اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 4s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط zobairzn نمایش پست ها
    سلام دوستان. خواهش میکنم کمک کنید.
    من گوشیم رو به ios 9.2 آپگرید کردم ولی خیلی زودتر از ورژن قبلیم باتریش تموم میشه.
    الان به چه ورژنی میتونم دانگرید کنم؟
    ورژن قبلی ios 8.2 بود.
    دانگريد ها بسته هستند. به نظر من شما گوشي رو از طريق Restore به روز رساني كنيد و بكاپ ها رو هم برنگردونيد. اينگونه بيشترين راندمان را خواهد داشت.
    در مورد باتري هم بهتره يكبار باتري رو كاليبره كنيد. شايد با اين كار مشكل برطرف بشه و نياز به Restore نباشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط skyx60 نمایش پست ها
      من تمام این کارا رو که میگید انجام دادم پس چرا کانتکت هام تو آیفون نمیاد؟
      شما جیمیلت رو چک کن ببین اصلا توی جیمیلت کنتاکت ها هستن ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط emprator_k نمایش پست ها

نه دوست عزیز نیست

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط emprator_k نمایش پست ها

نه دوست عزیز نیست

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط emprator_k نمایش پست ها

نه دوست عزیز نیست

نظر

• یه 4 اس دارم ریست کردم اوافای غیر فعال شد روی 9.1 الان دارم 9.2 دانلود میکنم ببینم با ریستور حل میشه بنظرتون اگه حل نشد چکارش کنم بیخیال وافای بشم یا از فریزر سشوار استفاده کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط LOVEFORLOVE نمایش پست ها
            یه 4 اس دارم ریست کردم اوافای غیر فعال شد روی 9.1 الان دارم 9.2 دانلود میکنم ببینم با ریستور حل میشه بنظرتون اگه حل نشد چکارش کنم بیخیال وافای بشم یا از فریزر سشوار استفاده کنم؟
            اين مشكلي هستش كه بعضا روي آيفون ها پيش مياد. اگر جواب نگرفتيد مشكلش طبيعتا سخت افزاري هستش و به نظر من به جاي تعميرات نامعمول بهتره به تعميركار مجرب مراجعه كنيد.

نظر

نه دوست عزیز نیست

- - - - - - - - - -

نه دوست عزیز نیست

- - - - - - - - - -

نه دوست عزیز نیست
              من فکر کنم مشکل مشخص شد
              کنتاکت‌هاتون با جیمیل سینک نشدن

نظر

• وافای گوشی اف شد و سخت افزاری هست
                مشکلی دیگه که دارم اینه که وقتی گوشی خاموش میکنم رستار میشه خاموش نمیشه باتریشم قبلا تعویض شده ولی الان ضعیفه چن ساعتی بیشتر نگه نمیداره بنظرتون چشه

نظر

• نوشته اصلی توسط emprator_k نمایش پست ها
                  من فکر کنم مشکل مشخص شد
                  کنتاکت‌هاتون با جیمیل سینک نشدن

مراحلش را میشه هم واسه سامسونگ و هم واسه آیفون بگید
                  ممنون میشم

نظر

• من ایفون 4 اس با سشوار هیت دادم به مدت 3 دقیقه ریست نتورک کردم پیغام دما واسم اومد گزاشتم بیرون روی سنگ حیاط 5 دقیقه خنک شد وافای اومد ولی ضیعفه اطراف مودم تا 10 متری پوشش داره ولی دورتر بشی میره و وافای طبقه بالا رو پیدا نمیکنه البته باید بگم این دفعه دوم که این کارو میکنم 6 روز قبلم هیت داده بودم برگشت ولی گوشی 6 ساعتی تو شارج بود اینطور شد حالا نمدونم تا کی کار میکنه بنظرتون با ریسلودر حل میشه یا احتمال خاموشی داره ضمنا خودمم کار اموزم و یه چیزای سر در میارم

نظر

من ایفون 4 اس با سشوار هیت دادم به مدت 3 دقیقه ریست نتورک کردم پیغام دما واسم اومد گزاشتم بیرون روی سنگ حیاط 5 دقیقه خنک شد وافای اومد ولی ضیعفه اطراف مودم تا 10 متری پوشش داره ولی دورتر بشی میره و وافای طبقه بالا رو پیدا نمیکنه البته باید بگم این دفعه دوم که این کارو میکنم 6 روز قبلم هیت داده بودم برگشت ولی گوشی 6 ساعتی تو شارج بود اینطور شد حالا نمدونم تا کی کار میکنه بنظرتون با ریسلودر حل میشه یا احتمال خاموشی داره ضمنا خودمم کار اموزم و یه چیزای سر در میارم
                      همينطور كه مي دونيد اين قبيل مسائل سخت افزاري هستش و با ري استور حل نمي شه.

نظر

• عزیز ریسلودر منظورمه نه ریستور ایسی رو هیت میدن تا اگه لحیم سردی داشته باشه درست شه مدیر سایت کفتن ۹۰ درصد مشکلات مربوط به جای غیر چیپ هس

نظر

عزیز ریسلودر منظورمه نه ریستور ایسی رو هیت میدن تا اگه لحیم سردی داشته باشه درست شه مدیر سایت کفتن ۹۰ درصد مشکلات مربوط به جای غیر چیپ هس
                          پوزش مي خوام. اشتباه از من بود.

نظر

• سلام یه مشکلی دارم ممنون میشم کمک کنید. گوشی 4 اس دارم درصد باتری ثابت میمونه تغییر نمیکنه یک دفعه خاموش میشه دوباره روسن میشه

نظر

• سلام
                              من 4s دارم ios من 9.2 میباشد الآن گوشیم پیغام آپدیت میده به 9.2.1 آیا آپدیتش کنم ؟ آیا ios جدید مشکلی نداره؟
                              ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

سلام
                                من 4s دارم ios من 9.2 میباشد الآن گوشیم پیغام آپدیت میده به 9.2.1 آیا آپدیتش کنم ؟ آیا ios جدید مشکلی نداره؟
                                ممنون میشم راهنمایی کنید
                                سلام دوست عزیز سرعت نسبت به 8.4 فرقی داره یا نه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X