اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 4s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hamidpo
    سلام
    من گوشی ۴اس داشتم فروختم ولی بکاب گرفتم الا ایفون ۶ خریدم میخواستم بکابی که از ۴اس گرفتم
    برگردونم به۶ که نمیشه ایا امکان نگاه کردن مخاطبین در لب تاب وجود دارد
    سلام دوست من چرا نشه؟؟
    بله هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان سلام . من گوشی رو میزنم به شارژ هر یک درصد که شارژ میشه خاموش روشن میشه !! میتونه مشکل از شارژر باشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad_k نمایش پست ها
        دوستان سلام . من گوشی رو میزنم به شارژ هر یک درصد که شارژ میشه خاموش روشن میشه !! میتونه مشکل از شارژر باشه ؟
        سلام بله ممكنه باشه.با ي شارژر ديه امتحان كن اگر بازم اينطور شد ريستور كن گوشي رو

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad_k نمایش پست ها
          دوستان سلام . من گوشی رو میزنم به شارژ هر یک درصد که شارژ میشه خاموش روشن میشه !! میتونه مشکل از شارژر باشه ؟
          محمد جان این مشکل می تواند هم مریوط به شارژر و کابل شارژر باشد هم می تواند مشکل از دستگاه شما باشد. اگر مشکل از دستگاه بود اول ریستور کنید و در صورت حل نشدن مشکل می توانید به دفتر انجمن مراجعه نمایید تا قطعات مربوطه بررسی شود.
          www.i-phone.ir
          !Square the circle

تلگرام:
          ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
          صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

• نوشته اصلی توسط navid111 نمایش پست ها
            سلام بله ممكنه باشه.با ي شارژر ديه امتحان كن اگر بازم اينطور شد ريستور كن گوشي رو

ممنون . شارژر رو عوض کردم مشکل همچنان پابرجاست . میخوام ریستور کنم ببینم چی میشه . باز همینجا میگم که اگه کسی همین مشکل رو داشت بدونه چیکار کنه .

نظر

• سلام خدمت دوستان
              ببخشید یک سوال فنی
              گوشی یکی از همکارام 4s لاک هست
              گوشی را امریکا خریده به گفته خودش بعد دو سال میتونسته انلاک کنه اما برگشته ایران
              به هر حال
              مشخصات کامل طبق عکس های پیوست خدمتتون ارسال کردم
              البته ورژن ios را به 8 اپدیت کردن

میشه لطف بفرمایید بگید چه طوری با این مشخصات انلاکش کنم (اسون ترین و بی دردسرترین)
              و یک مشکل دیگه هم که داره اینه که وای فای روشن نمیشه
              پیشاپیش از راهنمایی دوستان سپساسگزارم

- - - - - - - - - -

سلام خدمت دوستان
              ببخشید یک سوال فنی
              گوشی یکی از همکارام 4s لاک هست
              گوشی را امریکا خریده به گفته خودش بعد دو سال میتونسته انلاک کنه اما برگشته ایران
              به هر حال
              مشخصات کامل طبق عکس های پیوست خدمتتون ارسال کردم
              البته ورژن ios را به 8 اپدیت کردن

میشه لطف بفرمایید بگید چه طوری با این مشخصات انلاکش کنم (اسون ترین و بی دردسرترین)
              و یک مشکل دیگه هم که داره اینه که وای فای روشن نمیشه
              پیشاپیش از راهنمایی دوستان سپساسگزارم

نظر

• سلام دوسته عزيز.٣٠٠-٤٠٠ تومن هزينه انلاكش ه. پيشنهاد ميكنم يه گوشي تميز از همينجا بخريد. چون دردسر داره انلاك كردن.بايد بريد توو سايت پول به حساب بريزيد اونا بعد از يه هفته انلاك ميكنن گوشيتون رو.گوشي هاي امريكا هم هيش فرقي ندارن با بقيه.. ميتونيد همينجا يه دونه شو بخريد.موفق باشيد

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• ممنون از شما

یعنی هیچ راهی نداره که خودم انجام بدم!!!

نظر

• ويزا كارت يا حساب بين المللي داريد؟ به هر حال بايد يه مقدار پول رو واريز كنيد كه بتونيد انلاكش كنيد.اگه اشنا داريد خارج از كشور imei گوشيتون رو بش بديد و ازش درخواست كنيد كه براتون انلاكش كنه.يه هزينه ايي رو بايد پرداخت كنه. شما هم بريد به حسابش بريزيد

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• سلام
                      خسته نباشید
                      من به تازگی قصد خرید یک 4 اس رو داشتم
                      گفتم بپرسم تا کی از طرف اپل ساپورت میشه و اینکه یک 4 اس ممکنه چه نوع مشکلاتی در آینده برای من پیش بیاره
                      چه از نظر کمبودهای نرم افزاری و سخت افزاری
                      و چه کاربردهای دیگه؟
                      ممنونم

نظر

• با سلام. آیفون 4 اس با سیتم عامل ای او اس 6.1.2 جیلبریک شده

چند روزیه که زمانی گوشی رو به شارژ می زنم یهو آیکون شارژر بالای صفحه تغییر می کنه با اینکه گوشی هنوز کامل شارژ نشده و احساس می کنم زمانی شکل آیکون عوض می شه گوشی دیر تر شارژ می شه. در ضمن شارژ گوشی همون شارژر اصلیشه و فقط کابلش رو عوض کردم و مارک گیرفین گرفتم. به نظرتون دلیل این تغییر آیکون چی می تونه باشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mrhmix نمایش پست ها
                          با سلام. آیفون 4 اس با سیتم عامل ای او اس 6.1.2 جیلبریک شده

چند روزیه که زمانی گوشی رو به شارژ می زنم یهو آیکون شارژر بالای صفحه تغییر می کنه با اینکه گوشی هنوز کامل شارژ نشده و احساس می کنم زمانی شکل آیکون عوض می شه گوشی دیر تر شارژ می شه. در ضمن شارژ گوشی همون شارژر اصلیشه و فقط کابلش رو عوض کردم و مارک گیرفین گرفتم. به نظرتون دلیل این تغییر آیکون چی می تونه باشه؟

سلام دوست من.احتمالا توييكي نصب نكردي ك تحت تاثير اون باشه؟؟

نظر

• دوست من ایراد از تویکی هست که نصب کردید
                            ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• دوستان گرامی هیچ توبیک خاصی این چند روزه نصب نکردم. یک دفعه اینجوری شده

نظر

• نوشته اصلی توسط mrhmix نمایش پست ها
                                دوستان گرامی هیچ توبیک خاصی این چند روزه نصب نکردم. یک دفعه اینجوری شده
                                دوست من ي كار كن گوشي رو تو حالت safe mod ببر ببين درست ميشه

نظر

صبر کنید ..
                                X