اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 4s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شما لینک موزیک یا ویدیو را کپی کنید و در قسمت آدرس بار idownloader کپی کنید و بعد شروع به دانلود می شود. برای بر داشتن دانلود های انجام شده با iTunes به قسمت apps پایین idownloader باز کنید و فایل های دانلودی را استخراج کنید.

Sent from my iPhone  using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
      شما لینک موزیک یا ویدیو را کپی کنید و در قسمت آدرس بار idownloader کپی کنید و بعد شروع به دانلود می شود. برای بر داشتن دانلود های انجام شده با iTunes به قسمت apps پایین idownloader باز کنید و فایل های دانلودی را استخراج کنید.

دوست عزیز موقع کپی لینک تو قسمت دانلودس علامت + که میزنی تو صفحه add download که باز میشه آدرس که تو download link paste میکنم بعد done که میزنم ارور unsupported URL میده ؟مشکل از کجاست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط 256reza نمایش پست ها
        دوست عزیز موقع کپی لینک تو قسمت دانلودس علامت + که میزنی تو صفحه add download که باز میشه آدرس که تو download link paste میکنم بعد done که میزنم ارور unsupported URL میده ؟مشکل از کجاست؟
        ممکن هست فایل دانلودی شما خراب باشد! من چند سال هست از این برنامه استفاده می کنم و مشکلی ندارد.

نظر

• فیس تایم و آیمسج فعال نمیشه. waiting for activation هست میشه کار باهاشون ولی با شماره تلفن فعال ( رایتل ) نمیشه.
          برای فعال کردن تماس از طریق مک این لازمه فعال باشه درسته؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hossein_cullen نمایش پست ها
            فیس تایم و آیمسج فعال نمیشه. waiting for activation هست میشه کار باهاشون ولی با شماره تلفن فعال ( رایتل ) نمیشه.
            برای فعال کردن تماس از طریق مک این لازمه فعال باشه درسته؟
            فیس تایم و Imassage دیگر با شماره تلفن هیچ اپراتوری فعال نمی شود ! قبلا با ایرانسل می شد که دیگر کار نمی کند.
            خیر ، نیاز نیست.

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
              فیس تایم و Imassage دیگر با شماره تلفن هیچ اپراتوری فعال نمی شود ! قبلا با ایرانسل می شد که دیگر کار نمی کند.
              خیر ، نیاز نیست.

من هر کاری میکنم نمیشه تماس برقرار کرد، iphone cellular call هم در آیفون و هم در مک فعاله

نظر

• سلام
                شارژ کردن ایفون با شارژ ایپد مشکلی داره برا باتری ایفون؟
                میشه همیشه اینکارو کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aker نمایش پست ها
                  سلام
                  میشه همیشه اینکارو کرد؟
                  دفعات کم فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه. اما پیشنهاد میکنم طولانی مدت اینکارو انجام ندید

نظر

• نوشته اصلی توسط aker نمایش پست ها
                    سلام
                    میشه همیشه اینکارو کرد؟
                    هیچ مشکلی نداره.اپل اعلام کرده خودش.راحت استفاده کن...

نظر

• سلام.
                      من گوشیم 4s هست ای او اس 6 و جیلبریک هست.اما هرچی برنامه که با جیلبریک بود رو پاک کردم و با اپل ایدیه خودم برنامه نصب می کردم و ایکون سی دیا رو هم مستقیم از صفحه با لرزش پاک کردم الان می خواهم ای او اس 8 رو نصب کنم . به نظر شما مستقیم از قسمت ستینگ و سافتور دانلود و نصب بکنم یا اول گوشی رو ریستور بکنم؟
                      بعد اگر ریستور کنم باید از طریق ایتیونز و کابل گوشیم رو اپدیت بکنم؟ یا میتونم گوشیم رو فقط با ایتیونز ریستور کنم بعد از طریق ستینگ گوشیم وارد بشم و اپ دیت کنم؟
                      خواهش میکنم جواب بدین از هرکس سوال می کنم پاسخ های مختلفی میدن.

نظر

• نوشته اصلی توسط 123ELHAM نمایش پست ها
                        سلام.
                        من گوشیم 4s هست ای او اس 6 و جیلبریک هست.اما هرچی برنامه که با جیلبریک بود رو پاک کردم و با اپل ایدیه خودم برنامه نصب می کردم و ایکون سی دیا رو هم مستقیم از صفحه با لرزش پاک کردم الان می خواهم ای او اس 8 رو نصب کنم . به نظر شما مستقیم از قسمت ستینگ و سافتور دانلود و نصب بکنم یا اول گوشی رو ریستور بکنم؟
                        بعد اگر ریستور کنم باید از طریق ایتیونز و کابل گوشیم رو اپدیت بکنم؟ یا میتونم گوشیم رو فقط با ایتیونز ریستور کنم بعد از طریق ستینگ گوشیم وارد بشم و اپ دیت کنم؟
                        شما ۸.۱ رو دانلود کن و با کامپیوتر ریستور کن!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• با چی دانلود کنم ؟ با گوشی ؟ اگر ریستور کنم که پاک میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط 123ELHAM نمایش پست ها
                            سلام.
                            دوست عزیز ios 8 بسته شده است . شما آخرین ورژن 8.1 را بگیرید به dfu ببرید و سپس با آیتونز ریستور کنید.
                            دیوایس جیلبریک را نمی شود آپدیت کرد ، اگر آپدیت کنید دیگر بالا نمی آید و مجبور به ریستور می شوید.

نظر

• dokmeye sleep/wake am kharab shode va gir karde .hatman bayad dfu konam ??ozr mikham ke enghadr soal mikonam

نظر

• چرا اوضاع باطریش اینجوریه آخه.........، حین پول جمع کردن واسه خریدش آدم اینارو میخونه مردد میشه اصا.......، الان آیفون ۴ من که دیگه بعد ۵ سال ترکیده محسوب میشه ، بزرگترین مشکلم باهاش باطریشه ، ۶ هم اینجوری باشه که دیگه هیچی........

دوستان اینترنت ۳جی ، واتس اپ همیشه باز و.......و یکمم بازی ، چقد دووم میاره؟

نظر

صبر کنید ..
                                X