اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 4s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فكر نكنم به ٩ بشه ديگه .به ٩.١ امتحان كنيد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• اخرین نسخه ایتونز دارم با اخرین ورژن ios بازم نشد

نظر

• نوشته اصلی توسط p.messi نمایش پست ها
        اخرین نسخه ایتونز دارم با اخرین ورژن ios بازم نشد
        ب نظر من ب ريكاوري مد ببر بعد اقدام كن ببين درست ميشه

نظر

• نوشته اصلی توسط navid111 نمایش پست ها
          ب نظر من ب ريكاوري مد ببر بعد اقدام كن ببين درست ميشه

نه اونجوري هم نشد

نظر

• دوستان کسی روی 4s
            آپدیت کرده به 9.2؟به نظرتون ارزش داره این کار رو بکنم؟ الان روی 7.0.4 هستم.

نظر

• اگه iphone 4 s تمیز باشه الان ارزش خرید داره ؟یا دیگه از رده خارجه ؟البته واسه یه ادم مسن میخام
              طراحی سایت اختصاصی
              طراحی اختصاصی سایت

نظر

• نوشته اصلی توسط raha1372 نمایش پست ها
                اگه iphone 4 s تمیز باشه الان ارزش خرید داره ؟یا دیگه از رده خارجه ؟البته واسه یه ادم مسن میخام
                طراحی سایت اختصاصی
                طراحی اختصاصی سایت
                بسته به هزینه ای که می دید به نظر من ارزش خرید داره
                من خودم که تمام امور روزانه رو باهاش انجام می دم و مشکلی هم ندارم
                یه دیوایس آیفون رو اصلا به بهترین آندرویدی‌ها نمیدم به شخصه

نظر

• با سلام خدمت دوستان گرامی
                  بنده ایفون 4 اس 16 گیگ دارم با ورژن ای او اس 6.1.2 و جیلبریک شده و قصد دارم سیستم عامل رو ارتقا بدم.

1. کدام ورژن آی او اس بهتر برای 4 اس جواب می دهد و مشکل باطری و افت سرعت ندارد؟
                  2. آیا جیلبریک می شود؟ (اگر ورژنی از ای او اس معرفی کنید که مناسب مدل گوشی باشد ولی جیلبریک هم نشود مشکلی نیست.)
                  3. بنده تا کنون فقط از ترس اینکه اگر آپدیت کنم اطلاعاتم از دست می روند این کار را نکردم، آیا اگر آپدیت کنم و مجدد جیلبریک کنم اس ام اس ها، شماره تلفن ها از بین می روند؟ (می دون حذف نمی شن اما من جیلبریک هستم آیا فرقی نداره؟)
                  4. از نرم افزار سیبچه و برنامه جی پی اس رهیار استفاده می کنم. در برنامه رهیار برای هر شهر کلی مکان را روی نقشه مشخص کردم اگر آپدیت کنم از بین می روند؟ (اصلی ترین سوالم اینه)

(هر بزرگواری لطف کنه جواب بده و به ترتیب شماره ای که برای سوالات قرار دادم لینک صفحه دانلود و آموزش مربوطه رو قرار بده ممنونش می شم و حتی اگر نیاز به هزینه باشه شماره کارتش رو برام پیام خصوصی کنه. ممنون)

نظر

• سلام ، طبق سیاست های اپل، شما تنها می تونی درحال حاضر فقط به 9.2 ریستور کنی (چون جیلبریک هستی ota نمیشه) اگه بکاپ بگیری اطلاعات پاک نمیشه-فعلاً هم جیلبریک نداره
                    بنده اصلاً توصیه به آپدیت نمی کنم، چون الآن روی بهترین ورژن هستید (از نظر سازگاری و زیبایی)

نظر

• نوشته اصلی توسط mrhmix نمایش پست ها
                      با سلام خدمت دوستان گرامی
                      بنده ایفون 4 اس 16 گیگ دارم با ورژن ای او اس 6.1.2 و جیلبریک شده و قصد دارم سیستم عامل رو ارتقا بدم.

