اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 4s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• گوشی رو یک بار روشن و خاموش کردم درست شد. ولی خیلی عجیب غریب بود ها

نظر

• دوستان سلام . من وقتی پیام میدم اگه 1 پیام باشه مشکلی نداره ولی وقتی پیامم میشه دوتا یا سه تا ارسال نمیشه کسی میدونه مشکل چیه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad_k نمایش پست ها
        دوستان سلام . من وقتی پیام میدم اگه 1 پیام باشه مشکلی نداره ولی وقتی پیامم میشه دوتا یا سه تا ارسال نمیشه کسی میدونه مشکل چیه ؟
        سلام دوست من.جيلبريك هستي شما؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط navid111 نمایش پست ها
          سلام دوست من.جيلبريك هستي شما؟؟

سلام نه جیل نیست . یه سری میگن بخاطر اپراتوره ولی فک نمیکنم ربطی داشته باشه داره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad_k نمایش پست ها
            سلام نه جیل نیست . یه سری میگن بخاطر اپراتوره ولی فک نمیکنم ربطی داشته باشه داره ؟
            ببين ي بار ريستور كن اگر درست نشد يا سخت افزاريه يا مشكل اپراتور

نظر

• سلام .من وقتی با گوشی اهنگ گوش میدم و بعضی هاش رو خوشم میاد بهشون ستاره میدم و بع که گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنم اونایی که خوشم اومده رو یا دو ستاره و اونایی که خوشم نیومده رو با یک ستاره نشون میده که به راحتی میشه یک ساره ها رو پاک کرد.اصطلا حا rating این یه ویژگی خیلی خوب ایفنه برای من.من الان ورژن 8.3 ایواس رو رو گوشیم دارم .با موزیک پلایرش راحت نیستم .ایا راهی هست که میزیک پلایر ورژن های پایین تر رو روی گوشیم استفاده کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مثلا موزیک پلایر ورژن چهر رو .همون که روی ایپدم نصب بود .سیستم ریت کردنش برام بهتر بود

نظر

• سلام
                دوستان من الان به ورژن 8.4 آپدیت کردم . یکم فضا توی گوشیم پر شده از فایل های اضافه نرم افزار ها. می خوام ترش هارو پاک کنم الان جدیدا نه با تانگبو میشه نه با آیتولز!
                نرم افزاری نیست برای پاک کردن اینا؟

نظر

• نوشته اصلی توسط p.messi نمایش پست ها
                  سلام
                  دوستان من الان به ورژن 8.4 آپدیت کردم . یکم فضا توی گوشیم پر شده از فایل های اضافه نرم افزار ها. می خوام ترش هارو پاک کنم الان جدیدا نه با تانگبو میشه نه با آیتولز!
                  نرم افزاری نیست برای پاک کردن اینا؟
                  سلام دوست عزیز سرعت و مصرف باطری چطوره؟ در کل خوبه نسبت به ios 7 ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط rezashademan نمایش پست ها
                    درکل فکر نکنم تغییر خاصی کرده باشه اما نسبت به 7 اره خیلی خوبه

نظر

• سريع ترين كيبورد براي 4s چيه؟
                      خيليارو امتحان كردم همشون كند بودن

نظر

• نوشته اصلی توسط zakerh نمایش پست ها
                        سريع ترين كيبورد براي 4s چيه؟
                        خيليارو امتحان كردم همشون كند بودن
                        کیبورد فارسی : FarsTap و PersianTyper
                        کیبورد انگلیسی : خود اپل و SwiftKey

نظر

• سلام دوستان
                          من گوشي ايفون ٤sرو تازه خريدم
                          فيلم هاي كه تو زاپيا ميريزم رو چه جوري تو نرم افزار air video بيارم فيلم هارو به غير خوده زاپيا تو چه نرم افزاري ميتونم پخش كنم
                          ممنون از راهنمايي تون

نظر

• تنها در زاپیا قابل پخشه برادر

نظر

• نوشته اصلی توسط aliblack1 نمایش پست ها
                              سلام .من وقتی با گوشی اهنگ گوش میدم و بعضی هاش رو خوشم میاد بهشون ستاره میدم و بع که گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنم اونایی که خوشم اومده رو یا دو ستاره و اونایی که خوشم نیومده رو با یک ستاره نشون میده که به راحتی میشه یک ساره ها رو پاک کرد.اصطلا حا rating این یه ویژگی خیلی خوب ایفنه برای من.من الان ورژن 8.3 ایواس رو رو گوشیم دارم .با موزیک پلایرش راحت نیستم .ایا راهی هست که میزیک پلایر ورژن های پایین تر رو روی گوشیم استفاده کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مثلا موزیک پلایر ورژن چهر رو .همون که روی ایپدم نصب بود .سیستم ریت کردنش برام بهتر بود
                              سلام دوست من ن راهي نداره مگر يك پلير جداگانه بريزي

نظر

• نوشته اصلی توسط rezashademan نمایش پست ها
                                سلام دوست من.چرا نشه با اون نرم افزارها؟

نظر

صبر کنید ..
                                X