اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 4s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• به نظر منم الان نباید خرید...
    نه به خاطر مشکلاتش بلکه به خاطر قیمتش / آیفون سردمدار گوشی های هوشمنده و هر محصولی رو با اون همه طراح و تکنیسین خبرش رونمایی نمیکنه که بعدا از توش رقبا و مردم مشکل دربیارن .
    ویرایش توسط NOORI4 : https://i-phone.ir/forums/member/175445-noori4 در ساعت 08-10-2014, 04:19 AM

نظر

• ظاهرا مبلغی بابت قرارداد، اپراتور طلبکار هست. فعلا منتظر بمونید ببینید چه جوابی میدن.
      .There is no knowledge that is not power

نظر

• از سیم کارت Gevey استفاده میکنید؟
        اگر بله که مشکل از سیمکارت هست و فعلن هم چاره ایی نیست
        باید سوخت و ساخت
        اگر نه! که نمیدونم مشکل چیه

نظر

• سلام دوستان خدا قووووت تو برند هاي ديه power savingوجود داره برا ايفون من پيدا نكردم كسي ميدونه چطوري فعال ميشه؟

تو صفحه نرده زندگي مهره نباش تا هر جور خواستن حركتت بدن تاس باش تا هر جور تو خواستي حركت كننpisc

نظر

• عدم کیفیت در عکس توسط دوربین

سلام. ببخشید مزاحم میشم. من ایفون 4 اس 32 گیگ دارم و به ios8.1.2 ابدیت کردم . همه چیز خوبه ولی از زمانی که ابدیت کردم کیفیت دوربین با اینکه چند اپشن اضافه شده خیلی پایین اومده و در ios7 خیلی کیفیت دوربین و عکس بالا بود. اگه امکانش هست راهنماییم کنید لطفا.

نظر

• سلام من تازه iphone6 خريدم ولي مشكلي كه دارم اينه كه موقع تماس صداي من رو انتقال نميده يعني من صداي طرف مقابل رو ميشنوم اما اونور صدامو ندارن ،ميشه كمك كنيد لطفا چند بار ريست كردم درست نشد اين ايميل منه اگه لطف كنيد ممنون ميشم m.hpour55@gmail.com

نظر

• سلام دوستان
                من یه مشکلی دارم که خیلی عجیبه برام
                تو گوشی من بعضی وقتا خود بخود یه پیام میاد که هزینه اخرین sms شما 1500 ریال.بدون اینکه حتی یه sms ام زده باشم.بنظرتون مشکل چیه؟
                اپراتورم ایرانسله و ios 8.0.2 دارم

نظر

• نوشته اصلی توسط aker نمایش پست ها
                  سلام دوستان
                  من یه مشکلی دارم که خیلی عجیبه برام
                  تو گوشی من بعضی وقتا خود بخود یه پیام میاد که هزینه اخرین sms شما 1500 ریال.بدون اینکه حتی یه sms ام زده باشم.بنظرتون مشکل چیه؟
                  اپراتورم ایرانسله و ios 8.0.2 دارم
                  احتمالاٌ شما Facetime یا iMessage رو فعال میکنید که به ازای اون از اعتبار شما ۱۵۰ تومان کم میکنه ( بعد از اینکه ON کردید ازتون یه سوال میپرسه که باید cancel رو بزنید ٬ اگر OK کنید هر دفعه ۱۵۰ کم می کنه )

نظر

• سلام
                    چرا نمیشه کانتکت ها رو با آیتولز البته تو دستگاه جیل نشده ریستور کرد؟ همینطور عکس و موزیک! ارور میده! آخرین ورژن itools نصبه بهمرا آیتونز.
                    قبلا فکر میکنم انجام میشد!

نظر

• قطع شدن کلی برنامه های آیفون

سلام
                      یه آیفون 4s دارم دیوونم کرده
                      همیشه یه مشکلی داره
                      الان ios رو به 8.0.2 آپدیت کردم برنامه ها مثل وایبر و واتس اپ و بقیه بالا نمیان همش اپل آیدی میخواد وقتی هم اپل آیدی رو میزنم باز هم از برنامه خارج میشه
                      یه *** هم نصب کردم اسمش hotspot ولی با این هم نشد الان دیگه app store هم دیگه کانکت نمیشه.
                      دیگه نمیدونم چه کنم گیر کردم
                      یه مشکل هم از قبل داشته وقتی کدهای همراه اول رو میزنم میره رو حالت شماره گیری و مثل بقیه گوشی ها نمیفهمه که این کد دستوریه

دیوونه شدم از دستش یکی به دادم برسه

نظر

• یه بار دیگه ریستور کنید امیدوارم درست بشه. یا تنظیمات رو از ستینگ ریست کنید.
                        .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام دوستان.یه ایفون 4s دستم رسیده میخواستم ببینم راهی هست نرم افزاری انلاکش کنم؟
                          ios 6.0.1

نظر

• دوستان مشكلي كه با گوشي دارم اينه كه كانتكت هاي گوشيم ، وقتي بهم زنگ ميزنن،اسمشون نمياره(+٩٨ مي نويسه و من به صورت ٩١٢ و...ذخيره كردم)
                            يعني اگر براي مثال كانتكت هامو اولشو بكنم 0098 مشكل بر طرف ميشه! ولي خب من تقريبا ٥٠٠-٦٠٠ تا رو كه دستي نميتونم عوض كنم!
                            چجوري حل ميشه اين مشكل؟؟
                            ویرایش توسط sega : https://i-phone.ir/forums/member/60564-sega در ساعت 16-10-2014, 10:59 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
                              دوستان مشكلي كه با گوشي دارم اينه كه كانتكت هاي گوشيم ، وقتي بهم زنگ ميزنن،اسمشون نمياره(+٩٨ مي نويسه و من به صورت ٩١٢ و...ذخيره كردم)
                              يعني اگر براي مثال كانتكت هامو اولشو بكنم 0098 مشكل بر طرف ميشه! ولي خب من تقريبا ٥٠٠-٦٠٠ تا رو كه دستي نميتونم عوض كنم!
                              چجوري حل ميشه اين مشكل؟؟
                              شما برنامه زیر رو دانلود کن باهاش یکبار بکاپ بگیر از همه کانتکتهات و بفرست ایمیلت بعد تو آیکلود گزینه کنتاکتها رو خاموش کن و دیلیت رو بزن . بعد از تو ایمیلت بکاپتو برگردون ؛)
                              https://itunes.apple.com/us/app/easy...545198169?mt=8

نظر

• چطور میشه با idownloader ویدئو یا موزیک خاصی دانلود کرد؟ و داخل دیوایس ذخیره اش کرد؟

نظر

صبر کنید ..
                                X