2. آیا جیلبریک می شود؟ (اگر ورژنی از ای او اس معرفی کنید که مناسب مدل گوشی باشد ولی جیلبریک هم نشود مشکلی نیست.)
                      3. بنده تا کنون فقط از ترس اینکه اگر آپدیت کنم اطلاعاتم از دست می روند این کار را نکردم، آیا اگر آپدیت کنم و مجدد جیلبریک کنم اس ام اس ها، شماره تلفن ها از بین می روند؟ (می دون حذف نمی شن اما من جیلبریک هستم آیا فرقی نداره؟)
                      4. از نرم افزار سیبچه و برنامه جی پی اس رهیار استفاده می کنم. در برنامه رهیار برای هر شهر کلی مکان را روی نقشه مشخص کردم اگر آپدیت کنم از بین می روند؟ (اصلی ترین سوالم اینه)

(هر بزرگواری لطف کنه جواب بده و به ترتیب شماره ای که برای سوالات قرار دادم لینک صفحه دانلود و آموزش مربوطه رو قرار بده ممنونش می شم و حتی اگر نیاز به هزینه باشه شماره کارتش رو برام پیام خصوصی کنه. ممنون)
                      سلام

١-فقط ميتونيد به ios 9.2 اپديت كنيد.
                      ٢-ios 9.2 فعلا جيلبريك نميشه ولي شايد بعدا جيلبريك براش بياد.
                      ٣-شما اگه از گوشي بك اپ بگيري اس ام اس ها و مخاطبين و ... بر ميگردند ولي app هايي كه با خود گوشي دانلود كرده باشين توي ios9 ديگه توسط ايتونز بك اپ گرفته نميشه ازشون.
                      ٤-مورد اخر هم چون ايتونز از app هايي كه از سيبچه دانلود شدن بك اپ نميگيره اون مكان ها از بين ميرن.

نظر

• نوشته اصلی توسط mrhmix نمایش پست ها
                        با سلام خدمت دوستان گرامی

دوست عزیز اگه تو این ورژنی که هستی مشکلی نداری به نظر من آپدیت نکن
                        تو ورژن 9.2 دیگه این سرعتی که داریو نمیبینی !

نظر

• تمام برنامه هایی که از سیبچه گرفتی دیگه کار نمیکنند همین ورژن بمون این نظر منه داداش

نظر

• سلام دوستان
                            چند وقته که وقتی ایفون رو به کامپیوتر وصل میکنم تو ایتیونز یازده گیگا بایت رو مصرف شده نشون میده با رنگ زرد و به اسم (other) !!!
                            چیکار کنم ؟ از کجا بدونم این چیه ؟
                            ورژن 9.1
                            جیلبرک نشده
                            ممنون

نظر

• دوستان4s روی ورژن 9 مثل ایفون 4 روی7.1.2 شده یا روونه؟

Sent from my GT-I9515 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط vazizpoor نمایش پست ها
                                سلام دوستان
                                چند وقته که وقتی ایفون رو به کامپیوتر وصل میکنم تو ایتیونز یازده گیگا بایت رو مصرف شده نشون میده با رنگ زرد و به اسم (other) !!!
                                چیکار کنم ؟ از کجا بدونم این چیه ؟
                                ورژن 9.1
                                جیلبرک نشده
                                ممنون
                                دوست عزیز سلام، اون بخشی که شما میگید مربوط به اطلاعات سیستم است، به عنوان مثال در برنامه تلگرام وقتی شما ویدئو یا عکسی را باز میکنید ابتدا از اینترنت لود شده و در همان بخش (OTHER) ذخیره میگردد. برای همین است که هر بار دوباره آن ویدئو یا عکس نیازی به لود کردن مجدد نداره. شما میتوانید در اینگونه از App ها و برای خالی کردن اینگونه از اطلاعات از تنضیمات خود App مربوطه اقدام نمائید. (در تلگرام: در بخش Chat Setting اطلاعات Cache را خالی کنید.)
                                اما با انجام این کارها هم انتظار نداشته باشید که این بخش بطور کامل پاک شود چون اطلاعات دیگری از سیستم در آن موجود میباشد که قابل پاک سازی نخواهد بود اما در هر صورت فضای چشم گیری قابل باز یابیست.
                                www.i-phone.ir
                                !Square the circle

تلگرام:
                                ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
                                صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

صبر کنید ..
                                X