه تو بازار باشه بهم بدين كه از روي اون بخرم.

نظر

• اين فعال بودن و نبودن رو هم برام توضيح بديد لطفا . چه كدي از گوشي رو بايد تو چه سايتي بزنم و چي بايد جواب بگيرم؟ ممنون ميشم اين رو كامل بگيد چون هيچ ذهنيتي ندارم . سپاسگذارم

نظر

• نوشته اصلی توسط samand2000 نمایش پست ها
          سلام . ممنون ميشم راهنماييم كنيد . ميخوام اپل 5 بگيرم . اما سر آنلاك فكتوري و لاك موندم . حتي انگار انلاك هم دو نوعه : آنلاك فكتوري و لاك هايي كه قانوني آنلاك شده . كدوم بهتره ؟ بايد به چيا دقت كنم تا بفهمم ؟ ممنون ميشم كامل توضيح بدين . در ضمن اين مدل 1428 و مدل 1429 چه فرقي داره و كدوم بهتره؟ در اخر اگه ميشه يه پارت نامبر كامل كه تو بازار باشه بهم بدين كه از روي اون بخرم.
          نوشته اصلی توسط samand2000 نمایش پست ها
          اين فعال بودن و نبودن رو هم برام توضيح بديد لطفا . چه كدي از گوشي رو بايد تو چه سايتي بزنم و چي بايد جواب بگيرم؟ ممنون ميشم اين رو كامل بگيد چون هيچ ذهنيتي ندارم . سپاسگذارم
          فرقي بين انلاك ها و لاك هايي كه انلاك شدند(به صورت رسمي)نيست!
          اينو مطالعه كنيد:
          http://www.i-phone.ir/forums/thread77387.html

نظر

• ممنون كلي اطلاعاتم زياد شد . فقط يه سوال ؟ توي ايفون 5 . مدل 1428 و مدل 1429 چه فرقي داره و كدوم بهتره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed kh نمایش پست ها
              ممنون كلي اطلاعاتم زياد شد . فقط يه سوال ؟ توي ايفون 5 . مدل 1428 و مدل 1429 چه فرقي داره و كدوم بهتره؟
              اگه اشتباه نکنم:
              1428 لاکند!
              1429 آنلاک.

نظر

• نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
                اگه اشتباه نکنم:
                1428 لاکند!
                1429 آنلاک.
                مدل 1428 gsm هست ، اما 1429 cdma هست و واسه اولین بار ، مدل های cdma هم سیمکارت میخورن و آنلاک هم هستن . من خودم دارم استفاده میکنم ازش ...

متنهای باید پارت نامبر رو چک کنید

نظر

• خب چك كنم كه چي بشه ؟ شرمنده اگه سوالم مبتديانس؟ و نگفتين كدوم بهتره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed kh نمایش پست ها
                    خب چك كنم كه چي بشه ؟ شرمنده اگه سوالم مبتديانس؟ و نگفتين كدوم بهتره؟
                    فرقي نداره دوسته عزيز
                    ولي اگه از اول آنلاك بخريد،شايد خيالتون بيشتر راحت باشه!(براي اطمينان نسبت به باز شدن جعبه از قبل براي آنلاك كردن و{لاك ها}...)
                    ویرایش توسط sega : https://i-phone.ir/forums/member/60564-sega در ساعت 13-07-2013, 10:32 PM

نظر

• نه مال من 1429 هست و CDMA از ورايزن وايرلس ... حتي وقتي tray sim رو درآوردم كه سيم جا بزنم سيم كارت ورايزن توش بود

اما لاك نبود ... شماره IMEI گوشي از اپراتور خريداري شده بود و گوشي هم سلفون T بود ... با هيچ سيم كارتي هم مشكل نداره ..

فرقي هم ندارن ... من خودم خيلي تو نت گشتم اما تنها فرقي كه دارن براي كاربران خارجي هست كه بعدها كه بخوان اپراتور عوض كنند ممكنه CDMA ساپورت نكنه كه تو ايران اين مشكل نيست و همه رو ساپورت مي كنه
                      ویرایش توسط miladica2002 : https://i-phone.ir/forums/member/6224-miladica2002 در ساعت 13-07-2013, 11:01 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط miladica2002 نمایش پست ها
                        نه مال من 1429 هست و CDMA از ورايزن وايرلس ... حتي وقتي tray sim رو درآوردم كه سيم جا بزنم سيم كارت ورايزن توش بود

اما لاك نبود ... شماره IMEI گوشي از اپراتور خريداري شده بود و گوشي هم سلفون T بود ... با هيچ سيم كارتي هم مشكل نداره ..

فرقي هم ندارن ... من خودم خيلي تو نت گشتم اما تنها فرقي كه دارن براي كاربران خارجي هست كه بعدها كه بخوان اپراتور عوض كنند ممكنه CDMA ساپورت نكنه كه تو ايران اين مشكل نيست و همه رو ساپورت مي كنه
                        تو ايران cdma و gsm فرقي با هم ندارن، اما تو اروپا و امريكا، cdma بهتر و كاربردي تر و جديدتر هست.
                        واسه همينم اپل از امسال ساخت ديوايس هاي صرفاً gsm رو متوقف كرده و بيشتر تمركز كرده رو باندهاي cdma و 4g و lte.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

• دو دوست عزيز . سپاسگذارم كه راهنماييم كردين

نظر

• من با ایفون خودم از 25pp برنامه ریختم و اومد ولی واسه یه ایفون دیگه کرش میکنه.چرا؟

نظر

• آقا به نظر من Tongbu بهتره ... چون نرم افزار PC اش هم شما رو عملا از کار با آیتونز راحت می کنه ... مدیریت گوشی با این برنامه خیلی راحته همه برنامه ها و بازیهای جدید رو هم داره (البته نسبت به 25PP خیلی کمتره قبول دارم) ... اما خدایی خوبه .. اونم امتحان کن

نظر

• سلام دوستان
                                یه سوال
                                آیا الان وقت خوبیه برای خرید 5
                                یا صبر کنم چند ماه برای 5s؟؟؟؟؟؟؟؟
                                الان 4 دارم
                                با تشکر

نظر

صبر کنید ..
                                X