اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 4s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کمک..کمک....ی 4s دارم از خارج فرستادن واسم.این همش رو سرچینگه.وقتی ریستورش میکنم انتنش میاد تا نیم ساعت هست بعد باز قطع میشه.تعمیرگاهم فرستادم واسه تعویض آی سی و اینا گفت مشکلی نداره.گوشی هم آنلاک فکتوریه.ورژنشم 7.1.1 هست.وقتیم که سیم کارتو در میارم بازم همون سرچینگ میمونه.یعنی no sim نمیزنه.مثلا دیروز کلا انتن داشت ولی امروز صبح باز رو سرچینگ بود.دیگه کلافم کرده.به نظر شما مشکل از کجاست

Sent from my C6602 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط mosi_khafan نمایش پست ها
      کمک..کمک....ی 4s دارم از خارج فرستادن واسم.این همش رو سرچینگه.وقتی ریستورش میکنم انتنش میاد تا نیم ساعت هست بعد باز قطع میشه.تعمیرگاهم فرستادم واسه تعویض آی سی و اینا گفت مشکلی نداره.گوشی هم آنلاک فکتوریه.ورژنشم 7.1.1 هست.وقتیم که سیم کارتو در میارم بازم همون سرچینگ میمونه.یعنی no sim نمیزنه.مثلا دیروز کلا انتن داشت ولی امروز صبح باز رو سرچینگ بود.دیگه کلافم کرده.به نظر شما مشکل از کجاست

به دفتر سایت مراجعه کنید
      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
        به دفتر سایت مراجعه کنید
        دفتر سایت؟؟؟؟؟مگه تعمیرات داره؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mosi_khafan نمایش پست ها
          دفتر سایت؟؟؟؟؟مگه تعمیرات داره؟؟

بله دارد.
          http://www.i-phone.ir/forums/thread6214.html

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza1993 نمایش پست ها
            اقا شرمنده این گیوی رو خیلی سرچ کردم و یه چیزیو نفهمیدم, این که وقتی با اون انلاک بخواد بشه, همیشه اون خشابش توشه ؟ چون من نگاه کردم خشاب دستگاه عادی بود

بعد واسه اون *# ها که مشکل داره راهی ندارین ؟
            ممنون
            گیوی به جای خشاب اصلی گوشی قرار میگیره زرد رنگه یه آی سی خیلی کوچیک هم داره.
            در مورد اون مشکل هم اطلاعی ندارم!!
            .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام دوستان

من روی گوشی ipone 4s که تازه گرفتم هرچی سریال شارژ همراه اول سیم کارت رو میزنم شارژ نمیشه و پیام dismiss میده .
              ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط behnam-k نمایش پست ها
                سلام دوستان

من روی گوشی ipone 4s که تازه گرفتم هرچی سریال شارژ همراه اول سیم کارت رو میزنم شارژ نمیشه و پیام dismiss میده .
                ممنون میشم راهنمایی کنید
                با سیم دیگه هم همینطوره؟مثلا ایرانسل؟

نظر

• با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما دوستان و اساتید عزیز انجمن
                  من یک سوال داشتم و اونهم این که گوشی آیفون 4 اس من هنگ کرده و هیچ کاری نمیشه کرد حتی نمیتونم خاموش کنم و فقط صفحه خاموش و روشن نورش.
                  میخواتسم بدونم کسی هست که بتونه کمک کنه و یا این که کسی به این مشکل برخورده بود ؟
                  نظر

• نوشته اصلی توسط HABIBALLAHAFG نمایش پست ها
                    با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما دوستان و اساتید عزیز انجمن
                    من یک سوال داشتم و اونهم این که گوشی آیفون 4 اس من هنگ کرده و هیچ کاری نمیشه کرد حتی نمیتونم خاموش کنم و فقط صفحه خاموش و روشن نورش.
                    میخواتسم بدونم کسی هست که بتونه کمک کنه و یا این که کسی به این مشکل برخورده بود ؟
                    سلام دوست من.گوشي شما جيلبريكه؟چطور شده ك هنگ كرده؟

هر رويايي خيلي بزرگ نيست و هر رويا پردازي خيلي كوچك نيستpisc

نظر

• نوشته اصلی توسط navid111 نمایش پست ها
                      سلام دوست من.گوشي شما جيلبريكه؟چطور شده ك هنگ كرده؟

سلام نه جیلبریک نیست
                      من هم نميدونم چرا هنگ کرده
                      کسی چنین مشکلی داشته و ميتونه کمک کنه

نظر

سلام نه جیلبریک نیست
                        من هم نميدونم چرا هنگ کرده
                        کسی چنین مشکلی داشته و ميتونه کمک کنه
                        شما دكمه هوم+پاور رو بگير تا ارم اپل بياد بعد رها كن دكمه ها رو

نظر

• نوشته اصلی توسط navid111 نمایش پست ها
                          شما دكمه هوم+پاور رو بگير تا ارم اپل بياد بعد رها كن دكمه ها رو

ممنون خیلی تشکر فراوان
                          درست شد

نظر

ممنون خیلی تشکر فراوان
                            درست شد
                            برای تشکر از دکمه سپاس استفاده کنید تا نظم انجمن هم برقرار شه

نظر

• سلام
                              دیشب آیفونم حدود ۷۵٪ شارژ داشت و خاموشش کردم. امروز صبح روشنش کردم و کمی باهاش کار کردم، بعد قفلش کردم. چند دقیقه بعد بهش دست زدم دیدم داغه! نگاه کردم دیدم ۱۰٪ از شارژش کم شده!! قفلشو باز کردم و دوباره قفلش کردم. دوباره چند دقیقه بعد دیدم داغه و شارژش رسیده به ۵۵٪ ! دوباره باز کردم و کل برنامه هایی که باز بودن رو بستم، ولی هنوزم که قفلش میکنم باز میبینم شارژ کم میکنه! باتریش خراب شده عایا ؟!!
                              iPhone 4S
                              IOS 7.1.1

نظر

• نوشته اصلی توسط Coraline نمایش پست ها
                                سلام
                                دیشب آیفونم حدود ۷۵٪ شارژ داشت و خاموشش کردم. امروز صبح روشنش کردم و کمی باهاش کار کردم، بعد قفلش کردم. چند دقیقه بعد بهش دست زدم دیدم داغه! نگاه کردم دیدم ۱۰٪ از شارژش کم شده!! قفلشو باز کردم و دوباره قفلش کردم. دوباره چند دقیقه بعد دیدم داغه و شارژش رسیده به ۵۵٪ ! دوباره باز کردم و کل برنامه هایی که باز بودن رو بستم، ولی هنوزم که قفلش میکنم باز میبینم شارژ کم میکنه! باتریش خراب شده عایا ؟!!
                                iPhone 4S
                                IOS 7.1.1
                                يه بار خاموش روشن كن ببين درست ميشه يا نه

نظر

صبر کنید ..
                                X