اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 4s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی در مورد کارهای لازم برای خرید iphon 4s

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت همه دوستان عزیز ...
    قصد خرید آیفون 4 اس دارم . این گوشی آک هست و قراره یکی از دوستان از فرانسه برام بیاره . اطلاعات دقیقی درباره گوشی های آیفون و نحوه آنلاک و جیلبریک و ... ندارم . و میخوام کلا راهنماییم کنید که چه کارهایی برای گوشی آک آیفون لازم هست انجام بشه ؟!؟
    آیا لازم به آنلاک شدن این گوشی هست ؟ جیلبریک ؟ یا کار های دیگه ؟
    اگه لازمه خودم میتونم از روی مقاله های آموزشی آنلاک و جیلبریک رو انجام بدم ؟
    مفهوم رفرش بودن و نوع اپراتور و ... و در کل هر اطلاعاتی که لازم هست بدونم رو لطف کنید برام توضیح بدید ممنونم.
    آخه چند جا پرسیدم گفتن باید آنلاک بشه . و بین 150 تا 500 تومن هزینشه . میخواستم بدونم امکان داره آنلاک باشه و نیاز به آنلاک نباشه ؟ با توجه به اینکه از فروشگاهی در فرانسه قراره خریداری بشه و برام بیارن ...
    با تشکر از شما دوستان عزیز ...
    ویرایش توسط mohammadavi : https://i-phone.ir/forums/member/180063-mohammadavi در ساعت 01-02-2015, 12:21 AM

نظر

• سلام گوشی من 4S ورژنش8.1.2میخام 8.1.3بزنم با اخرین ورژن ایتونز.فایلشو قبلا دانلود کردم اما وقتیSHIFT رو میگیرم وRestore iphone رو میزنم وفایلو انتخاب میکنم این ارورو میده راهنمایی کنید لطفا مرسی
      هThe iphone"iphone"could not be restored because the firmware file is not compatible

نظر

• نوشته اصلی توسط homi.b نمایش پست ها
        سلام گوشی من 4S ورژنش8.1.2میخام 8.1.3بزنم با اخرین ورژن ایتونز.فایلشو قبلا دانلود کردم اما وقتیSHIFT رو میگیرم وRestore iphone رو میزنم وفایلو انتخاب میکنم این ارورو میده راهنمایی کنید لطفا مرسی
        هThe iphone"iphone"could not be restored because the firmware file is not compatible

سوال خودتون رو لطفا توی یک تاپیک مطرح کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Behimobi نمایش پست ها
          با سلام
          شماره هاي دفترجه تلفن رو جطوري ميشه بصورت كلي حذف كرد ؟
          تو اپ استور به دنبال delete contact بگردید. برنامه های زیادی هست که کمک میکنن.
          .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan_67 نمایش پست ها
            سلام
            خسته نباشید دوستان.من یک 4 اس گرفتم که ورژن نرم افزار اون 6 هست حالا با توجه به اینکه ورژن 8 اومده چیکار کنم که از دست ورژن6 راحت بشم.هیچ برنامه ای رو نمی تونم نصب کنم.بعضی از دوستان گفتن که نمی تونی به 7 بری 8 هم که میگن روی 4 اس خوب جواب نمی ده.برنامه ها رو اصلا نمی تونم نصب کنم.همش ios 7 به بالا می خواد.مرسی
            دوستان از ورژن 6 خسته شدم میگن 8 هم به درد اس 4 نمیخوره.چیکار کنم؟؟؟لطفا راهنمایییم کنید.

نظر

دوستان از ورژن 6 خسته شدم میگن 8 هم به درد اس 4 نمیخوره.چیکار کنم؟؟؟لطفا راهنمایییم کنید.
              دوست عزیز انتخاب با شماست.
              ولی فکر کنم توی این آپدیت های آخر این دیوایس هم کمی روان تر شده.

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                دوست عزیز انتخاب با شماست.
                ولی فکر کنم توی این آپدیت های آخر این دیوایس هم کمی روان تر شده.
                یعنی شما پیشنهاد می کنید که به ورژن 8 آپدیت کنم؟هنگ نمیکنه؟جوابمو میده به نظرتون ؟

نظر

یعنی شما پیشنهاد می کنید که به ورژن 8 آپدیت کنم؟هنگ نمیکنه؟جوابمو میده به نظرتون ؟
                  بله دوست عزیز من هم خودم از 4 اس استفاده میکنم و آخرین آپدیت را نصب کردم و از عملکرد آن راضی هستم.
                  www.i-phone.ir
                  !Square the circle

تلگرام:
                  ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
                  صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

• مشكل رد و بدل نشدن صدا هنگام تماس گرفتن

سلام
                    گوشي در محيط phone دچار مشكل رد و بدل نشدن صداس. يعني نه صدا رو ميشنوم نه صدامو ميشنون. روي اسپيكر و با هندزفري هم بهمين صورته. ولي تو وايبر و بقيه نرم افزارا اوكيه
                    مشكل از چي ميتونه باشه؟
                    ممنون

نظر

• همراه اول از وقتي 3g راه انداخته اينجوري شده متآسفانه ...

نظر

• نوشته اصلی توسط homi.b نمایش پست ها
                        سلام گوشی من 4S ورژنش8.1.2میخام 8.1.3بزنم با اخرین ورژن ایتونز.فایلشو قبلا دانلود کردم اما وقتیSHIFT رو میگیرم وRestore iphone رو میزنم وفایلو انتخاب میکنم این ارورو میده راهنمایی کنید لطفا مرسی
                        با سلام داداش شما ای او اس اشتباه رو دانلود کردید و اون ای او اس ماله گوشی شما نیس ... وقتی دانلود میکنی باید نوشته باشه 4 رووو فریم ویر....

نظر

• سلام دوستان، قبل تر وقتی آیفون رو به کامپیوتر وصل می کردم،به مانند فلش درایوی باز می شد که می تونستم عکس ها و ویدیو های گرفته شده را به کامپیوتر انتقال دهم،اما اکنون درایوی ایجاد نمی شه،لطفا راهنمایی کنید،ممنون

نظر

• سلام دوستان خدا قووت من ایفون رو ریست کردم اما وقتی ارم اپل میره کلا دستگاه خاموش میشه چه کار کنم؟بک اپ هم نگرفتم.جیلبربک هم نیست ورژن 8.1.2

نظر

• نوشته اصلی توسط navid111 نمایش پست ها
                              سلام دوستان خدا قووت من ایفون رو ریست کردم اما وقتی ارم اپل میره کلا دستگاه خاموش میشه چه کار کنم؟بک اپ هم نگرفتم.جیلبربک هم نیست ورژن 8.1.2
                              به dfu ببرید و ریستور کنید.

نظر

• سلام دوستان من يه ٤اس دارم كه خيلي وقت بود سيم همراه اول روش بود ولي چند روزه سيم رو عوض كردم و ايرانسل انداختم روش بد جوري داره اعتبار گوشي رو ميخوره نت هم قطعِ
                                الان چي كار كنم همين طوري اعتبارم تموم ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X